Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
hahahaah
wypij sobie jeszcze jedno piwko kolek
A tak wogole Sa ludze,buraki ....aha no i dresiaze
do ktorej Kategori nalezysz



A lekcje Polskiego by mi sie osobiscie przydaly panie Adamie

Pozdr.
Patboy
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Adam,Krzyś...szkoda waszej weny twórczej-to wyjątkowo nieresocjalizowalna jednostka widzę.W dodatku nie potrafiąca się określić
W sumie przypomnijcie mi który to z was który,tj.dresiarz/burak....Zapomniałem po ostatnim party jakos
Btw.ze strachem czekam na inne okreslenia
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
BZIQ napisał:
Adam,Krzyś...szkoda waszej weny twórczej-to wyjątkowo nieresocjalizowalna jednostka widzę.W dodatku nie potrafiąca się określić
W sumie przypomnijcie mi który to z was który,tj.dresiarz/burak....Zapomniałem po ostatnim party jakos
Btw.ze strachem czekam na inne okreslenia
No , chlopcy,chyba naprawde nie warto sie wysilac,Bziq ma racje.Niektore jednostki nienadaja sie do resocjalizacji.Wszelkie korepetycjie i uwagi niedadza oczekiwanego rezultatu.A szkoda . Ps.Sa jeszcze frajerzy, ponoc
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Patboy napisał:
hahahaah
wypij sobie jeszcze jedno piwko kolek
A tak wogole Sa ludze,buraki ....aha no i dresiaze
do ktorej Kategori nalezysz



A lekcje Polskiego by mi sie osobiscie przydaly panie Adamie

Pozdr.
Patboy


Patboy,
i tu sie pomyliles to ja chodze w dresach, mam ich nawet kilka czeskie, ruskie, z paskami i bezi lubie buraki, najbardziej w barszczu,
na lekcje to jednak do Kolka,
pozory niekiedy myla.
Na pewno to potwierdzisz,
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Patboy napisał:
hahahaah
wypij sobie jeszcze jedno piwko kolek
A tak wogole Sa ludze,buraki ....aha no i dresiaze
do ktorej Kategori nalezysz



A lekcje Polskiego by mi sie osobiscie przydaly panie Adamie

Pozdr.
Patboy


ja jestem burakiem i dresiarzem w jednym
a ty dalej nie wiesz kim jestes !!!
holendrem udajacym polaka czy polakiem podajacym sie za holendra
w swiecie zwierzat to sie nazywa ...kundel
choc nie wiem czy nie obrazam tu jakiegos burka

a teraz dziekuje Oli za pozdrowienia i pozdrawiam rowniez
trzymajcie sie wszyscy co trzymac sie powinni
kolek jedzie na urlop do zobaczenia we wrzesniu
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
"Za górami, za lasami, pobili się
Dwaj górale, ciupagami, o Marysię...
Hej góraleeeee, nie bijta się,
Ma góralka dwa warkocze, podzielita się..."

No i czego? Ma ciotka Violka dać po dziobach?
Nu, a nie można by tak kulturnie?...

Pozdrowionka

Pe-esy:

Patboy, ani Ty, ani nikt stąd nie utożsamia się z idiotami, jak np. ten z lotniska. Co nie oznacza, że we wszystkim będziecie duidelijk na "NIE" albo na "TAK". To jest Forum.

Kołek, pięknych!

Loulou: To kiedy w końcu nas nawiedzisz?

Blondyn, nasz dyżurny pacyfisto, pewnie za to Cię wszyscy kochają!

Adamm: Dres - wygodna rzecz!... O ile nie jest codziennym wdziankiem! Tak więc o Ciebie się nie martwię.

Edzia: pisz więcej!



Ehh, to nie admin... To ja, Ciotka!
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
...i za to Cie Ciotko wlasnie kochamy !!!!!!! buraki lubie nie tylko w barszczu !!!! Kolek, udanego urlopu Ci zycze, wracaj nam szybko Adas, nadal zastanawia mnie jak Ci w tych szpilkach, a tu masz !!! jeszcze dres doszedl teraz, to juz calkiem zezarla mnie ciekawosc..... Ciociu moja kochana, obiecuje ,ze niedlugo bede w odpowiedniej formie do nawiedzania Pozdrawiam wszystkich i do nastepnego !!!! dziubyyyyy
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
Co za bzdury....
Jak czytam takie zdanie jak: Kto niezna Holenderskiego i nie wie co pisza o nas w gazetach i mowia w wiadomosciach..... hahaha walnelam orla ze smiechu hahaha
Ja osobiscie czytam i pisze po Holendersku lepiej niz po Polsku, wiec wiem co pisza i mowia o Polakach i co z tego?
Moj facet jest Holendrem, wiec jego rodzina logiczne ze tez, pracuje tez z samymi Holendrami, i nikt mnie nigdy nie porownywal do takiego gupola, bo wszedzie mamy zlych jak i dobrych ludzi.
Taki jestes Holenderski czytelnik? To poczytaj sobie co oni tez pisza i mowia w wiadomosciach o wlasnych rodownikach!
Nikt tobie opini nie wyrabia, to ty sam sobie opinie wyrabiasz.
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
ooo, jaka nowosc.Skoro twoj facet jest holenderem, to znaczy , ze jego rodzina tez?
ouw, jacy Wy rodowici
skad takie 100% pewnosci?

ja tez jestem papierowa "holenderka" (albo i nie tylko papierowa- dla kazdegeo jak chce )
a moja rodzina(wiekszosc przodkow) to wiatraki najczesciej na zdjeciach widziala tylko..
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ediee napisał:


ja tez jestem papierowa "holenderka" (albo i nie tylko papierowa- dla kazdegeo jak chce )
a moja rodzina(wiekszosc przodkow) to wiatraki najczesciej na zdjeciach widziala tylko..


ediee to ty masz przodkow?
a ja myslalem, ze bocian cie przyniosl
Zgłoś wpis


Bliżej nas