Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
1988 Postów

()
Latający Holender
O, proszę! Tu nareszczie coś konkretnego:

www.polonia.nl/?p=8223
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tulipan i tak oryginalnie pochodzi z Turcji wiec to byla lipa od poczatku
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
mareczku i wlasnie ciebie kocham za takie wpowiedzi xxx
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tylko ciekawe ilu Holendrow ma swiadomosc tego faktu ale glupi Polak doczytal.
Baileys nie wiem co sie dzieje, chyba wiosna idzie ale drugi raz to dzis slysze.
Ale w sumie o ile pamitam to wilkom teraz przypada teraz okres rozmnazania
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
zeby moje nie byly takie leniwe to pewnie i by byl ten czas , ale niestety mam ogromne powody do podejzen ze one chyba sa rodem z leniwcow :-p i/lub kanapowcow wiec raczej napewno nie w glowie im jakies tam igraszki hahahaha
A co do ALFY to ona sie juz rozmnozyla i na stare latka raczy sie swietym spokojem od czasu do czasu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Baileys mam po prostu duza sympatie do wilkow ad czasow nazwijmy to "bialowieskich"


Ciekawy reportaz znalazlem tak poza tym

Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Znalazlam juz satyre holenderska o nas Polakach ,Whahahahahah
Dla tych ktorzy nieznaja aktrow ,sa to nalepsi tutejsi satyrycy!!!!
TAKIE ZECZY SA DLA NASZEJ KORZYSCI!!!


Violka serio jak beda demonstracje to sie tylko pogorszy a zeczy ktore sie teraz przeciwko nam dzieja trzeba zglaszac!!!!

PS: dodam tylko ze chodzi tu o ludzi ktorzy robia wlasnie te meldunki ,to dla tych co nie rozumia
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
HEHE, dobre Patboy
Nie znałam tego programu, teraz bedę oglądać.
Dzięki



eh, Ci Polscy Bouwvakkers...
nie gwiżdżą
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Patboy napisał:


Violka serio jak beda demonstracje to sie tylko pogorszy a zeczy ktore sie teraz przeciwko nam dzieja trzeba zglaszac!!!!

PS: dodam tylko ze chodzi tu o ludzi ktorzy robia wlasnie te meldunki ,to dla tych co nie rozumia


Zgłaszać koniecznie!

A co ma się pogorszyć po demonstracji?... Przecież tu nie chodzi o to, żeby wyjść i robić zadymę, tylko właśnie w tym klimacie, jak na Twoim filmiku, stworzyć happening! Aż takich ambicji nie mam, ale swego czasu Pomarańczowa Alternatywa zdziałała więcej, niż np. wkurzeni rolnicy z gnojówką na drogach. Zmieniła świadomość i o to chodzi.
Powtarzam - humor, dress code (jeżuuu, nie w dresach, tylko odpowiedni ubiór), tak jak np. na Sensation White czy Black. Czemu nie? Stroje wieczorowe, krawaty, kiecki i humor. To działa lepiej niż agresja.

Ale też konkretne zarzuty: zamiast zaprzeczać "polskiemu problemowi", uświadomić władzom, że ten problem istnieje i trzeba się nim zająć, a nie najprostszą metodą odsunąć, "bo to wina samych Polaków". Guzik prawda! Niechże gminy i urzędy wezmą się do roboty, bo to ich zasrany obowiązek!

Zdaje mi się jednak, że nikt nie ma dość jaj, aby cokolwiek zrobić. Nawet nie organizować, ale ruszyć tyłek. I to jest smutne.
Popyszczyć na forum albo w knajpie - ooo, tak! Zadziałać - to już za wiele. Pustynia, kurna.

P.S. Warto przeczytać, dobry artykuł z wczoraj!
wyborcza.pl/1,76842,11190648,Po_co_Geert...rs_gra_Polakami.html
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kurcze,tyle tematow na forum odnosnie zamieszania zrobionego przez ksenofoba i populiste,ze niewiadomo w ktorym sie wypowiedziec....
Nie,nie podoba mi sie ta tzw nagonka Wildersa na Srodkowo- i Wschodnioeuropejczykow,bo to oznaczaloby,ze ma racje.Naswietla negatywne zachowania,ktore byly i beda zawsze(jednostek aspolecznych nie da sie wyeliminowac do konca,a szkoda);ktore wynikaja z systemu agencji pracy,dzialajacych w tzw szarej strefie,na pograniczu prawa i bezprawia(lokoujac na jednym domku zbyt duzo ludzi niz faktycznie powinne);ktore sa efektem obojetnosci gmin na problem mieszkaniowy...Przyznajac racje Wildersowi,ze tylko tacy potrafimy byc jak usiluje nas pokazac jest utozsamieniem sie z ta czastka naszych rodakow,ktorych pietnuje.NIE ZGADZAM SIE!
I popieram akcje zorganizowania pozytywnego protestu o jakim pisze Violka.Uwazam,ze taka akcja pozwoli przejrzec na oczy niektorym,ze Polacy to nie tylko holota pijanych i awanturujacych sie jednostek aspolecznych.Nie mozna bezczynnie patrzec jak wrzucaja nas do jednego worka .Osobiscie nie spotkalam sie nigdy z jakas dyskryminacja z tytulu pochodzenia.I nie musze udowadniac Holendrom,ktorych znam,ze nie naleze do grupy,o ktorej glosno i namietnie wrzeszczy prowokator i maciciel.Taka akcja pozwoli pokazac,ze nie jestesmy tacy jak nas widza(bo negatywne zachowania widac natychmiast),ze jednak integrujemy sie z tutejsza kultura,jezykiem,panujacymi zasadami,ze nie tworzymy zamknietych enklaw.Wiem,ze wielu z nas to robi,tylko tego w tlumie nie widac tak jaskrawo,jak zadymy przez jednoski aspoleczne.Tym bardziej taka akcja jest potrzebna.
Jestem za,wiec wpisuj mnie na liste,Viooltje

Jeju,ale sie rozpisalam.....mam nadzieje,ze z sensem
Pozdrowionka
Zgłoś wpis


Bliżej nas