Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

MSZ: Rusza telefoniczna pomoc prawna dla Polaków w Holandii - Holandia

Czytali temat:
Hubert ttttt michal sliwinski Piotr Bednarz J. N. klaudiam Mateusz Strugała Kasik1 I Katarzyna Małgorzata Mirowska adam90007 malinowski (2661 niezalogowanych)

()
Początkujacy
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu MSZ: Rusza telefoniczna pomoc prawna dla Polaków w Holandii
Zgłoś wpis
Gosia Jaskolska
(GosiaJaskolska)
Początkujacy
Witam. Nie wiem czy dobrze trafiłam ale potrzebuję pomocy wraz z partnerem jesteśmy od 3 miesięcy w Holandii i do tej pory zmieniamy już 10 biuro pośrednictwa pracy gdyż agencje wyrzucają niezbędnych Polaków z domków albo wywoza 100 km od miejsca zamieszkania. Są firmy które oszukują ludzi jedziesz do pracy na magazyn zbierać zamówienia a pakujesz kartony. Są też firmy które poprostu dają Ci klitke zamiast pokoju. Jeśli jest tu ktoś kto ma odwagę pomuc nam w Holandii proszę o kontakt na adres mailowy jaskolskamalgorzata89@gmail.com. Nie pozwólmy na wyrzucanie ludzi. Zacznijmy działać i interesować się innymi.
Zgłoś wpis
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu

()
Początkujacy
Witam potrzebuje pomocy.Prowadze sprawe z Van Stokkom biurem pracy proces i trwa to dwa i pol roku.Mialem trzy sprawy,przyprowadzilem wiecej swiadkow niz trzeba bylo. Moj Holederski adwokat mowil ze wszystko jest dobrze gdy nagle 6grudnia i przed ta data zaczol mnie olewac.Nagle gdy mialem juz prawie zakonczona sprawe okazalo sie ze moj adwokat i moje biuro pracy dogadalo sie.Zrobilem odwolanie do Het Jurgisch Loket w Den Bosch czas leci a mimo ze obdzwonilem bardzo duzo adwokatow,kancelari nikt mi nie chce pomoc. Posiadam cala dokumetacje i duzo dokumetow . Prosze o pomoc ja chce tylko odzyskac pieniadze Swoje tylko. Prosze by ktos sie zemna spotkal i wysluchal.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Witam chciałam poradzić moje biuro za liczne oszustwa pracuje dla nich od 4 lat i wiem że oszukują wielu ludzi. Teraz kiedy jestem już na swoim mieszkaniu chce założyć sprawę. Do tej pory mieszkałam w hotelu pracowniczym (za które płaciłem bardzo duże pieniądze) dlatego też w nic nie robiłam w tym kierunku ponieważ w każdej chwili mogli mnie wyrzucić. Dodam też że byłam na uvw 4 miesiące i oczywiście moje biuro utrudniało mi wszystko jak tylko mogło na życie zostawali mi 8e tygodniowo po opłaceniu mieszkania.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Witam!pracowalem 10lat przez jedna agencje pracy na fazie c rok temu biuro ogłosiło upadłość a ja musialem szukac innego biura.Czy należy mi się jakieś odszkodowanie nawet jeśli agencja pracy zbankrutowała?
Zgłoś wpis
1 Post
Maja Katarzyna
(Maja Katarzyna)
Początkujacy
Witam niedawno z rodziną sprowadziłam się do Holandii wynajęliśmy mieszkanie nie przez agencję a od Polaka. Nie mamy z nim umowy i co się okazało że Pan po 3 tygodniach wprowadził się do mieszkania gdzie nie było mowy że będzie z nami mieszkał ?? Co mogę zrobić ??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mam pytanie...chce wymienić okno w własność iowym mieszkaniu...ale nie mam zgody vve spółdzielni....stwarzają problemy...okno jest stare i zagrzybiale...jeżeli je wymienię bez zgody to co się może stać?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Witam aub agencja przez którą pracuje zablokowany jestem z wyplaty bo mam do zaplaty 3 tygodnia za mieszkanie czy mogą
Zgłoś wpis


Bliżej nas