Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Holandia znowu narzeka na pracowników z Europy Środkowo-Wschodniej - Holandia

475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Holandia znowu narzeka na pracowników z Europy Środkowo-Wschodniej
hmmm i co tu o tym powiedziec,
wczoraj bylo to non-stop w telewizji.
Niestety w Nl duzo sie zmienilo ,i czy Holandia bedzie taka jaka byla, uwazam ze juz nie i kazdy bedzie bedzie musial sie z tym zgodzic i zaakceptowac czy mu sie to podoba czy nie
jak by ktos mial ochote proponuje ogladnac caly kawalek Pana Asscher
www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1361419
Zgłoś wpis
Amadeusz Konieczny
(amadeusz_63)
Początkujacy
Nie niiech walą głupa.Jak oni do fizycznej pracy w ogóle nie mają swojej kadry albo robić się im nie chce.W zakładach miesnych,drobiarskich tak spotkam etnicznych Holendrów,ale na stanowiskach kierowniczych.A tak wszystko Polacy i nie tylko.A gdzie obywatele aruby,sulinam ,turki ,przeciez to niieroby.Czekaja tylko na zasiłek i co oni gadaja dokładnie to widać w weekendy co Holendrzy potrafią najlepiej.
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Amadeusz gdybys nie byl taki robotny i wyczekiwany w najmniej platnych robotoach to ,ty normalnie na prezydenta sie nadajesz . Zaraz napewno by nie bylo kryzysu i nie trzeba by bylo gdzies oszczedzac tych 6 miliardow .
Amadeusz na prezydenta !!!
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
No mówię, ta sama gadka co w Irl parę lat temu...
Raz tak będą mówić, raz siak, a innym razem całkiem inaczej.
Wiatraki potrzebują jeszcze czasu, zanim zauważą, że to czym się jarają czyli "niechlubna polonia" to tylko rozjarzony w słońcu, widoczny czubek góry lodowej, a polaki som robotne i w ostatecznym rozrachunku wnoszą powiew ułańskiej fantazji, która obcym jakoś smakuje...
W Ircku też o nas mówili, że robotę zabieramy, że tylko zasiłki nam w głowach, aż się kiedyś pani Prezydent wściekła i wywaliła wszystkie cyfry na wierzch...
Jednego roku byliśmy stupid homelesses pols, a następnego byliśmy working nation...
Jednego roku żarliśmy łabędzie, a następnego za pieniążki polskiego podatnika w tamtejszym balastingu sfinalizowano to, to, to i tamto i jeszcze tamto...
i szkołę jakąś nawet dla afroeuropejczyków...
Sie okazało, że wraz z litwieńcami i słowakami, oraz IRYSAMI dźwigamy brzemię gościnności dla (tu mam własne określenia) innych, nieeuropejskich nacji...
A się okazało, że polaki som spoko, i właściwie w Ircku afer polsko-irolskich już nie ma...
i we wiatrakowie tak będzie, jeśli się wielka woda prędzej nie wedrze...
tak to widzę...
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Niemam pojecia jak to jest w innych panstwach ale w tutejszym przypadku,biorac pod uwage stan ekonmiczny w tym momencie w holandii nie dziwie sie ze ludzie sie martwia i narzekaja.

Oczywiscie ze nie jest tak zawsze jak to nam opisuje amadeusz ,ja uwazem wrecz odwrotnie ,wydajnosc holendrow jest wedlug mnie duzo duzo wiekrza ,nietylko wydajnosc fizyczna ale przedewszystkim podejscie sie do pracy i jej plany
Niewiem czy kolega kiedykolwiek do tego dojdzie obracajac sie tylko w polskich towarzystwach

Statystyki pokazuja nam raczej co innego wedlug biura statystyk panstwo holenderskie zarabia na kazdym jedznym pracujacym wschodnio-europejczyku 1400 wiecej niz on kosztuje!!! i to przy 200 tys emigrantow rocznie!!!
nos.nl/artikel/446000-polen-goed-voor-schatkist.html

ps: Dark odwal sie od mojej dziewczyny
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz

upsss...
ale z drugiej strony, gdzie nie trafić tam Twoja dziewczyna...
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Ogolnie spiewka o narzekaniu na emigrantow w Holandii trwa juz kilka lat, i nadal w zasadzie nic sie nie zmienia
Zgłoś wpis
28 Postów

()
Bywalec
Witam Wszystkich.
Osobiście nie słyszałem żeby ktoś na mnie narzekał
I zgodzę się tym co mówi Dark. Ekonomi się nie oszuka. Tu nie ma miejsca na sentymenty. Liczą się suche dane, rachunek zysków i strat. I choć nie znam szczegółowych danych. Do intuicja i doświadczenie podpowiada mi.... Że gdyby nie Polska emigracja, to ten Piękny kraj, byłby w tej chwili, w o wiele głębszym kryzysie.
Pozdrawiam Wszystkich Forumowczów
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Fuck!Nikt nas nie lubi!Idę się pochlastać
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Blondyn ja czasem ciebie lubie , ale to czasem , bo na codzien to tez nie dobrze tak wszystkich lubic ;-P
Zgłoś wpis


Bliżej nas