Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
jest w tym wszystkim jedna sprawa ktora mnie dreczy
i nie daje spokoju...
jak oni zaplacili za te zakupy ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Przypomniala mi sie akcja s przed 10 lat, stoje z kumplem w c1000 w rece winko, tanie no chyba najtansze (Polakow w tedy bylo troche mniej a tu nagle taka laska, gada cos tam po holendersku, wiec oparlismy sie wygodnie, patrzymy na jej pupcie i glosno dyskutujemy, wiadomo o czym w pewnym momencie pada chaslo wsadzil bym reke w te majteczki i tu laska sie odwraca i mowi z usmiechem POWAZNIE, odprowadzilismy ja wzrokiem z otwartymi gebami do kasy i do wyjscia nigdy wiecej jej juz nie widzielismy ale ciekaw jestem i chyba nigdy nie dowiem co ona musiala o nas w tedy pomyslec
taka refleksja
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
..no co ..chodzilo pewnie w tym momencie gdzie.... i kiedy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy

()
Początkujacy
kolek napisał:
jest w tym wszystkim jedna sprawa ktora mnie dreczy
i nie daje spokoju...
jak oni zaplacili za te zakupy ?



żeby Cie uspokoić: nie zapłacili, po prostu gość machnął ręką, zostawili wszystko przy kasie i wyszli
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ypsylon1 napisał:
ha ha ha
możecie udawać że nie wiecie o co chodzi
ale i tak jestem święcie przekonany że widząc ich pomyślelibyście "ale siara..."
Zdrowaśki


Czyli wychodzi na to,ze skrytykowales ich nie za chamskie zachowanie wobec Ciebie i brak znajomosci jezyka,tylko za wyglad itd...zaprzeczasz sam sobie w tym momencie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
ypsylon1 napisał:
ha ha ha
możecie udawać że nie wiecie o co chodzi
ale i tak jestem święcie przekonany że widząc ich pomyślelibyście "ale siara..."
Zdrowaśki


Czyli wychodzi na to,ze skrytykowales ich nie za chamskie zachowanie wobec Ciebie i brak znajomosci jezyka,tylko za wyglad itd...zaprzeczasz sam sobie w tym momencie



zamiast "widząc ich" wstaw "będąc" na moim miejscu" ..
ok?
czy będziesz się "czepiać o słowa"
wredny jestem, wiem
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wredny???? Nie....uwazam ze poprostu teraz sie tlumaczysz za te wszystkie epitety pod adresem tamtych ludzi,odnoszace sie w wiekszosci do wygladu,miejsca pracy itd.....A kto chodzi na solarium i jaki makijaz preferuje,to raczej nie twoja sprawa...kurcze..nie trafili w twoje gusta z wygladem,ok....wiesz,sa gusta i gusta,kwestia nie podlega dyskusjiChamska odzywka to juz inna rzecz....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A ja mam auto bordowe - czy zmieszczę się w tej kolejce?
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Co do tytulu to..tez tak czasem mam jak za duzo wypije
Zgłoś wpis


Bliżej nas