Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
18 Postów
Kuba Q
(Qbek)
Bywalec
Stereotyp puszczaleskiej laski z Polski przyległ juz w beneluksie do naszej nacji tak mocno jak to ze Polacy to jedna wielka banda pijaków. Coż smutne ale prawdziwe ..... Jak narazie nie zapowiadają się wielkie zmiany w obecnych stereotypach. A jak wiadomo stereotypy nie tak łatwo zmienic ...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Qbek,gdzie Ty byles jak klocilem sie z jednym turasem na forum o2 .On za wszelka cene chcial udowodnic wyzszosc intelektualna Swoich rodowitych kobiet,sam ma kochanke Polke,mezatke,ale na jedno pytanie nigdy mi nie odpowiedzial,"co bys zrobil,jakbys dowiedzial sie,ze Twoja zona sypia z innym"...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja Wam cos powiem dlaczego tak jest, wszystkie te brudasy i inne to sa pojebancy i ludzie ograniczeni sikajacy i kapiacy sie w tej samej rzece u siebie w afryce i do ich pojebanych glow nie dociera ze jak stuknol jedna to druga niekoniecznie jest tez qrwa to jest zatrudne dla nich ich IQ POPROSTU TEGO NIE LAPIE.a druga przerazajaca rzecza jest to ze niektorzy z nas integruja sie z tymi smierdzielami bronia ich mimo ze oni tak trakyuja NASZE KOBIETY
DZIEKUJE
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
PROSZĘ
ja uważam , że te kobiety , które ich tutaj bronią to dają im dupy poprostu i cięzko im zbić łape , która je karmi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czarny ,a co powiesz o meskich obroncach?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
ja Wam cos powiem dlaczego tak jest, wszystkie te brudasy i inne to sa pojebancy i ludzie ograniczeni sikajacy i kapiacy sie w tej samej rzece u siebie w afryce i do ich pojebanych glow nie dociera ze jak stuknol jedna to druga niekoniecznie jest tez qrwa to jest zatrudne dla nich ich IQ POPROSTU TEGO NIE LAPIE.a druga przerazajaca rzecza jest to ze niektorzy z nas integruja sie z tymi smierdzielami bronia ich mimo ze oni tak trakyuja NASZE KOBIETY
DZIEKUJE


Naprawde, Ciebie nie lapie. Kazdy inny jest brudasem i pojebanym czlowiekiem? Kazdy inny ktory ma inne kolor skory niz bialy? Naprawde, ostro masz nasrane w glowie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ktos tu pieknie napisal -nie polemizuj z idiota bo najpierw cie sprowadzi do swego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem
Zgłoś wpis
18 Postów
Kuba Q
(Qbek)
Bywalec
Dla mnie cala ta sytuacja jest prze smieszna Bo po pierwsze zdecydowana wiekszosz "puszczalskich" to dziewczyny nie ukrywajmy .... z małych miejscowosci. Jak to mówią " całe życie piła wode ze studni a teraz nic jej nie smakuje"
Więc nie dziwmy sie ze po przyjezdzie do jakiego kolwiek zachodniego państwa dziewczyny szukają przygód z kimś innym niz z białymi. To takie przysłowiowe safari . Szkoda dziewczyn bo nie wiedzą jakcy potrafią być wyznawcy allacha i to bez wyjątku!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Qubek,bede polemizowala z Toba...bo znam pare z duzych miast polskich takich jak Krakow,Wroclaw czy Gdansk i maja facetow Turasa czy Marokanca...wiec to niekoniecznie jest tak jak Ty twierdzisz...Poza tym ja jestem z malej miejscowosci i tez jakos nie bardzo pasuje do tego schematu,ktory przedstawiasz Poprostu jak ktos jest naiwny czy glupo to niewazne skad pochodzi
Ale masz racje,ze dziewczyny te sa poprostu gluche i slepe na wiedze o tej kulturze,ktora je tak fascynuje...ale mi ich nie szkoda..Kazdy jest kowalem swego losu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
masz racje,ze dziewczyny te sa poprostu gluche i slepe na wiedze o tej kulturze,ktora je tak fascynuje...ale mi ich nie szkoda..Kazdy jest kowalem swego losu
Idealne podsumowanie,celne i trafne.....
Zgłoś wpis


Bliżej nas