Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Holandia w końcu zrobi porządek z biurami pośrednictwa pracy (uitzendbureaus) - Holandia


()
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Holandia w końcu zrobi porządek z biurami pośrednictwa pracy (uitzendbureaus)
Niech sie w końcu kurwa weźmie ktoś za tę jebana bande wyzyskiwaczy i baranów bez szkoły....jestem za!!!!!
Koordynatorzy kurwa....byznesmeni...
żal.pl
Zyczę chłopakom z Utrechtu aby dojebali w sądzie skurwysynom....Powodzenia

()
brawo panowie, mam nadzieje ze spowodujecie efekt domina i inni wezma przyklad z was, kazdy moze powiedziec jak Ci zle wracaj do Polski, ale to nie o to chodzi za ciezka prace powinno sie dostac uczciwie zarobione pieniadze!!!
Powodzenia...jak bedziecie czegos potrzebowac to piszcie na e-maila.

tak jak to Cezik napisal, dojebcie skurwysynom...
szkoda tylko ze jest nas tu tysiace i sami kurwa kary im nalozyc nie potrafimy...?

()
Początkujacy
jestem z wami! popieram
zal mi Polakow ktorzy pracuja tutaj za grosze
Zgłoś wpis
janusz bogacki
(jbogacki76)
Początkujacy
Kiedys slyszalem ze Polacy sa jak psy pojda gdzie sie ich wysle . Mam nadzieje ze w koncu wiatraki sie przekonaja jak te "psy" GRYZA.
Najwyzszy czas ze ktos sie za ten syf wezmie bo tylko marudza jacy jestesmy... ,sami siebie nie widza.
Na podstawie jednostek oceniaja innych a sami sa nielepsi.
Oby wiecej znalazlo sie takich odwaznych gosci jak WY!!!
Niech najpierw posprzataja u siebie a pozniej oceniaja innych.
Powodzenia ...i dowalcie im zeby poczuli
Zgłoś wpis
14 Posty
Darek K....
(kowol)
Bywalec
no nareszcie zrobia z tym porzadek bo czasami jak sie slyszy co ludzie robia to jest gorsze od niewolnictwa
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Posredniaki takie jak-sba euro,otto,timming,interweel,profile,to na bank złodzieje a spac trzeba u nich gorzej jak bezdomni mają w Bukareszcie.

()
Początkujacy
zgadzam sie w pelni z moimi przedmowcami, ale z drugiej strony podpisywac cos czego sie nie rozumie to dla mnie totalna glupota

()
Początkujacy
moze w koncu ruszy dajacych sie wysysac z pieniedzy przydupasow..;]
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Proszę o kulturę wypowiedzi na tą stronę nie zaglądają wyłącznie Polacy. Gdyby kilku debili nie zniszczyło kilku mieszkań służbowych nie było by kar, przykre jest że wszyscy muszą przez nich teraz cierpieć.
Nie podobają się warunki mieszkalne to wynająć sobie prywatnie mieszkanie? No ale nie bo za takie trzeba więcej zapłacić, najlepiej każdy by chciał wszystko za darmo dostać. w 2002 ja też płaciłam za mieszanie służbowe 30 e, i nie rozumiem skąd ten płacz. To że brud na mieszkaniu to świadczy o lokatorach lub o ich poprzednikach. mieszkałam z ludźmi którzy potrafili powiedzieć że oni tylko na 6 tygodni, i sprzątać nie będą. To sprzątałam za nich by w gnoju nie mieszkać.
W filmiku przedstawili brud na mieszkaniu ale ten brud powstał z czyjejś winy, To nie pracodawca przyszedł rozwalić szufladę albo usyfić kuchenkę gazową, puste słoiki ciężko wyrzucić. To może sprzątaczkę powinni wynająć żeby ich dom ogarneła.
ja z męzem na szklarni pracuję i stać mnie na to żeby nasze dzieci sie tu wychowywały, wynajmuje mieszkanie i opłacam swoje media. Wkurza mnie to że ci co ledwie tutaj przyjechali najwięcej rządają. W Polsce gówno by mieli a na ten kraj plują. Nie podoba się to wypad do Polski skoro tam lepiej traktują pracowników.

()
Początkujacy
Ci co gówno w Polsce mieli Złota od Holandii rządają. Nie podoba się to wypad do Polski skoro w Polsce lepiej traktuje się pracownika, a tak łazicie i opowiadacie że w polsce pracy nie ma.Wszycy przyjechaliście z własnej woli, żaden Holender nie przyjechał do Polski i siła do busa nie wepchnął. Sami wstyd robicie swoim rodakom i dziwicie się że Holendrzy się wami brzydzą skoro pokazujecie w jakich warunkach mieszkacie. Ja mam proste rozwiązanie waszego problemu Zlikwidować Wszystkie Robotnicze Polskie Mieszkania. Kto chce pracować niech sobie sam mieszkanie znajdzie i po kłopocie i was mniej będzie.


Bliżej nas