Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
........ ..... (11162 niezalogowanych)
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Admin, a gozby niesa czasami w brew regulaminu???
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Poczytaj regulamin to sie dowiesz !
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
abudabi napisał:
, nowi są często atakowani, przykład: wątek "magdalejny" o fryzjerach, i odpowiedź "patboy`a"

Porosze raczej o tego jeszcze raz przeczytanie abudabi
Jak mozna dac swoj pierwszy post odrazu Tutejszch obrazajac,co myslala ze to sie ludzia spodoba?
Niebede dalej wnikal w ten temat bo to juz to tam zrobilem i jezeli uwazsz ze ktos ja zaatakowal to zapraszam chetnie na przeczytanie mojego pierwszego postu:
www.mojaniderlandia.pl/forum/view/51/pra...z_holendrami%3f.html

To jest dopiero atak a nie podwazenie kogos zdania!

PS: jest to troszke smiaszne bo dawno temu tak sam stwierdzilem ze nowi sa atakowani i sadze nadal ze czasami ta jest chociaz ton w ktorym kazdy to robi jest duzo lagodniejszy.
Ale niemozna za to zaczynac postowanie kogos obrazajac prawda
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
zwyczajny13 napisał:
Ja to już w tej chwili nie wiem co to jakaś grupa? co to forum? I nie wiem co to za figura Toopie, która wyskoczyła jak przysłowiowy Filip z konopi z wulgarnym tekstem. Sio wont i na drzewo

Zwyczajny, ja też nie wiem, ale wg co niektórych - przynależysz!
Toppie - wg @pedii - stworzenie niedefiniowalne.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hells Angel napisał:


Wiec idac tym tropem,dam Ci jasno do zrozumienia ze (...) takie bzdury ze az strach to czytac
Urzadzasz sobie z forum prywatny folwark wiesz co sobie mozesz skorygowac- powstrzymam sie lepiej.
Najlepiej wykasuj ten post bo jasne jest ,ze nie dorownuje swoim poziomem Tobie


Właśnie skorygowałam.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Patboy napisał:
abudabi napisał:
, nowi są często atakowani, przykład: wątek "magdalejny" o fryzjerach, i odpowiedź "patboy`a"

Porosze raczej o tego jeszcze raz przeczytanie abudabi
Jak mozna dac swoj pierwszy post odrazu Tutejszch obrazajac,co myslala ze to sie ludzia spodoba?
Niebede dalej wnikal w ten temat bo to juz to tam zrobilem i jezeli uwazsz ze ktos ja zaatakowal to zapraszam chetnie na przeczytanie mojego pierwszego postu:
www.mojaniderlandia.pl/forum/view/51/pra...z_holendrami%3f.html

To jest dopiero atak a nie podwazenie kogos zdania!

PS: jest to troszke smiaszne bo dawno temu tak sam stwierdzilem ze nowi sa atakowani i sadze nadal ze czasami ta jest chociaz ton w ktorym kazdy to robi jest duzo lagodniejszy.
Ale niemozna za to zaczynac postowanie kogos obrazajac prawda


Prawda.
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Hells Angel napisał:
[quote]Viooltje napisał:
@ zwyczajny:
Zwróć uwagę, że zarzuty przynależności do "grupy" przedstawiła Ci nasza ikona wiedzy, Toppie. Która zresztą po wczorajszym występie zniknęła z forum i admin nie ma z tym nic wspólnego, słowo!
Forum żyje własnym życiem, każdy może wyrazić swoją opinię, nie ma co się obrażać.

@abudabi:
j.w.: forum żyje własnym rytmem. Nowy, czy nie nowy, jeśli pisze bzdury, zostanie skorygowany. Jeśli ktoś się z Tobą zgadza, to da Ci to jasno do zrozumienia. Jeśli nie - tak samo. Proste.


Wiec idac tym tropem,dam Ci jasno do zrozumienia ze (...)pierdolisz takie bzdury ze az strach to czytac
Urzadzasz sobie z forum prywatny folwark wiesz co sobie mozesz skorygowac- powstrzymam sie lepiej.
Najlepiej wykasuj ten post bo jasne jest ,ze nie dorownuje swoim poziomem Tobie[/quot

Fajnie ,ze mozna sobie korygowac,podoba sie mnie to
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hells Angel napisał:


Fajnie ,ze mozna sobie korygowac,podoba sie mnie to


No czyż nie piękny sarkazm? Przy okazji kpina z ACTA?
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Chyba nie czytasz uwaznie
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Vice versa, drogi aniołku.
Zgłoś wpis


Bliżej nas