Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
........ ..... (11184 niezalogowanych)
41 Postów
Jan Zelnik
(zwyczajny13)
Bywalec
kierowca wariat napisał:
do zwyczajny13 Opowiadanie bajek, że papieros pomaga Ci w tym aby nie zasnąć grzecznie mówiąc jest nie na miejscu. to ze z nudów nie mam co robic i zeby nie myslec o spani to pale.... bezpiecznie i kulturalnie dojechać do miejsca przeznaczenia........hmmm bezpiecznie mogę ja jechac ale zawsze ktoś inny może w ciebie wjechac a co do kulturalnie no właśnie kierowca nawet jest zbyt kulturalny.a co do Tego typu kierowcy jak Ty to nikt inny jak debile zabójcy.nawet dobry zawodowy kierowca moze się zabic i to tez moze byc przyczyna zaśnięcia za kierownicą kazdy jest człowiekiem i ma prawo ale wy myślicie ze kierowca to jak to możliwe to jak zaśnie to już nie może byc kierowcą jestem ciekaw czy ciebie nigdy spanie nie brało ale co ty się bedziesz wypowiadał na temat kierowców....a i niby to jeszcze Nie wiem czy w porządnej firmie powierzyli by Ci transport bydła.co do bydła to mi nie gadaj bo czasami jezdza tacy ludzie to prawie sie zachowuje jak bydło to nie wypowiadaj sie na temat bydła bo co nie którzy to potrafią się zachowac jak przystało na człowieka i z kulturą

Po pierwsze to weż sobie do do serca, że nie tylko Ty jesteś kierowcą. Czasami tak się nieszczęśliwie składa dla ludzi Twego pokroju, że i na tym forum odzywają się niekiedy kierowcy. Twierdzisz, że za kierownicą palisz z nudów nie masz co robić dlatego palisz. Szanowny Panie kierowca: czy znasz coś takiego jak międzynarodowa konwencja dotycząca przewozu środkami komunikacji samochodowej pasażerów. Kierowca TAXI, kierowca autobusu, kierowca samochodu przystosowanego do przewozu pasażerów w czasie wykonywania takiego przewozu nie ma prawa korzystać z używek takich jak palenie papierosów. Jest od tego czas przerwy w jeżdzie. Mało tego powiem Ci jeszcze jedno, o którym jak się orientuję nie masz zielonego pojęcia. W pojeżdzie przystosowanym do przewozu pasażerów nie wolno palić nawet na postoju. Możesz to robić poza obrębem pojazdu. Nie przyrównuj swego postępowania do zdarzeń na drodze - ktoś we mnie wjedzie. No właśnie wjedzie w Ciebie taki sam nudzący się kierowca jakim Ty bywasz za kierownicą. I odpowiem Ci na Twoje pytanko - dla mnie głupie, ale niech będzie: nie nigdy nie zdarzyło mi się zasnąć za kierownicą, bo gdy zaczął mnie nawiedzać sen zjeżdżałem na parking i koniec jazdy. Kieruje mną odrobina wyobrażni, której jak widzę Tobie brak.
Zgłoś wpis
4 Posty
Małgorzata Ratuszna
(EuroLanser)
Początkujacy
zwyczajny13 popieram w calosci...

kierowca busa pozdrawia

SPAM!
Zgłoś wpis
41 Postów
Jan Zelnik
(zwyczajny13)
Bywalec
Wydaje mi się, że nie ma sensu strzępić sobie języka czy też obijać klawiatury wystarczy zobaczyć kto tak naprawdę zabiera wielce wyroczny głos "kierowca wariat" w tych dwóch wyrazach wszystko wyjaśnione - zbyt póżno zauważyłem,. Pozdrawiam wszystkie normalne firmy przewozowe i ich kierowców nie wariatów
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no i kierowca wariat sie wystraszył....i zdjął logo firmy z forum.
Górecki, Górecka więc w tygodniu zadam sobie ten trud i zapytam jego szefa o te standardy, które ni jak sie nie mają, jak słusznie zauważył zwyczajny13, do obowiązującego prawa i dobrych praktyk.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izal napisał:
a po drugie - regulamin jasno mówi:

Kategorycznie zabrania się, co następuje:

Obrażania w wypowiedziach osób bądź instytucji,a w szczególności innych użytkowników Forum, poprzez lżenie, pomawianie, poniżanie, szyderstwa i okazywanie pogardy.

Używania wyrazów uznawanych powszechnie za wulgarne, pogardliwe bądź obraźliwe - także w formie wygwiazdkowanej czy wykropkowanej. Wszystko da się powiedzieć bez tego typu określeń.

oraz:

Wszelkie wpisy, które w jakiś sposób będą łamały powyższy regulamin, będą usuwane.

pani admin - czy Baileys nie musi przestrzegać regulaminu, to jakieś specjalne przywileje???


ponawiam pytanie do admina - dlaczego jedne posty są usuwane a Baileys może do woli obrażać, bez jakichkolwiek konsekwencji???????????????
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
popieram pytanie Izal.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
witam jak widzę to każdy na rzeka na coś ja również korzystam z usług transportowych i również spotykało się jak kierowca palił czy głośno muzyki słuchał są ludzie co im to nie odpowiada a są też co im to nie przeszkadza.ja jestem zdania takiego żeby dotrzeć na miejsce cała i najważniejsze w tym wszystkim nie jest to czy kierowca pali czy słucha muzyczki tylko żeby był wypoczęty i wyspany pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hmm
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A może zamiast narzekania na kierowców i przewoźników i tych wyzwisk to może ktoś mi powie jaki jest najlepszy przewoźnik bo jeszcze się nie spotkałam z takim co by miał te wszystkie wymagania
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
mała1984 napisał:
A może zamiast narzekania na kierowców i przewoźników i tych wyzwisk to może ktoś mi powie jaki jest najlepszy przewoźnik bo jeszcze się nie spotkałam z takim co by miał te wszystkie wymagania

KLM, LOT, a ostatnio ze SWISSa tez bylam bardzo zadowolona
Zgłoś wpis


Bliżej nas