Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Activityware IT (3530 niezalogowanych)
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Skomentuję jeszcze na odchodne słowa o wypożyczaniu drabin i sprzętu między sobą...To akurat normalne,Boels i inne firmy też to robią;tylko ze odpowiednio drożej..
A tu:Mam soboty i niedziele wolne zatrudnisz mnie?Może nie mam pojęcia o budowlance ale kolega ma
To sie ośmieszyłeś na maxa...Teraz poczytaj swoje poczatkowe wypociny,dodaj cytat-i masz rowiązanie swego problemu....Nie powiem,rozśmieszyłeś mnie bardziej niż Latajacy Cyrk...Buhahahahaha
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie odpowiedział kolega na moje pytania???Coś chyba nie tak? ?co prawda w oczy kole?To jak to jest z tym ubezpieczeniem,kupowaniem odzieży roboczej,i pracach w weekendy???Masz rację siedzę na ciepłej posadce ale chcę aby nasi rodacy też zarabiali i nie byli wykorzystywani-to źle,że chcę dobrze dla Polaków????
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Cieszę się,że Cię rozweseliłem.Śmiech to zdrowie.Ale aby ten śmiech nie był kosztem pracowników?Kolego nie wypowiadaj się za zwykłych pracowników i nie bądź cyniczny.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Jakiś Ty qrwa namolny..Jakie pytania?Czy nie odpowiedziałem dość jasno?Czy doczytałeś wogóle to co napisałem?Jest jasno napisane że mój wpis to jedynie z własnego doświadczenia oraz działań a inne firmy i ich stosunek,relacja pracodawca<->pracownik mnie nie interesuje oraz to nie moja sprawa.Ich problem i ichne interesy.Ja świata nie zbawie tak samo jak i Ty możesz chcieć...I tylko chcieć.Realia sa jakie są...ponad 2000l temu też Ktoś wziął krzyz na swoje plecy-i jakoś świata nie zbawił
Odpowiem Ci jeszcze dla Twojej wiadomości-może bdziesz usatysfakcjonowany...Mam 2 firmy..Większość robót wykonuję sam z bratem.Gdy jednak jest potrzeba i nood,pytam się znajomych czy nie znają kogoś kto chce dorobić.Nie szukam i nie daje anonsów w prasie ani necie,poprostu poczta pantoflową...Pracownicy których czasem biorę sa albo na urlopach,czasem na chorobowym lub tez i na zasiłku...Są ubezpieczeni podstawowo (wymóg NL) i maja swoje jakieś tam ubrania robocze które maja z firm lub biur pracy.I to wsio
80% jest zadowolonych ze współpracy,a Ci którzy mogą ewtl psioczyć i mówić że Bziku to huj-sami sobie w jakiś sposób na to zasłuzyli...I tyle
Zadowolony?
A i skomentuje przy okazji to:
Polak karze płacić pracownikom za odzież to jest buty i kombinezon co jest nie do pomyślenia w holenderskich firmach!!!
Ile chcesz wklejek rachunków od znajomych z holenderskich biur pracy z rachunkami za buty i koszulki,tudzież inne ubrania?20?30?
No chyba ze powiesz że biura pracy to nie firmy.....
Naprawde,skończ ten temat;nie masz pojęcia o czym piszesz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Napisałeś,że czasami zatrudniasz ludzi i mają "jakąś tam odzież roboczą" a co by się stało jakby komuś coś ciężkiego upadło na palce??? Też byś się tłumaczył,że zatrudniam ludzi tylko aby sobie dorobili i w dupie mam ich zdrowie???Kolego buty z wkładką ze stali,które chronią palce to podstawa ale po co płacić,a nóż się uda.Pomyśl o tym zdrowie i życie ludzkie jest najważniejsze.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Nie wykonałes zadania i nie wziałęś rozpędu,błąd.Aż tak naiwny jesteś że bdę wszystko opisywał jakie są układy co robię i jak jestem dogadany z pracownikami?Odpowiadam Ci tylko tyle i ile,ile sam uznam za stosowne...Nie tylko takie barany jak Ty spoglądają na fora i inwigilują strony,lecz osoby o całkiem innych profesjach jak Ty i ja.Nie mów ze mam podać jeszcze KvK i Btw nr......
Jesli chcesz poprawic byt Polaków i chcesz dobrze,zajmij się liderami,wajzorami,superwajzorami z ajzendbiur..Którzy karaja za źle powieszone pranie,peta w popielniczce i właża bez pytania na kwaterunek i szperają ludziom kurwa gdzie sie da.To moze być Twoja misja...Spraw aby ludziom z tygodniówek nie spierdalało po 100-200€ za jakieś bzdury,wiesz?
Tam masz pole do popisu,duzo większe....Nie znasz się na budowlance i arkanach tej profesji,więc odbij..To taka przyjacielska rada
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No nie wziąłem i nie walnąłem jak napisałeś,ale co to ma wspólnego z naszym tematem?????????????Nie tłumacz się tak bo tylko winny się tłumaczy!!!!Luzik!!!Tak tylko napisałem ten post a nie wiedziałem,że winny tak się zbulwersuję.Pozdrawiami życzę miłej pracy!!!!Ps.Tylko kup ludziom te ochronne buty bo szkoda chłopaków i nie płać ludziom 9 euro bo to wstyd.Właśnie rozmawiałem ze znajomym płaci swoim stałym malarzom 12 euro za godzinę a z polską firmą 14 euro.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Winny czy nie winny,to sprawa dla prokuratora.Pozdrów znajomego i jemu tez życz sukcesów i miłej pracy,Tobie osobiście też życze..
I abys spał spokojnie-obiecuję ze pokupuję ludziom buty i dam więcej niz 9€ na godzinę...
A i szczerze powiem ze i tak Twój znajomy mało płaci ludziom z polską firmą..
Widzisz,to własnie brak rozpedu..Bo zarzucasz ludziom cos,na co nie masz potwierdzenia-a na koniec znów sie ośmieszasz.Czemu nie napiszesz jakie ma oficjalne stawki....Bo skoro płaci odpowiednio 12 i 14€ to chyba dla idei tego nie robi;jaki byłby inaczej sens....
Zadzwoń jeszcze raz i podaj stawki wyjsciowe
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zadzwoniłem i tak jak pisałem stali pracownicy zarabiają 12 euro a z polską firmą 14 euro poski ZUS i księgowa to wychodzi im 12,5 na czysto.Na początek daje ludziom 10 euro,jak się sprawdzi ma 11 euro a po roku pracy jak jest dobry i wchodzi do ekipy ma 12 euro.Jeżeli zarejestruje działalność ma 14.Powiem Ci jeszcze,że ma dwóch stałych pracowników mają staż 7 lat w Nl mają polską firmę i płacą już wysoki podatek ok 900zł to zarabiają 16 euro.I to nie jest wykorzystywanie ludzi,nie spotkałem się aby ktoś w Hadze psioczył na Roberta.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Nie tak..Podaj ile bierze realistycznie za pracownika któremu płaci 12,i za firme której płaci 14....
Zgłoś wpis


Bliżej nas