Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Tulipan to Lipa!! - Holandia

475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Troszke pozno ale niestety stronka najpierw nie dzialala a pozniej czasu brakowalo.
Jak juz moze duzo ludzi juz wie Tutejsze nieciekawe wiadomosci doszly rowniez do Polski.
Na Ponizszej stronie mozna sciagnac zdjecie/plakat z juz dosyc popularnym czrnym Tulipanem
Powodzenia
www.krapuul.nl/nieuws/68196/polen-laat-h...wel-tulipan-to-lipa/


Co bylo pokazane dalej w holenderskich mediach, lekko mnie zaszokowalo ale sa to konsenkwencja podejscia Holendra do Polaka i sie wcale nie dziwie .
Nastepnym krokiem bedzie jeszcze noszenie opaski na rece ,hmm tak zeby kazdy wiedzial i mi wytyknol ze jestem Polakiem tak jak to jakis tam polski polityk mowi to w ponizszym fragmecie. (zobacz od 6 min)
www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1240335

Bojkot:

Holenderska ekonomia jest bardzo zalezna od inych panstw i zdaja sobie sprawe ze Holenderskie firmy maja zainwestowane 26 miljardow euro i boja sie ze Polacy niebeda chcieli nic juz doczynienia z Holandia co spowodowalo by tu duzy problem

www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1240345
Szkoda tylko ze sie niemartwia o nas a o swoja wlasna dupe

Co zato mnie berdzo ucieszylo jest wywiad z wlascicielem szklarni z tulipanami ktory ztwierdza ze jakby nagle wszyscy polacy sie wycofali z NL to przeciagu 3dni nikt by tu niemial nic do jedzenia.

www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1240337
No to co ....robimy bojkot???

Na koniec chce sie moze juz dla was znana kolejna inicjatywa Polakow w NL mianowicie
Polnusa i Poloni o zglaszaniu zeczy pozytynych:
www.propolen.nl/
tak jak juz wczesniej opisany MR.Polska z jego wlasna inicjatywa
www.meldpuntwaardevollegezelligheid.nl/

