Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sex za sponsoring - Holandia

1 Post
Dawid Walewski
(Bidawid23)
Początkujacy
Witam mam pytanie mógł by mi ktoś powiedzieć jak mam zacząć zarabiać i być panem do towarzystwa dla kobiet.?!) Proszę o odpowiedzi jak najszybciej.
Zgłoś wpis
6 Postów
P P
(Miechu)
Początkujacy
Więc tak Dawidzie.
Jako prawdziwy żigolak jako pierwsze musisz ogolic sobie nogi. No wyobraz sobie taka babcie, jak caluje Cie po nogach a tu jeb... Wlos w protezę się wjebał . Cały nastrój rozwalony, Wacek mdleje, kasa ucieka. A nie o to Ci przecież chodzi.
Druga rzeczą którą musisz się nauczyć to taniec Dawidzie . Taniec klasyczny. Nie jakies kizomba, boogie-woogie, twist czy inne wygibance . Dawidzie Tango... polamiesz babcie kto zaplaci curka myslisz, czy syn. Nie Dawidzie nikt nie zaplaci i znow plecy.
Musisz być zabawny , elokfetny, uroczy, wręcz czarujący. Twoj gos musi być tajemniczy i intrygujący.
Jest tego troche ale ze dwa dni intensywnego treningu i lekko to ogarniesz . Jak bys jednak zwątpił w siebie niech motywacja beda te wszystkie samochody które na Ciebie czekają, futra ,i cala masa upominków które są w zasięgu Wacka. Powodzenia trenuj i zdobywaj nagrody Twoje kolo fortuny sie toczy....
Zgłoś wpis


Bliżej nas