Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
........ ..... (11080 niezalogowanych)
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
MalutkaNiepokorna napisał:
Bziq,a co ja jestem?? Swiety Mikolaj,ze by jakies luksusy rozdawac
A to dziecko to jakies wyrosniete troche ...chyba ze juz zdziecinniales na starosc

Starość nie radość,*głupota nie zaleta
a dziecinność...jeśli chcesz P


*czytaj posty Hells Angel

*niepotrzebne skreślić
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A co jak skresle wszystko??

Prosze nie zmuszaj mnie bym ponownie czytala te COS
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Bede sie za Was modlil
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Hells Angel napisał:
Viooltje napisał:
@ zwyczajny:
Zwróć uwagę, że zarzuty przynależności do "grupy" przedstawiła Ci nasza ikona wiedzy, Toppie. Która zresztą po wczorajszym występie zniknęła z forum i admin nie ma z tym nic wspólnego, słowo!
Forum żyje własnym życiem, każdy może wyrazić swoją opinię, nie ma co się obrażać.

@abudabi:
j.w.: forum żyje własnym rytmem. Nowy, czy nie nowy, jeśli pisze bzdury, zostanie skorygowany. Jeśli ktoś się z Tobą zgadza, to da Ci to jasno do zrozumienia. Jeśli nie - tak samo. Proste.


Wiec idac tym tropem,dam Ci jasno do zrozumienia ze (...)pierdolisz takie bzdury ze az strach to czytac
Urzadzasz sobie z forum prywatny folwark wiesz co sobie mozesz skorygowac- powstrzymam sie lepiej.
Najlepiej wykasuj ten post bo jasne jest ,ze nie dorownuje swoim poziomem Tobie


Przeczytaj twojego pierwszego posta, który cytuje. Zresztą najlepiej zrób jedno - przeczytaj swoje posty! Teraz troche użyj empatii i spróbuj polubić coś takiego... Nie ważne czy masz 1000 postów czy jesteś nowy. To co piszesz weryfikuje wszystko, czaisz?

Dajcie zyc innym
Oki!
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Pan z Wami
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hells, chłopie, nie wiem jak u innych, ale u mnie od tej pory masz ignora. Na razie.
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Nie poległem i nie gram dalej. Mam lepsze rzeczy do roboty niż napinka na forum...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ragusek,nie ma sensu ,uwazam ,komentowac postow Hells Angel,bo to jak grzebanie w g.... Ruszysz,to tylko wiekszy smrod sie rozejdzie..
Pozdrowionka
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
No to coz? Nic tu pomnie !!!
Ciesze sie tylko, ze doszliscie do takich wnioskow,a ubolewam ze tak pozno.
I chyba, zeby admin was nie naprowadzil ,to byscie sami na to nie wpadli.
Ale teraz juz czaicie,ze jak na forum pojawia sie wariat badz idiota,kretyn tudziez prostak,cham,burak z IQ z ciemnogrodu to
trzeba od razu walic ignora (czyt : nie zwracac uwagi,nie czytac,pominac,przeoczyc,udawac ze go nie ma itp) a nie wdawac sie w dyskusje.
Rodzice zawsze mnie uczyli,synku nie ruszaj gowna, bo sam sie nim staniesz,niestety zapomnieli nauczyc,ze zadna praca nie hanbi, i o to mam do nich zal, bo za to dostalem zjeby od raguska.
Koncze swoje trolowanie,kasuje swoje posty i znikam! trzymam za Was kciuki,jutro pewnie strace
robote,bo z tymi kciukami ,to ja ogorkow raczej nie nazrywam,no ale cos za cos!
wesolych swiat,mokrego jajka i smacznego dyngusa

Uwazajcie na wariatow oni sa wsrod Was
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Troska godna naśladowania.
Zgłoś wpis


Bliżej nas