Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Depilacja laserowa nóg - Holandia

Czytali temat:
marcin law On28 Kinga Gaj (150 niezalogowanych)
4 Posty
Kinga Gaj
(KingaGaj)
Początkujacy
Zastanawiam się nad zapisaniem się na depilacje laserową nóg. Czy ktoś moze chodził i jest zadowolony z rezultatu?
Zgłoś wpis
38 Postów
pvl
(pvl)
Bywalec
KingaGaj napisał:
Zastanawiam się nad zapisaniem się na depilacje laserową nóg. Czy ktoś moze chodził i jest zadowolony z rezultatu?

Sama chodziłam i jestem wprost niesamowicie zadowolona. Jak dla mnie same plusy
nie muszę golić nóg
mam gładkie nóżki, nie musze się zastanawiać czy się ogoliłam zanim nałożę krótką sukienkę
nie wrastają mi włoski
oszczędzam czas

Depilacja taka troche kosztuje, to fakt. Jednak jeśli zliczysz czas, który zmarnowałas na golenie i cene wszystkich akcesoriów do golenia, to wcale nie okazuje się to jakieś dramatycznie drogie.... selectbeauty.pl/blog/depilacja-laserowa-...warto-sie-mu-poddac/ Na stronie jest opisane jak zabieg wyglada.

Depilacja laserowa – jak wygląda zabieg i dlaczego warto się mu poddać? - Select... Nowoczesne technologie powoli zaczynają zaznaczać swoją obecność w każdej dziedzinie życia – od sposobów komunikacji, aż po nowoczesną medycynę. Związane jest to m.in. z silną potr... selectbeauty.pl
Zgłoś wpis

Bliżej nas