Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

wędkarstwo - Holandia

Czytali temat:
Sylwia Bizewska Marzena Mariusz Dziewiątka Łukasz Tomczak (7148 niezalogowanych)
1 Post
Początkujacy
czy ktoś łapie ryby w tym kraju?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a w ktorym belgii czy w hola ndii
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
Proponuje abyś zajrzał do grupy Wędkarze i Żeglarze. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
witam
w czwartek wybieramy sie do holandii na belone
i jesli ktos ma ochote to zapraszam na wspolne lowy
Zgłoś wpis
1 Post
JANUSZ BONK
(johnynl11)
Początkujacy
oczywiście
Zgłoś wpis
2 Posty
Tomasz .......
(lasser)
Początkujacy
ja chodze na rybki glownie nad morze uwielbiam wedkarstwo morskie zawsze chodze sam chetnie bym pojechal z rodakiem powedkowal jak cos to piszcie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
szukam kogos do wedkowania karpiowego gelderland holandia
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Potrzebuje informacji na temat wykupienia zezwolenia na wędkowanie w Holandii A dokładnie w mojej mojej scowośći Ochten Kod 4051CH. Posze o podpowiedz ile kosztuje zezwolenie i gdzie mogę dostać.Pozdrawiam wszystkich wędkarzy, Połamania kija
Zgłoś wpis
15 Postów
blue blue
(blue)
Bywalec
najszybciej na poczcie kupisz małą kartę na którą mozesz łowić na jedną wędkę jak również w sklepie wędkarskim na kartę vispas możesz łowic na dwie wędki i zabierać ryby ( oczywiście dozwolone przepisami )ja sam zaczynam przygodę z wędką zatem wiadomości małe ale sprawdzić łowiska gdzie możesz łowić mozna tez na stronie visplanner.nl tam wpisujesz kod zamieszkania i jaka masz kartę i na mapce pokażą się łowiska dla danej karty
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Zapamietaj Maniek-bo blue nie dopisał,w każdej prowincji Holandii inaczej naliczaja opłaty oraz inaczej masz miejsca łowiskowe (hgw czemu)...Ja w Brabantii płace 33 eryka i mogę łowić praktycznie wszędzie w Noord Brabant,wszyskie główne rzeki NL,na pomniejszych wyznaczone odcinki,oraz dostałem mapke na jeziorka w NL dostepne dla mnie jako mieszkańca innej prowincji...
Kumpel w Niljmegen (Gelderland) płaci 45 eryka,i ma całkiem inna mapkę...
Reszta wiadomo...sklep wedkarski,wypełniasz i odsyłasz karteluszek-2 tyg i dostajesz vispas
Zgłoś wpis


Bliżej nas