Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
........ ..... (11183 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
@fortis:
Już parę razy zwróciłam Ci uwagę. Ten wątek próbujesz wklejać gdzie się da i już od dawna. Dublujesz temat. Powiedziałeś, wyżaliłeś się na forum - ok, nie musisz zaczynać od nowa, bo wtedy wygląda to raczej na przepychanki między firmami. A MN nie chce być areną takich przepychanek.

@Hells Angel:
Komentarz usunięty przez ACTA!

@abudabi:
Rzeczywiście, musisz być bardzo pokrzywdzony/a przez admina, biorąc pod uwagę ilość Twoich postów.
Oh!... i jesteś z nami tak długo, od wczoraj! Te, abu, przyznaj się, kim jesteś!

@Schatje:
Jakoś nie milczysz i jesteś, no jak to możliwe?...

@Baileys:
Dzięki, kurna, nie kieruję się sympatiami, tylko treścią wypowiedzi. Zresztą wyjaśniłam już fortisowi.

@Bziqś:
Jaaa, multinick! Adekwatny dla osób z rozdwojeniem jaźni...
Ej, Bziq, może Ty mi wytłumaczysz, czy my burdel na kółkach jesteśmy, czy zboczona paczka, czy jedna i ta sama osoba? Bo to wszystko w jednym zdaniu Toppie wypluła:
"Widzisz...fortis..ta paczka..alias..Viooltje..alias..Viola Kinds..alias wiedzma..alias..Tornado..alias..Zeus..alias..BZIQ..alias..zwyczajny13 i.t.d....i.t.d..burdel na kolkach....to jedna i ta sama osoba..ktora..co chwila..sie niby profiluje jako inna..ZBOCZONA PACZKA CZY NIE???".

@Toppie:
Informuję, że na forum wszyscy użytkownicy MN są mile widziani. Przed przystąpieniem do dyskusji, proszę jednak zapoznać się z regulaminem, gdyż historia Twoich wypowiedzi każe przypuszczać, iż pominęłaś tę czynność, lub - opcja nr.2. - zwyczajnie pomyśleć...
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Ja rowniez nikogo nieznam osobiscie !!!!

Wierze jezeli ktos tak z boku patrzy to moze sobie tak to wyobrazic ale mam to gdzies
Sam kiedys chyba nawet tak napisalem
Ale przysiegam ze Oni przynajmniej maja swoje zdanie i nie sa szarymi owcami tak jak tu wiekrzosc ludzi na MN hahaha
A reszta to co ,jezyka zabraklo? pisac sie nie umie czy co?
Czy to moze te lenistwo lub brak odwagi ?

Napewno wspiera sie kogos kogo sie zna ,to jest takie ludzkie
Moim zdaniem nie bylo by tego jakby nikt sie nie chowal za jakims neutralnym zdjeciem!

Ja osobiscie jestem przekonany jezyli masz cos ciekawego do powiedzenia(niewazne co)
Jestes wstanie komus pomoc lub doradzic(niewazne w jekiej sprawie)
Potrafisz sie sensownie cos napisac (niewazne czy z bledami) hahahaha
Lub bronic jakiejs tam prawdy (niewazne czy ta pradajest tylko twoja i walczysz z wiatrakami )
I przedewszyskim nikomu nie ublizac ( nawet jak tylko sie starasz)
To sie Ku...a odezwij a nie tylko ze sie czyta i atakuje ten jeden raz czy dwa
Zamknij sie lepiej i niemow lepiej nic ,tak robia tchurze!
Wiekrzosc tylko czyta i czyta ,czekajac na kogos blad lub cos czego moga sie przyczepic!

pozdrawiam i milego dnia zycze


PS: to jest cos co powinnismy sie nauczyc od holendrow byc serdecznym i milym hmmmm czy tak potrafimy wogole ???
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Patboy napisał:
Ja rowniez nikogo nieznam osobiscie !!!!

(...)

