Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
750 Postów
Latający Holender
Kolego Patboy to co sadzisz o Norwegach?? bo przeciez jeden z nich wiadomo co nie dawno zrobil...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czujac sie tu Obywatelem holenderskim dbam jak moge o opinie swoja i Polakow w ogole
Nie przyjechalem tu z celow ekonomicznych i moze to jest to
mozliwe ze jest to naiwne ale wiem ze walcze o dopbra sprawe kolego

Ty petboy czy jak ci tam
a ty wogole wiesz po co przyjechales do holandii
bo czytajac twoj profil mozna wywnioskowac
ze mama ciebie tu w wozku przywiozla
(dluzej tu niz w polsce a masz okolo 30 lat to proste
my przynajmiej wiemy po co tu jestesmy
i nikt nie ma z nim problemu tylko ty
dziwne !
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Blondyn napisał:
Kolego Patboy to co sadzisz o Norwegach?? bo przeciez jeden z nich wiadomo co nie dawno zrobil...

hahaha Kolego Blondyn
A jak myslisz co by ludzie sadzili o turkach jak on by byl Turkiem??
drie keer raden?
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Abstrahując od udowadniania sobie kto ma racje,zastanawiam się czy w tym pzypadku nie zostało nadużyte prawo użycia broni?Co prawda nie znam dokładnie sytuacji i nie staje w obronie tego pana,bo faktycznie zrobił coś głupiego,czy gdyby to samo zrobił holender także by go postrzelili?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
zibi
gosciu zrobil to co zrobil chcial pomachac nozem to sobie pomachal
i chuj jekiemus pseldo holedrowi ktory czuje sie obywatelem holandii
a wstydzi sie za zachowanie polakow do oceniania tego goscia z nozem
albo nas polakow po zachowaniu tego goscia z nozem
Tak panie fatboy czy jak ci tam
zajmij sie lepiej zabawianiem lasek na forum
bo to ci lepiej wychodzi
z pozdrowieniem Kolek
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Kolek masz racje ja Patboya posty czytam troche z przymróżeniem oka czasami można się pośmiać tak jak kiedyś z wypowiedzi Lepera
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
Llllooooo matko !!!! ale nam opinie zepsuli !!!! to znaczy nie mi..bo ja w Holandii nie mieszkam
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
ZIBI L napisał:
Abstrahując od udowadniania sobie kto ma racje,zastanawiam się czy w tym pzypadku nie zostało nadużyte prawo użycia broni?Co prawda nie znam dokładnie sytuacji i nie staje w obronie tego pana,bo faktycznie zrobił coś głupiego,czy gdyby to samo zrobił holender także by go postrzelili?


Sorry Zibil
Ale jak juz mowilem ze nie spodziewam sie innch reakcji, zastanawiam sie tylko dlaczego?
Hmmmm przeciesz tylko bylo napisane Niestety ale znowu jakis Glupi rodak psuje nam tu reputacje i zosal zatrzymany za usiłowanie spowodowanie śmierci w Eindhoven Airport Czy mogl by mi ktos wytlumaczyc ???


T prosze pierwsze lepsze przyklady jak co do Policji w przypadku Halendrow
,uwiez mi ze niema w tym roznicy:
www.ad.nl/ad/nl/1040/Den-Haag/article/de...naar-overleden.dhtml

www.112groningen.nl/artikel.php?id_article=12978

www.nu.nl/binnenland/2489180/inbreker-ne...e-in-ravenstein.html

www.telegraaf.nl/binnenland/9512739/__Ne..._werd_gezocht__.html

A co do kolka, ty sobie i swoim dzieciom rozkazuj i ich obrazaj i a nie mi frajeze
jak nie chcesz to nie czytaj albo najlepiej zaczni swoj temat!
krytykowac nie jest trudno gozej cos wymyslec sukkel
Pozdr.
Patboy
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Patboyku, rustig aan.Po co ten nerw.
Rozumiem ciebie, jezeli masz z powodu takich uczynkow Pl przykrosci(z 2 strony nasi znajomi, otoczenie jak ma w glowie ulozone nie ocenia nas po poczynkach innych, nie powinno) ale rozumiem tez tych,
ktorzy nie maja z tym nic wspolnego i nie czuja sie odpowiedzialni.Zachowuja sie okee i tylko na tej podstawie chca byc oceniani przez innych.A nie, ze ktos cos zrobil.
hmm, nie wiem czy dobrze to ujmuje i tlumacze swoje zdanie.

mnie osobiscie nikt nie ocenia po nikim oprucz mnie samej wiec mam ten comfort ze mnie
to nie calkiem rusza.

Albo pojsc droga tych super zwaar gereformeerd odlamu co tv i radia nie uzywa

albo jak ja : ogladam tylko Southpark

eventualnie Spongeboba (kiedys byl jeszcze Shinschan tekenfilm ale na niestety nie ma go juz )
haha
a w gazetach tylko obrazki

pozdrawiam i spokoju zycze
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
A co do kolka, ty sobie i swoim dzieciom rozkazuj i ich obrazaj i a nie mi frajeze
jak nie chcesz to nie czytaj albo najlepiej zaczni swoj temat!
krytykowac nie jest trudno gozej cos wymyslec sukkel
Pozdr.
Patboy[/quote] Przepraszam, ze tak z butami wlaze,ale........po przeczytaniu wszystkich postow, wszystkich forumowiczow,nierozumiem dlaczego PAN PATBOY tak sie unosi i obraza , nie tylko na ''mojego'' sasiada Pana Kolka(ktorego racze sobie przy okazji pozdrowic serdecznie ) , ale na wszystkich innych....jakis bardzo wrazliwy ten nasz kolega Patboy...albo nawet przewrazliwiony,(nie tylko na punkcie psucia komus opini) No, to juz wylaze...przepraszam, nastepnym razem wytre buty i milego dnia wszystkim zycze
Zgłoś wpis


Bliżej nas