Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polski Wariat w Eindhoven Airport - Holandia

475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Niestety ale znowu jakis Glupi rodak psuje nam tu reputacje i zosal zatrzymany za
usiłowanie spowodowanie śmierci w Eindhoven Airport
Machal nozem i zagrazal ludziom ,marechaussee go oczywiscie zwinelo
Ale wkazdych wiadomosciach/gazetach juz znowu bylo gadane

www.ad.nl/ad/nl/1012/Binnenland/article/...g-tot-doodslag.dhtml

Policja dala dzisi komunikat ze bedzie o 30 dni dluzej przetrzymany:
binnenland.nieuws.nl/653620/neergeschoten_pool_langer_in_de_cel

Czy to sie niygdy nie skonczy?
pozdr.
Patboy
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Patboy napisał:
znowu jakis Glupi rodak psuje nam tu reputacje i zosal zatrzymany
Mi tam nie zepsuł,chyba ze Tobie ....
Skoro głupi ba,skończony idiota wręcz który nie wie jak służby ochroniarsko/prewencyjne sa uczulone na takie zachowania na lotniskach-to teraz ma...
Żaden zmoich znajomych bądź pracodawców holenderskich nie ocenił mnie miarą tego barana..
Pisałem już nie raz i nie dwa tutaj,ale dalej nie mogę zaskoczyć DLACZEGO! gdy coś z naszych współplemieńców uczyni złego-zaraz teksty: psuje nam reputacje,wstydzę się za niego,wstyd mi ze jestem Polakiem....ręce opadają :/
Ciężko,wręcz niemożliwe jest aby znaleźć jakiś wpis aby Holendrzy się "wstydzili" gdy którys z ich współplemieńców wyczynia cuda niewidy po pijaku....
Łap przykładowego linka Pijany Niemiec szalał w Polsce kradzionym BMW
I powiedz teraz...Myślisz że Niemcy tez tak samo napiszą j/w? Chyba nie.....
To jakaś paranoja żeby jednym/dwoma osobnikami oceniać 40to milionowy naród..
W każdej nacji są tacy sami...Bad and good boys&girls;i nie ma na to reguły
A jak ktoś się czuje "urażony",dotknięty takimi wyskokami-to proponuje aby pisał w liczbie pojedyńczej a nie mnogiej....
A czy to się kiedyś skończy?
Tak....jak będzie koniec świata
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Dokladnie!!
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
BZIQ napisał:
Patboy napisał:
znowu jakis Glupi rodak psuje nam tu reputacje i zosal zatrzymany
Mi tam nie zepsuł,chyba ze Tobie ....
Skoro głupi ba,skończony idiota wręcz który nie wie jak służby ochroniarsko/prewencyjne sa uczulone na takie zachowania na lotniskach-to teraz ma...
Żaden zmoich znajomych bądź pracodawców holenderskich nie ocenił mnie miarą tego barana..
Pisałem już nie raz i nie dwa tutaj,ale dalej nie mogę zaskoczyć DLACZEGO! gdy coś z naszych współplemieńców uczyni złego-zaraz teksty: psuje nam reputacje,wstydzę się za niego,wstyd mi ze jestem Polakiem....ręce opadają :/
Ciężko,wręcz niemożliwe jest aby znaleźć jakiś wpis aby Holendrzy się "wstydzili" gdy którys z ich współplemieńców wyczynia cuda niewidy po pijaku....
Łap przykładowego linka Pijany Niemiec szalał w Polsce kradzionym BMW
I powiedz teraz...Myślisz że Niemcy tez tak samo napiszą j/w? Chyba nie.....
To jakaś paranoja żeby jednym/dwoma osobnikami oceniać 40to milionowy naród..
W każdej nacji są tacy sami...Bad and good boys&girls;i nie ma na to reguły
A jak ktoś się czuje "urażony",dotknięty takimi wyskokami-to proponuje aby pisał w liczbie pojedyńczej a nie mnogiej....
A czy to się kiedyś skończy?
Tak....jak będzie koniec świata
No cóż nic dodać nic ująć.Pozdro
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Oj rodacy rodacy
szkoda nawet reagowac na wsze plytkie opinie na takie tematy.
Myslalem ze znacie sie lepiej z naszych "gozpodarzy"
Poswiece sie i zaczne walke z gory przegrana walke z "wiatrakami"

