Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
51 Postów
Piotr Benet
(bentp)
Gaduła
Ja nie gram w kasynach. Byłem raz w stacjonarnym ale średnio mi się podobało. Pamiętam ,ze przegrałem wtedy 100 euro i było mi bardzo żal tych straconych pieniędzy..... Obecnie już raczej unikam takich miejsc.

Wolę pograć sobie w jakieś darmowe gierki w sieci. Fajna jest gra w Fire Escape Home:
www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/sportowe/ - tutaj jest opis. Gra sportowo przygodowa. Wciąga i nie wymaga dobrego komputera.
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
Witam.
Jeśli chodzi o hobby i spędzanie wolnego czasu to jak najbardziej plaża z dobrą książką. A wieczorami fotografia.
Lubię też biegać ale od kilku miesięcy nie mogę (kontuzja kolana) Lubie aktywnie spędzać czas , zwiedzać i spacerować.
Człowiek bez zainteresowań i pasji chyba jest nudny, no bo o czym z nim rozmawiać. ?
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
siemano .aby odbic od codziennosci ,zaczałem trenowac sporty walk .poswiecenie daje efekty + zdrowe odzywianie .rezultaty to medale i pucharki na półeczce .jest dobrze pozdr
Zgłoś wpis
2 Posty
xxx xxx
(xxxxx442)
Początkujacy
Zajmuje się kradzieżami, narkotykami i innymi nielegalnymi sprawami. He
Zgłoś wpis
2 Posty
xxx xxx
(xxxxx442)
Początkujacy
... zartowalem
Zgłoś wpis
2 Posty
kirat
(kirat)
Początkujacy
U mnie jest to nauka języka angielskiego . Kiedyś zastanawiałam się jak nauczyć się mówić po angielsku samemu w domu? Jednak powiem Wam, że dla chcącego nie ma nic trudnego. Bardzo dobrze radzę sobie z nauką i sprawia mi to radość .
Zgłoś wpis


Bliżej nas