Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Sylwia Bizewska Marzena Mariusz Dziewiątka Łukasz Tomczak (7165 niezalogowanych)

()
Początkujacy
w polsce duze karpie lapalem na raki i malze karp jest ryba dosc latwa do wylowienie musissz poznac ich zwyczaje lub przyzwyczaijc do okreslonych zanet
zazwyczaj zeruje wtym samym mejscu przez kilka dni dla oczyszczenia swych skrzeli splawia sie dosc halasliwie ..
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Marek......ost raz łapaleś na żywą przynętę....niu niu.....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wlasnie wrocilem z polski z wegorzowych polowow na pojezierzu drawskim
mniam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
w tym roku najwiekszy leszcz poki co 2,5 kilo dwa tyg temu w Doetinchem Gelderland koszyk kukurydza
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BZIQ napisał:
Marek......ost raz łapaleś na żywą przynętę....niu niu.....

Taaa...zlapalem jednego szczupaka a i tak wrocil do wody
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ja też chetnie wybrałabym się na rybki. Tradycja rodzinna. Babcia była mistrzynią okręgu!
Ale bez wszystkich udziwnień, dzwonków, pierdonków... Tak zwyczajnie, po staremu. Łódka, chlebek z czymkolwiek i cisza...
Eh...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
CHETNIE WYBIORE SIE SIE NA RYBKI
CZY JEST KTOS CHETNY
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
szukam fajnych lowisk wedkarskich w belgii czy moze jest tu ktos kto wedkuje w okolicach Hasselt Lomel overpelt
Zgłoś wpis
43 Posty
Daniel K
(Beny.rac)
Bywalec
Witam,

Ja wędkarstwem interesuje sie od "bajtla" Brat wraz z Ojcem zarazili mnie tym hobby .

Od paru lat nie opłacam już karty wedkarskiej w PL ale jak jestem na urlopie to jade na prywatny stawik (taki duży i nie biora tam rybki z lotu trzeba troszke posiedzieć i pomyśleć aby je zachęcić do żerowania )

Najbardziej lubie łowić "Batem " ok 6 m z amortyzatorem tzn gumą w ostatniej częsci bata - ciągniecie takiego 1-2 Kg karpia batem to wrażenia BEZSENNE ...

Na początku pobytu w Nl miałem swój sprzęt ale obecnie jest w PL i nie ma jak skoczyć na rybki ...
Zgłoś wpis
1 Post
Piotr Wiśniewski
(piotr3000)
Początkujacy
siemka od kiedy do kiedy można łapać na rosówkę?dzięki i pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas