Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Belg poddał się eutanazji po nieudanej operacji zmiany płci - Holandia

Czytali temat:
marcin law Mam Mam Jean Ted J. N. agnieszka.mojaniderlandia (11612 niezalogowanych)
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Belg poddał się eutanazji po nieudanej operacji zmiany płci
Moim zdaniem eutanazja to jeden z najpiekniejszych i najszlachetniejszych gestow miedzyludzkiej pomocy.
Ten jakze "ludzki" akt przerwania zycia na wlasna prosbe, czesto nie tylko skraca nieuleczalne cierpienie ale pomaga godnie rozstac sie z zyciem, co dla niektorych jest najwiekszym szczesciem.
Zgłoś wpis
2 Posty
Daria a
(Falka)
Początkujacy
Adamm zgadzam sie z Toba w 100%.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
No wlasnie, Adamm.

Szkoda, ze wielu ludzi nadal nie rozumie. I mysla, ze eutanazja to walenie bogatego wujka mlotkiem.
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Viooltje napisał:
Szkoda, ze wielu ludzi nadal nie rozumie. I mysla, ze eutanazja to walenie bogatego wujka mlotkiem.

O tak, to bardzo wielka szkoda, mysle, ze przyczyna tkwi wciaz w ciemnogrodzkich klapkach na oczy zalozonych przez ....wiadomo kogo, komu? Zazwyczaj tym , ktorzy swiecie przekonani sa o tym, iz ktos obdarowal ich sowicie WOLNA WOLA.
Metoda in vitro czy np. dzielenie sie wlasnymi organami po smierci to tez wciaz szatanskie wymysly,
coz do pewnych spraw nie kazdy jest w stanie dorosnac emocjonalnie.
To bardzo wielka szkoda
Jutro Wereld Donordag fantastyczna okazja by cos zmienic w swoim swiatopogladzie, a kiedys byc moze uratowac czyjes zycie.
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
A witam
Adam ty mordo znowu mu sie na wedke cos trafilo
Zobacz nawet niesmiala Pani Falka sie nam poraz pierwszy odezwala......no niemoge
aby tylko tak dalej Adamiek
A widocznie Falka tylko tu nas caly czas podgladuje

Jezeli chodzi o temat to powiem tylko jedno, kazdy jest niyby bardzo madry dakad samemu sie spotkasz z taka sytuacja,ciekawe czy kazdy wtedy wie co ma zrobic
pozdrowionka
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm, juz dawno podpisalam zgode na wyciecie mi wszystkiego co sie jeszcze bedzie nadawalo do uzytku, pytanie tylko, co sie bedzie nadawalo?...
Fakt, do wielu rzeczy trzeba dorosnac.

Patboy, piszesz kazdy jest niyby bardzo madry dakad samemu sie spotkasz z taka sytuacja,ciekawe czy kazdy wtedy wie co ma zrobic


Ja chyba wiem. Skoro stac mnie bylo na skrocenie cierpienia w beznadziejnej sytuacji mojemu ukochanemu Bazylowi, to dlaczego w podobnej sytuacji mialabym byc bardziej okrutna w stosunku do bliskiego czlowieka lub samej siebie?
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Viooltje napisał:
Adamm, juz dawno podpisalam zgode na wyciecie mi wszystkiego co sie jeszcze bedzie nadawalo do uzytku, pytanie tylko, co sie bedzie nadawalo?...
Fakt, do wielu rzeczy trzeba dorosnac

Zapewniam cie, ze bedzie z czego wybierac.....kiedy calkowicie otworzysz sie na ludzi
nie martw sie na zapas
Nie wiem czy wiesz ale jestes jednym z nielicznych ....donorow za zycia,
rozdajesz swoje dobre serducho nawet tym, ktorzy o to nie prosza,
naszczescie masz je takie wielkie , ze starczy dla wszystkich.
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Patboy... napisał:
A witam
Adam ty mordo znowu mu sie na wedke cos trafilo
Jezeli chodzi o temat to powiem tylko jedno, kazdy jest niyby bardzo madry dakad samemu sie spotkasz z taka sytuacja,ciekawe czy kazdy wtedy wie co ma zrobic
pozdrowionka


Mordo ty moja, wedkarstwo nie jest moja pasja odkad zdalem sobie sprawe, ze nie zlapie na wedke zlotej rybki spelniajacej trzy zyczenia a powabne syreny morskie to wymysly podpitych marynarzy .

Wracajac do tematu, wiedzialbys dobrze co masz zrobic gdybys znalazl sie w takiej sytuacji, pomoc w cierpieniu istotom, ktore o to blagaja, nie potrafiac samemu sobie pomoc jest najbardziej humanitarnym aktem ofiarowania pomocy a czasami najwiekszym i najprawdziwszym dowodem bezgranicznej milosci.

A co u Ciebie ....rybki nie biora?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:

Nie wiem czy wiesz ale jestes jednym z nielicznych ....donorow za zycia,


Oj Adaś, to Ty nie wiesz, że jestem ciotką bez serca?!

Nie wiem dlaczego tak wielki raban podnosi się nt. eutanazji, aborcji, in vitro itd.
A właściwie wiem. Środowiska konserwatywne nie mają zamiaru popuścić ani na centymetr dążąc do stagnacji, której przeciwieństwem jest rozwój. Dlatego nie przyjmują do wiadomości, że kończy się pewna epoka. A ludzkość prze do przodu.
Nie można stosować starych reguł do nowej gry. Tym bardziej, że reguły narzucone zostały już tak dawno i w innym świecie.

Tak myślę.

Pozdrowionka!
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Viooltje napisał:

że kończy się pewna epoka. A ludzkość prze do przodu. [/quote]



I ludzkość jest szczęśliwsza w tym rozwojowym swiecie?
Zgłoś wpis


Bliżej nas