Popierwsze Napisalem to po to zeby kazdy ktory wogole nie rozumie Holenderskiego i niewiie co tu sie dzieje zeby byl swiadomy co sie w wiadomisciach i kazdych innych Mediach dzieje

Po drugie,nie wiem jakie masz tu towazystwa? ja ci opisuje jak Holendrzy rozmawiaja po miedzy sobe bez obecnosci Polaka w Poblizu, bo uwiez mi ze czesto jest o tym rozmawiane ,nie tylko o polakach ale wogole obcokrajowcach

Po trzecie uwazam jako "Goscie" powinnismy sie tutaj grzecznie zachowywac i niyby Jakim prawem mielismy by oceniac Holendrow w Domu hahaha jak sie nie podoba to nara nikt tu nikogo nie trzyma
"swiat na Glowie" masakra


To co Kolego? sadzisz ze to poprawia raczej ich ogolna opinie o nas????
laat me toch niet lachen man
Wiekrzosc Tutejszych nie zna nawet roznicy pomiedzy Polska A Rosjia,
a to co slysza i widza w Gazetach krztalci niestety ich zdanie o nas jako NAROD.
Bewust of onbewust al w jakims tam stopien ma na to wplyw
Dziwie sie rowniez ze te twoje zdanie nie jest tylko twoje, ale jest wspierane przez wiecej ludzi
ja sie tylko zastanawiam czy ja sie z ksiezyca wziolem??
Czy moze nie zyjemy w tym samym kraju? bo juz glupjeje

A moze nic nikogo tu nic nie opchodzi bo jak tylko swoja kase zarobisz to sobie pojedziesz i dowidzenia, dlatego pewnie masz wszystko w dupie co tu o nas sadza!!


Podejzewam prawdopodobnie ze malo co ludzi to zrozumie
ale daje wam mozliwosc zobaczenia za kulisami(niewiem inaczej jak to opisac)
Dodadkowo nikogo nie oceniam ja ztwierdzilem fakt

Czujac sie tu Obywatelem holenderskim dbam jak moge o opinie swoja i Polakow w ogole
Nie przyjechalem tu z celow ekonomicznych i moze to jest to
mozliwe ze jest to naiwne ale wiem ze walcze o dopbra sprawe kolego

pozdr.
Patboy
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
[b]Patboy napisał[quote][/color]Oj rodacy rodacy

Popierwsze Napisalem to po to zeby kazdy ktory wogole nie rozumie Holenderskiego i niewiie co tu sie dzieje zeby byl swiadomy co sie w wiadomisciach i kazdych innych Mediach dzieje[quote]My rodacy dziękujemy




[quote]
Dziwie sie rowniez ze te twoje zdanie nie jest tylko twoje, ale jest wspierane przez wiecej ludzi
ja sie tylko zastanawiam czy ja sie z ksiezyca wziolem??
Czy moze nie zyjemy w tym samym kraju? bo juz glupjeje[quote]To takie dziwne że ktoś może mieć inne zdanie?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No wiec skoro po raz ktorys juz tam, znowu wyladowalismy na polskim zadupiu,
polecam sie
odchamic przy balladzie o polskich fobiach, stereotypach, grzechach i nie tylko..
Przy mocnej grupie MoCarta pn Zbigniew Zamachowski...


youtu.be/RmuyXzMb9pQ
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
ufff az mi ulzylo
ale prosze nie podchodzic
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
czego tu ludzie płaczecie jak wam psuje opinie to możecie zrzec się obywatelstwa polskiego w konstytucji jest takie prawo i po wszystkim i nie ma czego się wstydzić
Zgłoś wpis


Bliżej nas