Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
........ ..... (11164 niezalogowanych)
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
fortis napisał:
maderatorze....o co chodzi z tym usuwaniem postów...?

AKTA .... drogi chlopcze
Wkrotce Pani moderator zapuka do Twych drzwi z policja
AKTA juz dziala na MN
Btw avatar moderatora
Zgłoś wpis
7 Postów
A D
(AdA.)
Początkujacy
fortis napisał:
maderatorze....o co chodzi z tym usuwaniem postów...?

bo tu nikt nie może własnego zdania wyrazić, tylko pewna zgrana paczka (czyt. wszyscy znajomi adminki) ..... reszta nie ma prawa głosu...
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Reszta ma prawo milczeć
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
abudabi ja nie znam osobiscie ( w real live ) adminki , ale uwiez mi nawet gdybym znala bym byla soba i zawsze wyrazam swoje zdanie a jak komus nie pasi to juz nie muj problem.
Swoje zdanie wyrazalam czesciej jak 1 raz i kilka razy Adminka mnie prostowala do pionu . Na szczescie nie znam jej osobiscie bo inaczej posypaly by sie pora :-p . Pozatym nawet "osobiste znajomosci "adminki mialy problemy z powodu usowanych postow.
W tym calym zamieszaniu uwazam ze Violk ma racje i robi co do niej nalezy. Gdyby tego nie robila to byli by tacy jak np Iza i ciagle mieli by problemy i pisali na forum i na necie ze tak nie mozna i regulami nie pozwala itd.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
abudabi napisał:
fortis napisał:
maderatorze....o co chodzi z tym usuwaniem postów...?

bo tu nikt nie może własnego zdania wyrazić, tylko pewna zgrana paczka (czyt. wszyscy znajomi adminki) ..... reszta nie ma prawa głosu...


Widzisz...fortis..ta paczka..alias..Viooltje..alias..Viola Kinds..alias wiedzma..alias..Tornado..alias..Zeus..alias..BZIQ..alias..zwyczajny13 i.t.d....i.t.d..burdel na kolkach....to jedna i ta sama osoba..ktora..co chwila..sie niby profiluje jako inna..ZBOCZONA PACZKA CZY NIE???
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Widzisz Toppie....Tak to jest jak sie komus popierdoli dzień z nocą i imaginuje sobie "cos" o "kimś" lub sugeruje otwarcie multinick...



Ciekawe co na to zainteresowani wymienieni wyżej czy tez na pieknym screenie ukazani.....
A Jurka vel Tornado sam zawiadomie jutro z ranka.....Życzę Ci miłego czytania wiadomości tudzież wpisów..powodzenia

Ale taki jest urok życia prawdą wygodną,a nie rzeczywistą...

Good Luck
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BZIQ napisał:
Widzisz Toppie....Tak to jest jak sie komus popierdoli dzień z nocą i imaginuje sobie "cos" o "kimś" lub sugeruje otwarcie multinick...



Ciekawe co na to zainteresowani wymienieni wyżej czy tez na pieknym screenie ukazani.....
A Jurka vel Tornado sam zawiadomie jutro z ranka.....Życzę Ci miłego czytania wiadomości tudzież wpisów..powodzenia

Ale taki jest urok życia prawdą wygodną,a nie rzeczywistą...

Good Luck

SPADAJ
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Toppie napisał:

SPADAJ


Ja owszem,i mogę....Ty niestety od pewnych epitetów nie uciekniesz
Następną razą,zanim rzucisz jakies słowo głupie;zastanów sie 3 lub 333x zanim coś napiszesz
Taki mały prośbik
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mam dosyc grozb na pw przez bande nam znana.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Jeśli ktoś Ci grozi,zgłoś to odpowiednim organom....Nie wyrzucaj frustracji wszystkim i na wszystko
Są specjalne komórki zajmujące się przestepczością wirtualną....
Ale napisałem Ci wcześniej:
Ale taki jest urok życia prawdą wygodną,a nie rzeczywistą...
Rzucasz oskarżenia-bądź gotowa na krytyke.....
Zgłoś wpis


Bliżej nas