Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
justyna piotr Daniel Olejnik (4609 niezalogowanych)
78 Postów
Barbara MC
(mexa35)
Gaduła
johen_luz napisał:
Blondyn napisał:
johen_luz a ty byles w ogole na Podlasiu???Nie wiesz jak jest to nie pisz chlopie,bo bym Ciebie zabral w takie miejsca zeby Ci oczy graly

byłem na Podlasiu, i zawsze bedzie mi sie kojarzyć z kobietami w chustkach, małymi remizami z kurzem unoszącym sie do pasa, spoconymi małolatami zaciagajacymi we wszystkich odmianach wschodnich języków itp

jeżeli jest tam coś ciekawego to daj namiar a nie klep po próznicy.
tylko napisz o miejscu gdzie byłeś... googla tez mam, pozdrawiam

Johen_luz no wiesz co w zyciu chustki nie nosilam , nie zaciagam , a i spocona nie zbyt czesto bywam
Zgłoś wpis
78 Postów
Barbara MC
(mexa35)
Gaduła
No tak ale ja juz chyba nie małolata
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mexa, to jaka Ty z Podlasia... jak jestes z Podlasia to musisz mieć chustke, albo chociaż jakaś wzorzysta dziergana tunike w kwiaty !

a tak na poważnie to osoby z Podlasia urazone moimi opiniami uprzejmie proszę o wybaczenie.
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
johen_luz nie bede tego komentowac co napisales bo czytam i nie wiem o co kaman A co do imprez jedz np.do Bialegostoku i tam jest duzo ciekawych miejsc pozdrowka!!
Zgłoś wpis
78 Postów
Barbara MC
(mexa35)
Gaduła
Johen_luz tunike mam jak nie jak tak .A w ogole to spoko ja na pewno nie poczulam sie urazona .Co do imprez w Bialymstoku takze polecam chociaz sama nie bylam ze 100 lat , ale co swoje moge pochwalic co nie ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jak to jest z tym Bialymstokiem? Podobno mieszkaja tam ....biale niedzwiedzie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Heej Adamm Nie,biale niedzwiedzie mieszkaja na Suwalszczyznie....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adamm napisał:
Jak to jest z tym Bialymstokiem? Podobno mieszkaja tam ....biale niedzwiedzie

O niedzwiedziach od pewnego czasu ucichło. Natomiast pewnym jest to, że za ostatnim skrzyżowaniem wrony zawracają
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
Heej Adamm Nie,biale niedzwiedzie mieszkaja na Suwalszczyznie....

No tak!! Nie chcialo sie nosic teczki trzeba ciagnac dzis woreczki, jak mawial wieszcz .....Laskowik, zamiast na lekcji geografii, siedzialo sie w "chlopskim kiblu" i palilo radomskie, czasem stoleczne, a niekiedy klubowe, ale tylko krakowskie, no to co z tym Bialymstokiem? I gdzie w koncu psy dupami szczekaja? Czyzby na tym slawetnym dworcu gdzie wybitnie.....jest zimno? I jak to jest to Pyry sprzedaja Medaliki czy odwrotnie?
Zgłoś wpis
78 Postów
Barbara MC
(mexa35)
Gaduła
www.youtube.com/v/6QsFZ_wb9wg?fs=1&a...;/param><param
moze to wszystko wyjasni oczywiscie jak da sie otworzyc
Zgłoś wpis


Bliżej nas