Milego zabawy i milego weekendu kazdemu zycze rodacy kochanii

PS: zastanawiam sie tylko dlaczego wlasnie na tej stronie jest taka dziwna cisza??
Czyzby nam jezyka zabraklo,a przeciesz niema sie czego wstdzic
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
bo moze wielu sie nie czuje ta akcja PVV urazona ? ludzie wtopili sie w tlum i dopasowali sie do zasad i kultury tego panstwa ???
A zreszta czemu rozmuchiwanie tej sprawy ?
juz wiele osob , partji uznalo ze to nie nie warte bo to poprostu to znowu akcja ktora i tak nic nie wniesie do zycia procz wielkiego zamieszania .
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
A tak swoja droga Pacik jeden temat nie wystarczy trzeba co chwile nowy otwierac na jeden i ten sam temat ??
mozna to bylo w innym temacie wklejic przeciez to na ten sam temat .
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
A ja myslamem ze sie jeszcze postaralem i pare roznych spraw wpisalem w jedem temat
a le co do twojej drugiej wiadomosci to sie z toba zgodze ....ale dopiero jak bede strusiem i bede sie chowal
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
to czy jestes struciem czy nie nie ma nic tu do znaczenia ja sie nie czuje aangesproken przez ich akcje .
Wrecz uwazam ze sprawa jest nie potrzebnie stawiana na czubku noza. Ludziektorzy nie maja z zyciem w NL do czynienia zabieraja najwiecej w tym wszystkim glosu i najwiekszy cwaniacy wrzeszcza ile sil w plucach. Ci ktorzy zyja spokojnie i ci ktorzy sie wmieszali w tlum sporadycznie zabieraja glos.
Nie pamietam gdzie ale gdzies sie wypowiedzialam ze ci wielcy patrjoci jezdzacy na pl blachach pracujacy tu w b.pracy , oczekujacych ze tu w nl j.polski jest/bedzie j.urzedowy, i pobierajacy tu wszelakie dodatki itd moga wrocic do swojej ukochanej ojczyzny i tam zyc godnie bo mata ojczyzna zapewni im prace , godne zycie i napewno beda zyc bez dyskryminacji i pogardy ( do obcokrajowcow) I tylko prosze mi nie pried... farmazonow ze w PL sie traktuje obocokrajowcow z szacunkiem i ich nie wykozystuje bo wiem ze tak nie jest . Odczute na wlasnej skorze i skorze meza i dzieci .
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
niet aangesproken maar wel geraakt en gekwetst
Dat is Zo niet eerlijk Baileys gewoon niet eerlijk.
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Ik voel niet geraakt , gekwetst of aangesproken . En waarom is het niet eerlijk ?
Pat a czy jest to errlijk zeby otwierac strone gdzie mozna meldowac uitbuiting itd ,przez b.pracy ?
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Baileys nie zrozumialas mnie,ja sie zwracam do ciebie a mowie o nam znaej sprawie
A jezeli sie nie czujesz tym tknieta to zastanow sie o ile jestes jescze Polka.
Niesprawiedliwe jest to ze nasz narod nie zasluguje po tym co juz kiedys przeslismy w przeszlosci!
Najwiecej gnebionym narodem w europie jest Polska co to jest zeby w 21 wieku i to jeszcze w nl dalej na nas palcami pokazywali.
Myslalem ze rozumiesz ze niechodzi tu o mnie a nasz Narod ,zasady sa rowniez dla mnie wazne a takie latwe zbieranie glosow wyboczych juz jest ciosem ponizej pasa!
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Pat tu nie chodzi o narod tu chodzi o miniscularne czasti ktore nawet we wlasnym kraju nie sa mile widziane . Wilders nie jest przeciw Polsce czy wszystkim polakom ale tym czastkom ktore sie tu ( w NL) nie chca asymilowac tylko wlasnie jak juz ktos powiedzial wczesniej olewaja wszystko bo sa tu na chwile .Czy moze przeoczylam cos i jest tam na tej stronie cos napisane o Polsce ?
A co do gnebienia Polski w NL to to nie ma miejsca tak samo jak w EU nie gnabia Polski jesli sie myle to pokaz mi czym wszyscy tak gnebia polske ?
Jedyni ktorzy ja gnebia czy niszcza to sa polskie wladze/politycy .
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Oboje macie swoje racje. Ja, tak jak Baileys, absolutnie nie utożsamiam się z wizerunkiem Polaka pijanego, brudnego i kombinującego jak skręcić na wódeczkę. A taki właśnie wizerunek wykreował Wilders i powielają go media.

Myślałam też przez chwilę, że może istotnie, lepiej ignorować, przeczekać, samo minie. Guzik prawda!
Dziś rano zadzwoniła do mnie spłakana koleżanka. Nie mogła dotrzeć na czas do pracy, bo w jej samochodzie zostały przebite wszystkie opony. Hmm, cóż, może się zdarzyć, ale idąc do metra zauważyła jeszcze kilka samochodów, również z poprzebijanymi oponami. Nie może być kwestią przypadku, że wszystkie były na polskich blachach.
Wszystko stało się dziś w nocy, Rotterdam Zuid, w okolicach Zuidplein.

Jeśli ktoś jeszcze znalazł się w podobnej sytuacji, proszę o kontakt. Trzeba zrobić zbiorowe angifte. Podejmę się tego, bo sprawy zaszły za daleko. Nie można dłużej milczeć!
Pamiętajcie, że jeśli nic się nie robi, to nic się nie zmienia, a wręcz przeciwnie, może być gorzej.
W Berlinie do 1923 roku protestujących antysemitów usuwano z ulicy. Co było potem - wszyscy wiedzą.

Nie można tylko gadać, czas na akcję.

Na www.polonia.nl można meldować przypadki dyskryminacji. Pani Małgorzata Bos-Karczewska działa aktywnie w naszej sprawie.

Tam też można znaleźć wiele aktualnych i przydatnych informacji.
Zgłoś wpis


Bliżej nas