Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Lady LouLou napisał:
Przepraszam, ze tak z butami wlaze,ale........po przeczytaniu wszystkich postow, wszystkich forumowiczow,nierozumiem dlaczego PAN PATBOY tak sie unosi i obraza , nie tylko na ''mojego'' sasiada Pana Kolka(ktorego racze sobie przy okazji pozdrowic serdecznie ) , ale na wszystkich innych....jakis bardzo wrazliwy ten nasz kolega Patboy...albo nawet przewrazliwiony,(nie tylko na punkcie psucia komus opini) No, to juz wylaze...przepraszam, nastepnym razem wytre buty i milego dnia wszystkim zycze

Beste LouLou
Jak dobrze czytalas to powinnas zauwazyc ze moim celem nie jest kogos obrazac i komus ubluzgac.Ale prosze nie zaczynac !
A Czy zaczynajac taki temat kogos obrazam? Jak tak to zgory przepraszam
Niewiem jak to odebralas ale nigdy nie wjezdzam na nikogo jak oni nie wjada na mnie
daje tylko i wylacznie swoja opinie ,co innego jak ktos zaczyna, tak jak chcial to tak bedzie mial.

Sam sie czasmi zastanawiam ze po cholere tu pisze i sie produkuje ale stwierdzilem ze sprawy sa za czesto podswietlone tylko z jednej strony tylko przez polskie mysli
Ludzie ktorzy sie na sprawach znaja za czesto milcza dlaczego ?
prawdopodobnie dlatego bo maja tu z tym zle doswiadczenie i nie chca w to wkladac energi.

Ja sam mam to gdzies, jak to juz napewno zauwazylas ,co kto o mnie mysli ,nieznam tu nikogo osobiscie i nie potrzebuje dbac o swoja reputacje,szczerze i bezinteresownie daje tutaj tylko i wylacznie swoje zdanie i tyle.Niewiem dlaczego ale taki jestem bede bronil dobrego slowa o Polakach i nic na to juz nie poradze.Nie zmuszam nikogo do czytania i reagowania prawda?Napewno to nie jest moj pierwszy i ostatni raz !obiecuje
pozdrawiam
Patboy

Ediee napisał:
mnie osobiscie nikt nie ocenia po nikim oprucz mnie samej wiec mam ten comfort ze mnieto nie calkiem ruszamnie

Edzia mnie rowniesz nikt nie ocenia bo przewaznie nawet nie wiedza ze jestem Polakiem
ale widze i slysze ze poglad o nas sie zmienil i zmienia sie dalej
Kiedys nie bylo tego wogule
hmmm wtedy byli tylko Auto dieven hahah a od pare lat jest masakra
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Patboyku zobacz, sam piszesz, ze nie dbasz o reputacje na forum bo ciebie nikt nie zna.
Moze tak samo i mysla ludzie , ktorzy wyglupy w nl robia (nie tylko Polacy przeciez prawda?)Wogole glupi ludzie robia mniej madre rzeczy, tak jest wszedzie, nie zmienisz..
Ja mam dosc zlozona rodzine, wiec jakbym miala sie wstydzic to musialabym za wiecej kraji w kolo
nie mam pojecia czy ktos przechodni obok mnie, wie czy nie wie ze jestem Polka, jak ktos o to pyta zawsze odpowiem.Nigdy nie ukrywam ani sie nie wstydze.
Jak nie pyta to co tam bede o sobie mowic

A mysle ze wyrobiona opinia przez twoje srodowisko, w ktorym zyjesz o Tobie, nie zmieni sie
pod wplywem wybrykow kogokolwiek.. denk ik

pozdrawiam wszystkich obojetnie z jakiego zakatku/pochodzenia/koloru/nawykow i milego wieczoru zycze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Patboy napisał:
Lady LouLou napisał:
Przepraszam, ze tak z butami wlaze,ale........po przeczytaniu wszystkich postow, wszystkich forumowiczow,nierozumiem dlaczego PAN PATBOY tak sie unosi i obraza , nie tylko na ''mojego'' sasiada Pana Kolka(ktorego racze sobie przy okazji pozdrowic serdecznie ) , ale na wszystkich innych....jakis bardzo wrazliwy ten nasz kolega Patboy...albo nawet przewrazliwiony,(nie tylko na punkcie psucia komus opini) No, to juz wylaze...przepraszam, nastepnym razem wytre buty i milego dnia wszystkim zycze

