Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
rafalbeki (13602 niezalogowanych)

()
Początkujacy
co ma piernik do wiatraka?? ja nie anglik.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
csg napisał:
co ma piernik do wiatraka?? ja nie anglik.

Wiesz pomyslalem sobie ze znasz angielski jestesmy na obczyznie przecierz

W tym przypadku bardzo duzo. Drugs tlumaczac na jezyk polski to uzywki a do uzywek zalicza sie rowniez narkotyki czyli rowniez heroina itp. itp.
Abys uwierzyl zerknij sobie tuta pl.wikipedia.org/wiki/U%C5%BCywka

p.s Duzo osob sie kloci ze slowo drugs wykorzystuje sie tylko na nazwe narkotykow a niestety jest inaczej. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirekb215 napisał:
csg napisał:
co ma piernik do wiatraka?? ja nie anglik.

Wiesz pomyslalem sobie ze znasz angielski jestesmy na obczyznie przecierz

W tym przypadku bardzo duzo. Drugs tlumaczac na jezyk polski to uzywki a do uzywek zalicza sie rowniez narkotyki czyli rowniez heroina itp. itp.
Abys uwierzyl zerknij sobie tuta pl.wikipedia.org/wiki/U%C5%BCywka

p.s Duzo osob sie kloci ze slowo drugs wykorzystuje sie tylko na nazwe narkotykow a niestety jest inaczej. Pozdrawiam.


Bo tu temat o teorii zlotu,a nie o uzywkach i jezykoznawstwie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A to w takim razie przepraszam malutka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie wiedzialam,ze sie gniewam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ok, jestem na obczyznie ale po angielsku mowie srednio. dobrze wiem co oznacza slowo drugs. rowniez lekarstwa czasami okresla sie tym mianem. w holandi posluguje sie niderlandzkim. poza tym nie kloce sie. szczerze mam w nosie ta cala zabawe w lapanie za slowka. calkiem inne bylo przeslanie mojego wczesniejszego postu. jezeli jednak tak lubisz to popatrz co napisales powyzej-przecierz. pisze sie PRZECIEZ. ja rozumie ze jestesmy na obczyznie i ze obcymi jezykami sie poslugujemy ,ale zeby takie byki walic? tylko mi nie odpisuj tym razem ,ze tez pisze wszystko z malej litery. na luzaka sobie pisze..... pozdrawiam i prosze daj spokoj z tymi dragami juz.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
sory ja tego nie zaczalem ,ale chyba zakonczylem. na temat "teori zlotu" juz sie wyrazilem, bo to chyba tylko czysto teoretyczne przedsiewziecie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I dla tego lepiej sie nie wypowiadać
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
csg napisał:
ok, jestem na obczyznie ale po angielsku mowie srednio. dobrze wiem co oznacza slowo drugs. rowniez lekarstwa czasami okresla sie tym mianem. w holandi posluguje sie niderlandzkim. poza tym nie kloce sie. szczerze mam w nosie ta cala zabawe w lapanie za slowka. calkiem inne bylo przeslanie mojego wczesniejszego postu. jezeli jednak tak lubisz to popatrz co napisales powyzej-przecierz. pisze sie PRZECIEZ. ja rozumie ze jestesmy na obczyznie i ze obcymi jezykami sie poslugujemy ,ale zeby takie byki walic? tylko mi nie odpisuj tym razem ,ze tez pisze wszystko z malej litery. na luzaka sobie pisze..... pozdrawiam i prosze daj spokoj z tymi dragami juz.

Klocic?? Nie mialem takiego zamiaru. Zwyczajnie chcialem ci wyjasnic to co wczesniej znegowales i tyle. A jesli chodzi o "przecierz" to fakt moj blad. No to teraz juz nie bede mial tej nutki niepewnosci jak to sie powinno pisac, do CV nawet bym sprawdzil w slowniku polskim albo w komorce autouzupelnianie slowek ale tutaj piszemy przeciez na luzie. pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas