Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Czyli chcesz być moją Muzą ?
Zgłoś wpis
41 Postów
Kaska P.
(Ivette)
Bywalec
haha, na muze sie nie nadaje, zbyt niecierpliwa jestem

polecam milosnikom historii polsko-holenderskiej
archiwum w Bredzie:
oolse-bevrijders&Itemid=84" target="_blank" rel="nofollow" >www.stadsarchief.breda.nl/index.php?option=com_content&view=article&id=98:alfons-raichert-1925&catid=20oolse-bevrijders&Itemid=84
udostepnia wywiady z weteranami.

ciekawa sprawa!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Obejrzalam, znam wiecej takich ludzi. Niestety, z racji wieku wykruszaja sie naoczni swiadkowie tamtych wydarzen.
EnricO, zabieraj sie za pisanie! Chetnie kupie Twoja ksiazke, jeszcze chetniej z dedykacja. Moze Ivette da sie jednak namowic na "muzowanie"?

Dziubole!
Zgłoś wpis
41 Postów
Kaska P.
(Ivette)
Bywalec
ja tez sie pisze na zakup ksiazki...a co do muzowania....eh cholernie ciezka sprawa
sama walcze z muza i wena
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
I co? Piszecie?
Muzujecie?...

W wiadomosciach MN przeczytalam, ze 18 wrzesnia w Driel odbeda sie uroczyste obchody rocznicy bitwy pod Arnhem. Moze warto sie wybrac?
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
z checia sie wybiore zaloze koszulke z napisem polska swoj bordowy beret tylko czy to nie bedzie zbyd obcesowe i wiesniackie ???????W czasach poprawnosci politycznej chyba nie wypada pozdrawiam wszystkich zainteresowanych historia
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
To co? Wybiera sie ktos do Arnhem? Bardzo chetnie pojechalabym, ale niestety nie bede miala transportu, bo moj maz pracuje w ten weekend...
Jesli ktos z okolic Rotterdamu jechalby tam, to chetnie sie dorzuce do paliwa.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Acha, w koncu obejrzalam "Katyn"...
Poplakalm sie...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Witajcie tak czytam ten temat i mnie zainteresował, sam sie interesuje historia ale swojego rejonu w Polsce jest czym. A jesli chodzi o książke dajcie znacć gdzie ją bedzie można kupić no chyba że autor będzie tak dobry posłać z dedykają i trzymam kciuki za powodzenie projektu.
Zgłoś wpis
1 Post
tosia tosinska
(tastocha)
Początkujacy
witam proszę o informacje co warto zwiedzic w holandi w taka pogode jak dzisiaj ?nadmienie ze nie mam zbyt duzo czasu bo jutro wieczorem wyjezdzam
Zgłoś wpis


Bliżej nas