Beste LouLou
Jak dobrze czytalas to powinnas zauwazyc ze moim celem nie jest kogos obrazac i komus ubluzgac.Ale prosze nie zaczynac !
A Czy zaczynajac taki temat kogos obrazam? Jak tak to zgory przepraszam
Niewiem jak to odebralas ale nigdy nie wjezdzam na nikogo jak oni nie wjada na mnie
daje tylko i wylacznie swoja opinie ,co innego jak ktos zaczyna, tak jak chcial to tak bedzie mial.

Sam sie czasmi zastanawiam ze po cholere tu pisze i sie produkuje ale stwierdzilem ze sprawy sa za czesto podswietlone tylko z jednej strony tylko przez polskie mysli
Ludzie ktorzy sie na sprawach znaja za czesto milcza dlaczego ?
prawdopodobnie dlatego bo maja tu z tym zle doswiadczenie i nie chca w to wkladac energi.

Ja sam mam to gdzies, jak to juz napewno zauwazylas ,co kto o mnie mysli ,nieznam tu nikogo osobiscie i nie potrzebuje dbac o swoja reputacje,szczerze i bezinteresownie daje tutaj tylko i wylacznie swoje zdanie i tyle.Niewiem dlaczego ale taki jestem bede bronil dobrego slowa o Polakach i nic na to juz nie poradze.Nie zmuszam nikogo do czytania i reagowania prawda?Napewno to nie jest moj pierwszy i ostatni raz !obiecuje
pozdrawiam
Patboy

Ediee napisał:
mnie osobiscie nikt nie ocenia po nikim oprucz mnie samej wiec mam ten comfort ze mnieto nie calkiem ruszamnie

Edzia mnie rowniesz nikt nie ocenia bo przewaznie nawet nie wiedza ze jestem Polakiem
ale widze i slysze ze poglad o nas sie zmienil i zmienia sie dalej
Kiedys nie bylo tego wogule
hmmm wtedy byli tylko Auto dieven hahah a od pare lat jest masakra


Stary Kolek ma racje 100 % choć nie często się z nim zgadzam ale po gębie widać
ze Holendra nie przypominasz wiec tak się nie nie wypieraj swoich korzeni.
Popracuj tez nad gramatyka bo moja 7 letnia córka robi mniej "byków" niż
ty. Co do Polaków w NL to temat rzeka i przypomina to dywagacje nad kwadratura kola.
W każdej rasie trafiają się czarne owce.
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
hahahah jescze jeden sie znalazl ktory bedzie mnie osadzal
a czy pan marek mnie zna ? hahaha
dobra drodzy kochani myslcie sobie jak chcecie mojego zdania nikt i tak nie zmieni
a postaram sie tu napisac wszystko co bedzie pisane o nas w gazetach ,pozyttywne czy negatywne ok?
pozdrawiam
Patboy

PS:to tak juz na zapas pare z niedawne przeszlos tak o w dwie minutki znalezione


www.destentor.nl/regio/deventer/8569970/...haasje-in-Twello.ece

www.destentor.nl/regio/hardenberg/895964...uto-uit-de-bocht.ece

www.deondernemer.nl/deondernemer/542182/...op-zwarte-lijst.html

www.rsscockpit.com/article.do?action=show&id=2151279957

www.hbvl.be/limburg/tongeren/poolse-dief...apt-in-tongeren.aspx
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Patboy z gory Ci juz napisze ze jeszcze nie raz jakis Polak zrobi wybryk w Hol.ale to nie znaczy ze wszyscy Polacy zyjacy tutaj maja sie tego wstydzic niech wstydzi sie ten co tym nozem wymachiwal..jego problem jego zycie..a swiat kreci sie dalejPozdrowki!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Patboy napisał:
hahahah jescze jeden sie znalazl ktory bedzie mnie osadzal
a czy pan marek mnie zna ? hahaha
dobra drodzy kochani myslcie sobie jak chcecie mojego zdania nikt i tak nie zmieni
a postaram sie tu napisac wszystko co bedzie pisane o nas w gazetach ,pozyttywne czy negatywne ok?
pozdrawiam
Patboy

