Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Marek Nowakowski Paweł Grudzień Andrzej Zakazane Lukasz1992. (7065 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Golum napisał:
Golum napisał:
Mirek!!
Jaka Ty furą jezdzisz???


Golum a dlaczego pytasz?? Chcesz mi napisac ze stac mnie na taki samochod, ale nie stac mnie na oplaty? Spokojnie na wszystko kasa jest, gdy juz bede wiedziak ze chce w tym kraju kopnac w kalendarz to obiecje ze bede placil podatki jak kazdy flamak w tym kraju i jak kazdy flamak bede narzekal ze sa takie wysokie

Panie Mirku!!!
Tak z ciekawości, interesuje mnie jaka fura jezdziszA to czy Ty płacisz czy nie to mnie to wali[/quote]

Golum, tylko nie Panie bo na Pana to trzeba miec wyglad i pieniadze a ja jezdze tylko E90 ale juz obiecalem kolkowi ze kupie nastepny bardziej meski i tym samym moze to bedzie ten jeden z tych prawdziwych aut
Pozdrawiam
p.s Golum a jakim ty jezdzisz moze kiedys sobie pomachamy na trasie
Zgłoś wpis
43 Posty
Daniel K
(Beny.rac)
Bywalec
Mirekb215 napisał:
Podchody ???

A ja wole narty a jakie to sa prawdziwe auta ??? Bede szczery i przyznam sie, ze nie mam pojecia jakie to sa prawdziwe auta. No to teraz tak bez podchodow. Czyli zadalem krotkie pytanie z mojej strony i jeden maly przyklady prawdziwych aut z twojej strony i koniec tematu


Prawdziwe auta to MERCEDES albo BMW X6 co nie Baileys <oczko>
Zgłoś wpis
43 Posty
Daniel K
(Beny.rac)
Bywalec
Mirekb215 napisał:
[quote]Golum napisał:
Golum napisał:
Mirek!!
Jaka Ty furą jezdzisz???

ale juz obiecalem kolkowi ze kupie nastepny bardziej meski i tym samym moze to bedzie ten jeden z tych prawdziwych aut
Pozdrawiam
p.s Golum a jakim ty jezdzisz moze kiedys sobie pomachamy na trasie


A co E90 to Babskie auto - no idz PAN W ...

BABSKIE fury to FORD K , peugeot 206 i inne TRUMNY na kółkach ...
Zgłoś wpis


Bliżej nas