Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ile kosztuje zrobienie strony internetowej - Holandia

Czytali temat:
od86 Piotr Wrona OlivkaNL OL Waldek1980 kenardoni (704 niezalogowanych)
85 Postów
od86
(od86)
Gaduła
Witajcie, ile kosztuje zrobienie dobrej strony internetowej? Świadzczę usługi administracyjne w Holandii dla Polaków, którzy nie mówią po holendersku i chcę wyjsć z tą samą ofertą dla Holendrów mieszkających w Polsce. Na razie mam tylko stronę na Facebook, ale przydałoby się zrobić dobrą stronę www.
Zgłoś wpis
103 Posty
Natalia Verka
(Netke)
Stary wyjadacz
Pewnie wkurzę wszystkich ale co mi tam.
Po pierwsze, zastanów się, co masz mieć na tej stronce i sprawdź czy FB nie oferuje Ci tego samego za mniejsze pieniądze. Owszem, zakładanie własnej strony www ma jeszcze resztki jakiejś eksluzywności, ale to bardziej "wodotrysk" niż właściwe narzędzie.
Po drugie, email "firmowy" możesz sobie wykupić za grosze bez potrzeby tworzenia stronki.

O wiele wazniejsza jest reklama firmy, musisz jakoś dotrzeć do potencjlanych klientów. Od siebie polecam podjęcie współpracy z firma, która zajmuje się pozycjonowaniem stron www. Duże doświadczenie ma ta agencja wzrosty.pl
Zgłoś wpis
1 Post
kenardoni
(kenardoni)
Początkujacy
Zastanawiałem się nad tym przez bardzo długi czas, a teraz jestem w miejscu, w którym być może będę musiał zacząć tworzyć stronę internetową dla zespołu i małej firmy zajmującej się sprzedażą presetów syntezatorów. Ile kosztuje początkowa opłata za to i ile zwykle kosztuje miesięcznie utrzymanie mojej witryny. Nawiasem mówiąc, nie mówię o tym, ile kosztowałoby nakłonienie kogoś do zaprojektowania go dla mnie.
Zgłoś wpis


Bliżej nas