Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polskie party w NL - wasze opinie? - Holandia

Czytali temat:
justyna piotr Daniel Olejnik (4608 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Czesc!

Mam pytanie odnosnie Polskich imprez w Holandii.
Jak wygloda poziom organizacyjny takiego eventu?
Sa warte odwiedzenia? jakie miejsca polecacie?

Czy znajdzie sie cos w takim klimacie?


Pozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hmmmmm znane imprezki.....popularne w Belgii takze .......zwlaszcza w Liege !!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
byłem na kilku imprezach tzw polskich. no cóz nie rózniły się od obrazu średniej klasy wiejskiej dyskoteki na Podlasiu. z pełnym sacunkiem dla podlasia. zgraja wytapirowanych babeczek i spoconych , powaznie zaćpanych młodzieńców spiewających " przeżyj to sam" . sam chętnie poczyatam jesli ktoś zaproponuje coś innego niż wiejska potupaja w stylu " zaćpaj się i pozwól sie zaćpać innym" albo daj 15 euro a sprawa sie obciągnie... pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Polskie party?...bylem raz ...sorki ale takiej kaszanki i wiochy nie widzialem nawet w Polsce
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgadzam sie z Adamm....niestety....taka prawda....Poprostu porazka.....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A my myslalam,ze mnie zaskoczycie ! widze jednak,ze niestety... w polskim stylu ''Sztachety Party'' ... , ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
W Tilburgu jest polska impreza- cos w stylu tanecznego baru. Kiedys... z ciekawosci , chclismy zobaczyc co jest w srodku :] Na wstepie panowie musieli zaplacic za wejscie 5e ale w cenie biletu byl kielich wodki ! Za barem stoi pol naga, natapirowana blond polka. Polewa piwo calkiem profesjonalnie Na sali panna ze spalona trwala na czubku glowy, uginala kolana w rytm muzyki i krzyczala: ''chlopaki jedziemyyyyyyyyyyyyy''
Wiele wiecej nie widzlalam, nie zostalismy dluzej niz 10 min.

mgh sorry,ze nie na temat. Pytales przeciez o fajne imprezy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
RE: Tutuska

Raczej takie warianty imprez mnie nie interesuja ;D

Wole nightlife gdzie jeszcze dlugo po bede spiewal:
all the crazy shit I did
tonight
those will be the best memories
I just wanna let it go for the night
that would be the best
therapy for me

hey, hey
yeah, yeah........
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
ciekawe co to oznacza ,ten brak fajnych imprez we własnym sosie.
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
i ja zwiedzilam kilka holenderskich imprez w obrebie utrechtu i nie trafilam na nic gdzie mogla bym wrocic
a szkoda bo jednak tego mi tu brakuje.,
Zgłoś wpis


Bliżej nas