Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

UWAGA! - Holandia

Czytali temat:
........ ..... (11079 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Wystarczy.
Który to już raz zamieszczasz ten temat?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
tu bardzo krytykujesz danego przewoznika z imienia i nazwiska ale sam podac jakiekolwiek swoje dane to juz nie masz jaja ???
Czlowieku ile razy jeszcze bedziesz publikowal jeden i ten sam post ?Na kazdym jednym portalu dla polakow juz to zrobiles kilka jak niekilkanascie razy .
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Obiadku nie było? Piękna stewardessa ze skośnym okiem nie podała winka? Olaboga!

Kup sobie prawo jazdy!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
witam ja jestem kierowcą z woj. opolskiego i jak to czytałem to troszkę może masz racjin ale to trzeba wiedziec kogo sie zamawia a nie na ślepo...tak samo ja mogę narzekać na klientów ale jak bym miał tak narzekac to by nie było konca....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
do Baileys:
co Ci da zamieszczenie moich danych? ta firma ma moje dane i wie o kogo chodzi. Jeżeli chodzi o ilość publikacji to wychodzę z założenia, że dobrze by było żeby takie informacje docierały do jak największej liczby ludzi. Wkońcu chodzi tu o kwestie bezpieczeństwa....

do Raguska:
nie chodzi o te 20zł które ten objad kosztuje, ale o zasadę i o to, że nie wciska się ludziom kłamstwa z banerów reklamowych. Dotyczy to również WiFi. Jak zapytałem kierowcę o wifi to popatrzył na mnie ze zdziwieniem....

do Kierowca Wariat:
zgodze się z Tobą, ale chyba powinien byc jakiś pozytywny kierunek zmian....klienci są bardziej wymagajacy, a kierowcy (niektórzy) powinni wkońcu zrozumieć, że są w pracy a nie na prywatnej wycieczce, na której słucha sie "swojej" muzy i jara papierosy w aucie. Takie zachowanie to jest poprostu ignorancja, a przede wszystkim niska kultura osobista. Taki kierowca jest wizytówką swojej firmy i ma bezpośredni wpływ na ocenę firmy przez klienta i to w dużej mierze zależy od niego czy klient wróci i czy będzie się pochlebnie wypowiadał o firmie.

Są niestety firmy które próbują dorabiać sie narażając bezpieczeństwo ludzi, firmy które już na etapie reklamy mijają się z prawdą, i które nie mają pojęcia jak rozmawiać z klientem. Takich cwaniaczków powinniśmy my czyli pasażerowie eliminować z rynku.
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
ragusek napisał:
Kup sobie prawo jazdy!

No wlasnie to juz wszystko znowu wyjasnia!!!! dlatego w PL tak jezdza jak jezdza
Prawojazdy sie wyrabia a nie kupuje !!
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Fortis zemeszczanie danych moze da moze nie da , ale mi chodzilo o twoj profil miejsce zamieszkania ***************** , imie ***************** nazwisko ***************** hmmmm tak mam uczucie ze robisz komus poprostu anty reklame bo go nie lubisz i ot tak z przekory .
Pozatym zamieszczanie czyichs dnych osobowych bez pozwolenia jest karalne , po drugie jeden raz zamiescic wystarczy ci ktorzy chca znajda i sie dowiedza co chca , po trecie jak juz kogos opisujesz na necie z imienia i nazwiska i innych danych osobowych to miej juz to jajo i naisz swoje dne osobowe w twoim profilu . bo w anonimowosci to kazdy ma odwage ale jak juz jest znane jego imie i nawsiko to juz bieda bo odwgi brak i tak samo w twoim wypadku dla mnie to jestes poprostu (...) i za grosza sprzedasz rodzine a co bo i tak ciebie nikt nie zna .
A moze boisz sie podac swoje dane osobowo bo nadal jezdzisz z tym przewoznikiem i boisz sie ze ciebie nastepnym razem nie wezma ?????
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Baileys - jak czytam twoje posty to mi ręce opadają!!!!

Nic dziwnego, że na tym forum piszą tylko jedni i ci sami (znajomi), bo "nowych" Baileys tylko umie obrażać i wyzywać od najgorszych. To jest żenujące po prostu!!!!!!


a po drugie - regulamin jasno mówi:

Kategorycznie zabrania się, co następuje:

Obrażania w wypowiedziach osób bądź instytucji,a w szczególności innych użytkowników Forum, poprzez lżenie, pomawianie, poniżanie, szyderstwa i okazywanie pogardy.

Używania wyrazów uznawanych powszechnie za wulgarne, pogardliwe bądź obraźliwe - także w formie wygwiazdkowanej czy wykropkowanej. Wszystko da się powiedzieć bez tego typu określeń.

oraz:

Wszelkie wpisy, które w jakiś sposób będą łamały powyższy regulamin, będą usuwane.

pani admin - czy Baileys nie musi przestrzegać regulaminu, to jakieś specjalne przywileje???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
fortis napisał:


do Kierowca Wariat:
zgodze się z Tobą, ale chyba powinien byc jakiś pozytywny kierunek zmian....klienci są bardziej wymagajacy, a kierowcy (niektórzy) powinni wkońcu zrozumieć, że są w pracy a nie na prywatnej wycieczce, na której słucha sie "swojej" muzy i jara papierosy w aucie. Takie zachowanie to jest poprostu ignorancja, a przede wszystkim niska kultura osobista. Taki kierowca jest wizytówką swojej firmy i ma bezpośredni wpływ na ocenę firmy przez klienta i to w dużej mierze zależy od niego czy klient wróci i czy będzie się pochlebnie wypowiadał o firmie.

zgadzam sie z tobą ale co do kierowcy to nie.... po pierwsze nie jestem DJ żeby zapowiadać klientom muze na życzenie jakiej oni chcą w tej chwili słuchać bo to nie jest zaden klub tylko bus po drugie MY KIEROWCY słuchamy takiej muzy co nam odpowiada zeby nie zasnąć za kółkiem...A co do papierosów to palimy również zeby nie zasnąć za kółkiem...A co do nie których klientów jak się nie podobają takie warunki to mówimy im ze mają prawo zmienić firmę przewozową....Ale jak by im to tak bardzo przeszkadza ze (słuchamy nie takiej muzy i za głosno i ze palimy ) to by nie korzystali z naszych usług do dzisiaj
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Iza poszukaj sobie jakies inne zajecie .A jak ci nie pasi moja wypowiedz to nie czytaj moich postow. ty juz ktorys raz pijesz do mnie ze to czy tamto , jak nie pasi nie nie masz obowiazku czytac mozesz ignorowac.Ja napewno oleje od teraz twoje skromne wypowiedzi.
Zgłoś wpis


Bliżej nas