Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
To co napisze moze komus sie spodobac lub tez i nie, ale oczywiscie wiecie gdzie ja to bede mial
Kazdy posiada w sobie takie cos jak intuicja prawda?? Ja czesto kieruje sie w takich sytuacjach intuicja i sam nie wiem co bym zrobil gdybym byl tam na miejscu Ypsylona. Jesli po aparycji panstwo mlodzi byli by mili to duze prawdopodobienstwo ze bym sie odezwal i chcial pomoc, ale nawiazujac do mojego poprzedniego posta ze co niektorzy po pobycie roku lub nie wiecej niz 5 lat za granica bedac w polsce zapominaja jezyka polskiego lub chca pokazac jak oni to ladnie mowia nie po polsku a przeklada sie to wlasnie dokladnie na opis naszych bohaterow bo mialem okazje takich osobnikow spotkac czy nawet niemieckich polakow w polsce No nie oszukujmy sie kazdy jakos odbiera osoby czy to po ubiorze czy po zachowaniu I sobie rysuje w glowie krotka charakterystyke danego czlowieka, prawda??? Takze mialbym w dupie pomoc to tak teraz jak tu siedze i gdybam a nie wiem co by bylo w sklepie A moze dziewczyna naprawde byla by atrakcyjna to bym zareagowal bo w przeciwienstwie do goscia jakies tam pare euro na koncie mam i w polsce tez mam. Na impreze starczy to moze by mnie wolala co?? heheh pozdro
p.s kazdy z nas ma takie i inne odchylki, ale tez bym sie w kurwil gdyby ktos mi z taka odpowiedzia wyjechal.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Co do tytulu to..tez tak czasem mam jak za duzo wypije


A kto nie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A mi stary bosman na statku mowil,ze jak sie chce rzygac to przy burcie dwa paluchy w grdlo i samo pojdzie tylko potem trzeba cos zjesc ,zeby organizm mial energie
Zgłoś wpis
2 Posty
Rafal Dziewonski
(Eskimo)
Początkujacy
nie ma sie co denerwowac..przeciez juz po sposobie chamskiej reakcji widac frustracje z powodu wlasnych brakow i jak bardzo kolesiowi bylo wstyd ze nie rozumie o co biega...wyszedlbym stamtad z usmiechem na twarzy i jeszcze przyjaznie im pomachal..
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
te dwie krowie geby mogly tez byc ze zdziwienia
dlaczego karta jest zablokowana
a jeszcze wczoraj bylo tam 100 000 euro
a dzis nie dziala
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ach, Rebionki moje złote, to cjotka wreszcie pokumała (nu, niekumata jakowaś). Nie o treść, a o formę chodziło.

Bo już się wzięłam i wystraszyłam.

Aż mnie korci, żeby wkleić link, który naładuje pozytywnie bateryjki na caluśki tydzień, albo i na dłużej. Dzięki Ci wielkie, o Anno!))
Sprzedaję dalej, bo aż szkoda, żeby się takie dobro marnowało niezauważone))

www.video13.net/ikiz-bebeklerin-sohbeti-da-da-da-da/
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
to ja chce być ten w 2 skarpetkach
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Te słodkie bobasy napewno naśladują rodziców.Także uważajcie rodzice co przy dzieciach robicie
Zgłoś wpis


Bliżej nas