PS:to tak juz na zapas pare z niedawne przeszlos tak o w dwie minutki znalezione


www.destentor.nl/regio/deventer/8569970/...haasje-in-Twello.ece

www.destentor.nl/regio/hardenberg/895964...uto-uit-de-bocht.ece

www.deondernemer.nl/deondernemer/542182/...op-zwarte-lijst.html

www.rsscockpit.com/article.do?action=show&id=2151279957

www.hbvl.be/limburg/tongeren/poolse-dief...apt-in-tongeren.aspx


A czy ja powiedziałem ze chce cie znać???
Nie moja liga koleżko.
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Blondyn napisał:
Patboy z gory Ci juz napisze ze jeszcze nie raz jakis Polak zrobi wybryk w Hol.ale to nie znaczy ze wszyscy Polacy zyjacy tutaj maja sie tego wstydzic niech wstydzi sie ten co tym nozem wymachiwal..jego problem jego zycie..a swiat kreci sie dalejPozdrowki!!

Blondyn wiem i rozumie uwiesz mi,ale mam o tym takie zdanie jakie porostu mam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiesz co fatboyku czy jak ci tam
nie wiem czy sam czytasz swoje posty czy nie
ale raz piszesz ze czujesz sie obywatelem holenderskim
pozniej ze ktos tam nie wie ze jestes polakiem
czujesz sie holedrem nas polakow nazywasz rodakami
(o co w tym chodzi?)
mam wrazenie ze twoj rozwoj umyslowy zatrzymal sie
w chwili kiedy jako polak poczules sie tym obywatelem holederskim
przegladajac twoj profil i komentarze na nim dla mnie jestes jakims
lowelasem i bawidamkiem wyrywajacym laski na obywatelstwo
i dlugoletni pobyt w holandii
juz o tych dzieciach ktore lubisz nie wspomne
wiec zajmij sie tym po co tu jestes
i pamietaj jak pisales :
zawsze bron polakow i walcz o ich dobre imie
najlepiej tu wsrod polakow z tego portalu (no kurwa parodia)
broni polakow przed polakami no BRAVO !!!!!!!!!
moze jak nie wiesz kim jestes to zapytaj mamy czy jestes polakiem czy
holedrem moze cie naprowadzii
powodzenia od frajera
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Woooow temat w sam raz dla mnie!!!!!
Atmosferka jak w spelunie ,
niech tylko popatrze , komu mozna dac w morde,
pewnie temu co najwecej krzyczy
WELKOM IN POLEN
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
wiesz co fatboyku czy jak ci tam
nie wiem czy sam czytasz swoje posty czy nie
ale raz piszesz ze czujesz sie obywatelem holenderskim
pozniej ze ktos tam nie wie ze jestes polakiem
czujesz sie holedrem nas polakow nazywasz rodakami
(o co w tym chodzi?)
mam wrazenie ze twoj rozwoj umyslowy zatrzymal sie
w chwili kiedy jako polak poczules sie tym obywatelem holederskim
przegladajac twoj profil i komentarze na nim dla mnie jestes jakims
lowelasem i bawidamkiem wyrywajacym laski na obywatelstwo
i dlugoletni pobyt w holandii
juz o tych dzieciach ktore lubisz nie wspomne
wiec zajmij sie tym po co tu jestes
i pamietaj jak pisales :
zawsze bron polakow i walcz o ich dobre imie
najlepiej tu wsrod polakow z tego portalu (no kurwa parodia)
broni polakow przed polakami no BRAVO !!!!!!!!!
moze jak nie wiesz kim jestes to zapytaj mamy czy jestes polakiem czy
holedrem moze cie naprowadzii
powodzenia od frajera


I to sie nazywa dac lekcje z polskiego ,
ciekawe tylko czy co niektorzy uczniowie, przyswoja ten material,
zawsze jednak moga liczc na korepetycje.
Zgłoś wpis


Bliżej nas