Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
justyna piotr Daniel Olejnik (4607 niezalogowanych)

()
Początkujacy
z mojego punktu widzenia najlepsze kluby (organizatorzy) nie stosuja polityki platnosci przy wejsciu do klubu, nie licza sobie za wiazd (wstep gratis), tylko posiadaja selekcionerke (pionek sukcesu - jezeli posiada wlasciwe kompetencje).

*nie mowie o imprezach masowych

RE: malwina85op

haha czy to holenderskie/polskie nie ma znaczenia, wszedzie sa porazki i perelki ..
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła



dajcie namiar gdzie mozna powiginac smialo ciało
kurde niech to bedzie na koncu hollandii
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mgh to prawda !

malwina85op
co do fajnych imprez. wymienie te na ktorych bylam kilka razy i wedlug mnie numer 1 to: HappydayZZ w Culemborg. Impreza z klasa- (uwaga panowie w adidasach, to nie sala gimnastyczna ) , Escape Amsterdam ;
The Matrixx Nijmegen- rozne towarzystwo, graja znani dj-je.
Time Out w Gemebrt- bardzo duza impreza... towarzystwo porownywalne do polskich imprez protector.
Carpe Diem- Tilburg
Club Vie Rotterdam-polecam.
Club Off-corso Rotterdam- impreza w innym klimacie. To znany klub, trzeba to lubic. Ja uwielbiam '80'90 :-D
Jest jeszcze kilka imprez ale nie sa warte wspomnienia. Nie jestem typem jezdzacym po calej holandii za imprezami.To jest kilka klubow,ktore warto odwiedzic.Na pewno jest jeszcze sporo fajnych, ktorych nie znam/nie bylam. Kazdy oczywiscie ma inny gust i doswiadczenia. U mnie zalezy od humoru. Czasem potrafie sie swietnie bawic w klubie Zino (zlot mlodych, holenderskich cpunkow, lesbijek i pedalow) :-D
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jaka spolecznosc takie imprezy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Niewiele mogę powiedzięć o polskich party ,gdyż na nie nie chadzam ,,jesli już to wybieram holenderskie imprezy ,a co do polskich knajp ,to była kiedyś nie opodal mojego miejsca zamieszkania polsko -turecki bar ,było to w centrum ,przy głownym deptaku no i jak tamtędy przejeżdzałam to wstyd się było przyznać ,że się jest Polakiem k..wy ,i ch..e ,było słyszalne po drugiej stronie ulicy a i mordobicia były też częste podobno , tacy ludzie rzutują, niestety na opinii Polaków tutaj .No chyba ,że Wy macie jakieś lepsze doświadczenia
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
NA TEMAT POLSKICH LOKALI TANECZNYCH SIE NIE WYPOWIADAM BO SZKODA SLOW
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
Tutuska napisał:
mgh to prawda !

malwina85op
co do fajnych imprez. wymienie te na ktorych bylam kilka razy i wedlug mnie numer 1 to: HappydayZZ w Culemborg. Impreza z klasa- (uwaga panowie w adidasach, to nie sala gimnastyczna ) , Escape Amsterdam ;
The Matrixx Nijmegen- rozne towarzystwo, graja znani dj-je.
Time Out w Gemebrt- bardzo duza impreza... towarzystwo porownywalne do polskich imprez protector.
Carpe Diem- Tilburg
Club Vie Rotterdam-polecam.
Club Off-corso Rotterdam- impreza w innym klimacie. To znany klub, trzeba to lubic. Ja uwielbiam '80'90 :-D
Jest jeszcze kilka imprez ale nie sa warte wspomnienia. Nie jestem typem jezdzacym po calej holandii za imprezami.To jest kilka klubow,ktore warto odwiedzic.Na pewno jest jeszcze sporo fajnych, ktorych nie znam/nie bylam. Kazdy oczywiscie ma inny gust i doswiadczenia. U mnie zalezy od humoru. Czasem potrafie sie swietnie bawic w klubie Zino (zlot mlodych, holenderskich cpunkow, lesbijek i pedalow) :-D



dziekuje CI BARDZO
w takim razie mam plan na jutro zaczne od Culemborg
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
najlepsza impreza to jest zawsze w pierwszy weekend wrzesnia w uroczym Zundert
tysiace ludzi,2 dni tupania i hektolitry piwa
od 5 lat nie odpuszczam i zawsze rok czasu czekam z niecierpliwoscia na ten moment
a Ty Malwina idziesz w tym roku ze mna !!!

p.s. tylko ze to nie polskie party,a typowo holenderskie,czyli maksymalnie wyluzowana atmosfera...
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
hacitta napisał:
najlepsza impreza to jest zawsze w pierwszy weekend wrzesnia w uroczym Zundert
tysiace ludzi,2 dni tupania i hektolitry piwa
od 5 lat nie odpuszczam i zawsze rok czasu czekam z niecierpliwoscia na ten moment
a Ty Malwina idziesz w tym roku ze mna !!!

p.s. tylko ze to nie polskie party,a typowo holenderskie,czyli maksymalnie wyluzowana atmosfera...



milo Violus
ja nie napisalam o wypisanie polskich imprez ale o adresy imprez gdzie moznas fajnie sie pobawic

wiec polska czy hollenderska wazne by potancowac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Do klubow wymienionych przez Tutuska dodam od siebie jeszcze obok Escape,warto zajrzec do Paradiso lub Melkweg,czasami tez do Panama Na necie mozna sprawdzic jaka muze graja i w ogole
Zgłoś wpis


Bliżej nas