Napewno wspiera sie kogos kogo sie zna ,to jest takie ludzkie

(...)

Ja osobiscie jestem przekonany jezyli masz cos ciekawego do powiedzenia(niewazne co)
Jestes wstanie komus pomoc lub doradzic(niewazne w jekiej sprawie)
Potrafisz sie sensownie cos napisac (niewazne czy z bledami) hahahaha
Lub bronic jakiejs tam prawdy (niewazne czy ta pradajest tylko twoja i walczysz z wiatrakami )
I przedewszyskim nikomu nie ublizac ( nawet jak tylko sie starasz)
To sie Ku...a odezwij a nie tylko ze sie czyta i atakuje ten jeden raz czy dwa
Zamknij sie lepiej i niemow lepiej nic ,tak robia tchurze!
Wiekrzosc tylko czyta i czyta ,czekajac na kogos blad lub cos czego moga sie przyczepic!

(...)


Pat, trudno się z Tobą nie zgodzić.
Z tym wspieraniem jest jednak inaczej; jeśli się kogoś zna - przychodzi niejako naturalnie, OK. Ale jeśli znam kogoś, ale wcale mi nie pasuje jego zdanie, to nie będę się pod nim podpisywać, prawda?

Poza tym; nie każdy ma potrzebę wypowiadania się na forum, więc nie każdy to robi. Rozumiem.
Ale śmieszą trochę posty jednodniowych użytkowników, którzy nagle włączają się ze swoją - najczęściej wyrwaną z kontekstu - dygresją... To tak, jakbyś czytał książkę, a ktoś, kto jej nie czyta, na podstawie jednego, oderwanego zdania wydaje o niej opinię. Czyż nie?

PS: to jest cos co powinnismy sie nauczyc od holendrow byc serdecznym i milym hmmmm czy tak potrafimy wogole ???

Miłymi być potrafimy. W swoim gronie lub na pokaz. Z serdecznością różnie bywa i u Holendrów i u Polaków i u Dagomba (taki lud afrykański).
Zgłoś wpis
41 Postów
Jan Zelnik
(zwyczajny13)
Bywalec
Patboy.
To nie jest tak jak piszesz, że nie reagowanie ta takie wpisy to lenistwo bądż brak odwagi. Nie to jest najzwyczajniej walka z wiatrakami. Ktoś sfrustrowany wypada jak filip z konopii i co ja mam wdawać się z nim w dyskusje i udowadniać, że litera "A" drukowana pisana bądż malowana będzie zawsze literą "A" - bez sensu. Ja także jak i Ty nikogo z tego forum nie znam osobiście. Choć nie ukrywam tego, że co niektóre osoby chciałbym poznać. Ale na razie jest to tylko i wyłącznie moje pragnienie. Nie należę do żadnej paczki, sekty czy grupy. Jestem od wielu lat singlem i takim pozostanę. Jeżeli ktoś uważa, że występuję w wielu osobach - no cóż jego prawo do własnego zdania. Wydaje mi się, że moja obecność na MN i moje wypowiedzi nikomu nie sprawiły przykrości ani też nie były wypowiedziami ubliżającymi. Jeżeli ktoś kto nie potrafi w ludzki sposób dyskutować ubliża i poniża staram się nie zwracać na taką osobę uwagi. Można mieć tylko uwagę do Pani Admin, że tego typy wypowiedzi dopuszcza do publikacji i to tyle.
A do osoby Toopie - nie znam także i Ciebie ba nawet nie wiem czy jesteś mężczyzną czy kobietą, ale jedno Ci gwarantuję nigdy ale to nigdy nie mam zamiaru Cię poznać. Nie ta pięciolinia i nie ten rozmiar buta.
Zgłoś wpis
7 Postów
A D
(AdA.)
Początkujacy
śledzę forum (bez zakładania konta) od dawna, niektóre informacje są dla mnie przydatne inne bulwersujące. ktoś kto stoi z boku może wyrobić sobie własne zadnie. ostatnimi czasy wiele wpisów są usuwane daję przykład: "fortis napisał 2 taki sam post, który został usunięty. człowiek chciał przestrzec innych przed busiarzem, oki rozumiem jego rozżalenie ale i waszą frustrację, przy czym niejaki "daman31" napisał 5 jednakowych postów.
miałam tą jedyną i niepowtarzalną okazję przeczytać ostatnie wpisy "eurolanser`a" była tam pokazana konwersacja pomiędzy 2 firmami - ukazywała w jaki sposób działa firma 1st class. wielu ludziom przydałoby się to poczytać
co do mojego wcześniejszego postu - nie napisałam o osobistych znajomościach, miałam na myśli znajomości forumowe jak pisze znajomy to jest miło, nowi są często atakowani, przykład: wątek "magdalejny" o fryzjerach, i odpowiedź "patboy`a"

