Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
1988 Postów

()
Latający Holender
Z sensem!
Małe, jesteś na liście! Czyli pod Parlament?
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Drodzy rodacy ,
nie zrozumcie mnie zle chodzi mi tu lekko o zasady,rozumie ze niepowinnismy soba dac pomiatac ale nie mam tak o nastawiac skury za jakis dupkow!
My (ci co dlugo sa) beda ratowac reputacje!.... dla kogo dla choloty Violka,to juz zapozno,dzilo sie co sie dzialo a wtedy to kazdy mial to gdzies,przeciesz wiecie dobrze ze jak sie o tym denerwowalem to kazdy jeden z was sie ze mnie smial,ze o co mi chodzi? przeciesz jakis pijany kretyn naszej opini nie jest w stanie zmienic! No niestety tak to odbieram i poprawcie mnie jezeli sie myle.
Napisalem tu juz wczesniej ze osobiscie zmienilem lekko nad tym wszystkim zdanie !
Wilders ma styl taki jaki ma a nikt niepomyslal ze moze ta strona podzialac pozytywnie, wlasnie dla tych co sa wykorzystywani i sa w okropnych warunkach.
Niezgodze sie jednak z tym ze to zrobil w ten sposob,jak zwylke szuka debil sensacji,ale mysle ze to moze jesze wysc inaczej niz kazdy mysli i wyjda Polacy na lepsze!!
Mimo mojego oporu i mojej juz dalekiej Polszczyzny czuje sie dalej Polakiem,dlatego mam wedlug tego tego jakis obowiazek co nie
Dlatego mysle ze pojade ,jezeli mi obowiazki pomoga!
Zastanawiam sie tylko jak to bedzie wygladalo,hmmm zebysmy nie wyszli na pacanow
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Pat, nie chodzi o nadstawianie karku za dupków, takich znajdziesz wszędzie i nieważne, kto im wydał paszport.
Właśnie chodzi o pokazanie, że nie jesteśmy dupkami.

Piszesz, że Wilders ma taki styl, jaki ma...
To żaden styl. To GEEN STIJL.
I trzeba zademonstrować, że my ten styl mamy!
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Juz przekazałem Patowi namiary na mnie,jutro się styrkniemy Ciociu...coś mi się ciekawego przypomniało i mysle że Pat da rade jak mu naświetlę małe co nieco...
Moze być ciekawe odwrócenie.....Trza tylko dobrze poguglować w nl necie hihihihi
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
No to działaj.
Zaciekawiłeś mnie.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Poczytajcie. De Volkskrant. Po polsku.

www.polonia.nl/?p=8387

i jeszcze:

www.polonia.nl/?p=8149


Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Znalazlem wspanialy artykul o polsce zatytulowany:
Wilders uwazaj ,kiedys Polska nas wyscignie!
milego czytania!
www.volkskrant.nl/vk/nl/3184/opinie/arti...t-Polen-ons-in.dhtml

PS: pan ktory to napisal jest Otto van Veen, manager de Nyenrode-Kozminski Leaderships Programs.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czytałem ten artykuł Pat. Tak uważa i takie zdanie ma większość Holendrów. Co do Wildersa. Idzie On tą samą drogą jaką w początkach swej morderczej kariery szedł Stalin, który w Rosji za swego urzędowania spowodował to, że w każdym rosyjskim domu nawet tym najbiedniejszym był zainstalowany telefon. Jednak kiedy właściciel podnosił słuchawkę zgłaszało się KGB. Telefon ten służył li tylko do zgłaszania donosów na sąsiada. Wilders idzie tą samą drogą co Baćka Stalin z tym tylko wyjątkiem, że użył do tego komputera i strony internetowej. Nie życzę mu żle ale koniec jego będzie podobny. Tylko w wydaniu na miare XXI wieku
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Zgdzam sie ze tak jest to odbierane przez madrych i rozsadnych ludzi ,jedyne moze co nie bierzesz pod uwage lub nie calkowicie sie z tym liczysz jest to ze opinia spoleczna jest juz zepsuta i w takich przypadkach,biorac pod uwage co sie tu dzialo w przeszlosci ,moze to wygrac od rozsadku!
I w pewnym momencie pojda z wielkim tlumem !
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No cóż z tą opinią publiczną bywa różnie. Jednak najgorszym jest to, że tym tworem można bardzo łatwo manipulować. Wystarczy tylko posiąść umiejętność wykorzystywania ludzkich słabości.Tak naprawdę i szczerze to osobiście mam głęboko gdzieś opinię publiczną, która nie ma własnego zdania i co jakiś czas wiąże się na sznurek nowego głosiciela prawd. Walka z opinią publiczną jest niczym innym jak walka z wiatrakami - nie holenderskimi - wcześniej czy póżniej opinia publiczna zmieni zdanie i wszystko wróci do normy tak jak to było za czasów guldena.
Zgłoś wpis


Bliżej nas