Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ogloszenia czy rubryka matrymonialna? - Holandia

139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
Zastanawiam sie czy nie ma potrzeby stworzenia osobnej strony pod tytulem rubryka matrymonialna, wymiana dobr w naturze? itp na tym portalu. Bo zanim sie doczytam ogloszenia to napotykam:
*szukam dziewczyny bez zobowiazan na weekend
*szukam ochotnej
*szukam zainteresowanej na wieczor...
*chlopak szuka chlopaka
*para szuka grubasa
itd...

To co prawda ogloszenie, ale skoro jest takie zapotrzebowanie na te uslugi to moze warto stworzyc osobna strone
Zainteresowani by mieli latwiej i osoby jak ja (mnie zwykle ogloszenia interesuja a zanim sie ich doczytam to przy okazji dowiem sie ile wyposzczonych w tym tygodniu co mnie niezbyt interesuje
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mysle ze powinnas zostac moderatorem tego portalu to ulatwilo by ci zarzadzanie nim to znaczy mowic co wolno co nie ,gdzie mozna zamiescic ogloszenie, a gdzie nie, kto kogo moze szukac itp
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
a ja mysle ze takich rubryk jest dosc na innych portalach.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a ja jednak mysle ze kazdy sobie moze dawac ogloszenie gdzie chce
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
a ja mysle ze ogłoszenia a rubryka matrymonialna to to samo tj ogłoszenia matrymonialne
Kika naprawde widzisz jakąs roznice???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
czarny ty nie masz pojecia jakie rzeczy ona widzi
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
nie wiem jaką ona prase czyta rano, ale stary... chyba czytam całkiem coś innego.. myśle, ze za bravo girl oczy by wydłubała widelcem;]
wyborcza rulez;]
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ogloszenie to ogloszenie...wiec o co c'mon???
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
moderatorem, nie dzieki ty tu caly czas jestes moze ty nim zostan. Bedziesz pilnowal zeby kolorowych jak ty to mowisz tu nie bylo nie dosc ze tylko w polkach mozesz wybierac to jeszcze ich malobo wola innych.Ale sie nie dziwie
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
O widze ze urazilam szukajacych
Ja tylko nie chce zeby kiedys moja corka weszla na portal i przeczytala hu... szuka ci.....
Wiem kto tak napisal
Zgłoś wpis


Bliżej nas