na koniec zacytuję słowa "roguska"
Problemem tego forum jest to, że niewielu ludzi bierze udział w dyskusji, a starzy wyjadacze częstują się wódeczką i kiszonym często zmieniając temat... Chyba sam nim już jestem, bo też zmieniam" , więc to nie tylko moje zdanie o znajomościach na forum
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
@ zwyczajny:
Zwróć uwagę, że zarzuty przynależności do "grupy" przedstawiła Ci nasza ikona wiedzy, Toppie. Która zresztą po wczorajszym występie zniknęła z forum i admin nie ma z tym nic wspólnego, słowo!
Forum żyje własnym życiem, każdy może wyrazić swoją opinię, nie ma co się obrażać.

@abudabi:
j.w.: forum żyje własnym rytmem. Nowy, czy nie nowy, jeśli pisze bzdury, zostanie skorygowany. Jeśli ktoś się z Tobą zgadza, to da Ci to jasno do zrozumienia. Jeśli nie - tak samo. Proste.
Zgłoś wpis
41 Postów
Jan Zelnik
(zwyczajny13)
Bywalec
Ja to już w tej chwili nie wiem co to jakaś grupa? co to forum? I nie wiem co to za figura Toopie, która wyskoczyła jak przysłowiowy Filip z konopi z wulgarnym tekstem. Sio wont i na drzewo
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Viooltje napisał:
@ zwyczajny:
Zwróć uwagę, że zarzuty przynależności do "grupy" przedstawiła Ci nasza ikona wiedzy, Toppie. Która zresztą po wczorajszym występie zniknęła z forum i admin nie ma z tym nic wspólnego, słowo!
Forum żyje własnym życiem, każdy może wyrazić swoją opinię, nie ma co się obrażać.

@abudabi:
j.w.: forum żyje własnym rytmem. Nowy, czy nie nowy, jeśli pisze bzdury, zostanie skorygowany. Jeśli ktoś się z Tobą zgadza, to da Ci to jasno do zrozumienia. Jeśli nie - tak samo. Proste.


Wiec idac tym tropem,dam Ci jasno do zrozumienia ze (...)pierdolisz takie bzdury ze az strach to czytac
Urzadzasz sobie z forum prywatny folwark wiesz co sobie mozesz skorygowac- powstrzymam sie lepiej.
Najlepiej wykasuj ten post bo jasne jest ,ze nie dorownuje swoim poziomem Tobie
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Ty cwaniczku Anonimowy teraz to chyba przesadzasz!
Wszystko wszystkim ale zwracac do ludzi to sie jeszcze musisz nauczyc widze.
Mogl bys to inaczej ujac nikogo nie obrazajac ,prawda
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Patboy napisał:
[quote]Ty cwaniczku Anonimowy teraz to chyba przesadzasz!
Wszystko wszystkim ale zwracac do ludzi to sie jeszcze musisz nauczyc widze.
Mogl bys to inaczej ujac nikogo nie obrazajac ,prawda[/quote

Daj swoj adres,to przestane byc anonimowym cwaniaczkiem
Zgłoś wpis


Bliżej nas