Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
........ ..... (11190 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Sjesus, Mr.Regulamin zgłupiał na takie argumenty!
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Chwalcie Pana
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Patboy,no ja nie wiem czy takich niby doroslych a gowniarzowatych facetow kobiety kochaja...
Dziwne kobiety spotykasz jak tak
Hells Angels,o nic cie nie pomawiam...sam sobie dopowiedziales..wiec moze nie jestes taki az i glupi za jakiego tu sie podajesz(bez urazy oczywiscie) A jak narusze regulamin to mnie admin przywroci do porzadku,wiec sie nie obawiaj
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Aleś się czepił Hells Angel...

Człowieku ja tu już na tym forum wyczytałem takie wynalazki, że Miodek jakby tu wpadł, od razu zmienił by profesje...

Nie wiem czy słyszałeś o takich rzeczach jak słowotwórstwo czy zapożyczenia językowe.

Zresztą nieważne czy napisze po polsku, angielsku, czy po japońsku... Wygląda na to, że i tak nie zrozumiesz, bo pewne kwestie z tego co widze wychodzą daleko poza twój ograniczony światopogląd.

Mój adres też chcesz na priv?
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Nie trzymaj sie tak sciśle Aniołku piekielny bo Cie główka rozboli...Z zadymami won pod budke z piwem..
A @admina szanuj swego...mozesz miec gorszego
Kiedys,na początku jak ta strona raczkowała był tu taki jeden...Można było poznać co to znaczy wpie***ić czekolade z papierkiem lub lizac loda przez szybe..
Wiecie jak to fajnie czytac,logować sie a nie móc pisać bo zablokowano?Fajnie,co?
Taka opcja istnieje,heh...Wystarczy kilka kliknieć
Siłę napędowa portali czy forum stanowią uzytkownicy-nie użyszkodnicy...I wszedzie tak jest ze czasem jest grupa ludzi faworyzowana-to siła motoryczna for i portali....
Ze stażem mniejszym niz orężada gwarancji i kilkoma postami,nie wspominając na biadolenie-takich nie oczekuj cudów.....Chcesz dołączyć do siły motorycznej?Udowodnij to wpisami,a nie nadmiernie przerośniętymi mięśniami
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
To co, porozmawiamy?... Normalnie?...

(w rozumieniu prawa nie jestem aniołkiem z ... wherever). ACTA
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
No nie Violka........
Powiedziałaś 30l temu ze to zdjęcie jest TYLKO DLA MNIE!!!!!!!!!!!
No dziekuję Ci kochanie.....
Teraz wszyscy je widzą...........
Zgłoś wpis


Bliżej nas