Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Potwierdzam...jedne sie puszczaja z byle kim, a opinia idzie o wszystkich...a pozniej zaczepia Cie pierwszy lepszy i pyta sie ile kosztuje noc z Toba bo polki sa latwe,tanie idt.Oj do nie ktorych to nie ma slow, nie mam szacunku do takich kobiet, nie bede tu uzywac nie przyzwoitych slow ale, kobiety szanujcie sie!Cialo macie jedno a zycie jest tak krotkie,pamietajcie ze opinie latwo jest sobie wyrobic ale pozniej nie naprawicie jej juz,aha i pamietajcie ze jestemy w innym kraju i pomyslcie o swoich rodaczkach ktore sie szanuja...!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
krysienka napisał:
Potwierdzam...jedne sie puszczaja z byle kim, a opinia idzie o wszystkich...a pozniej zaczepia Cie pierwszy lepszy i pyta sie ile kosztuje noc z Toba bo polki sa latwe,tanie idt.Oj do nie ktorych to nie ma slow, nie mam szacunku do takich kobiet, nie bede tu uzywac nie przyzwoitych slow ale, kobiety szanujcie sie!Cialo macie jedno a zycie jest tak krotkie,pamietajcie ze opinie latwo jest sobie wyrobic ale pozniej nie naprawicie jej juz,aha i pamietajcie ze jestemy w innym kraju i pomyslcie o swoich rodaczkach ktore sie szanuja...!
trzymam kciuki krysia!ale nie wiem ale nie wiem czy to dotrze do nich!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Calkowicie sie z Toba zgadzam,Krysienka Z powodutego,wszystkie jestemy wrzucone do jednego garnka..Fustrujace
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Szczerze,to Kolek,powiem Ci,ze watpie....Naprawde...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiecie ja wiem ze nie dotrze to do nich...nie sa na tyle inteligentne aby to zrozumiec,zreszta zadna szanujaca sie i inteligentna kobieta nie puszcza sie z byle kim i nie wyrabia opinii innym...wiec na marne nasze gadanie...mysle ze z tym trzeba sie poprostu urodzic...brzydze sie przyznac do naszych rodaczek ktore wyrobily nam w tym kraju taka opinie.No ale coz takie zycie...dobrze ze sa jeszcze takie kobiety jak my Izek,ktore znaja swoja wartosc.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Calkowicie sie z Toba zgadzam,Krysienka Z powodutego,wszystkie jestemy wrzucone do jednego garnka..Fustrujace
nie flustruj sie tak mocno !wiadomo wszem i wobec ze ty izka i krysia jestescie inne
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Kołek , bez urazy ale jak już coś to na imie mam Krzysiek , a jak chcesz przekrecic już moja ksywe to zrob to chociaz z duzej litery. co??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czarny85 napisał:
Kołek , bez urazy ale jak już coś to na imie mam Krzysiek , a jak chcesz przekrecic już moja ksywe to zrob to chociaz z duzej litery. co??
spoko Czarnuchu bez urazy wyzej tez poprawilem
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Krysieńka Krysieńka więc trzeba się spotkać na soczek
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czarny wiec zapraszam do pieknej Limburgii
Zgłoś wpis


Bliżej nas