Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Activityware IT (3526 niezalogowanych)
551 Postów

()
Latający Holender
franiu w . Czlowieku naprawde nie masz pojecia o czym bazgrolisz . Ludzie pracuja w NL na PL firmach juz kilka lat ??
no to ladnie mam dla nich nadzieje ze nie dybnie ich NL podatek , poniewaz pracujac tu dluzej jak 183 dni masz obowiazek powtarzam obowiazke rozliczania sie tu w NL . PL firma , zwlaszcza jedno sobowa nie ma prawa tu bytu dluzej jak 183 dni i wiele wiele innych praw ktore napewno nie sa spelnione , zaloze sie ze nikt pracujac ty na wlasna firme w PL nie wie do czego sluzy E 101 . ( juz w jakims temacie podawalm link do tego prawa )
Co do posiadania w NL firmy to na dziedobry masz 42 % podatku a jak zrobisz 2 dobrze platne projekty to masz juz 52 % . teraz dobry( z naciskiem na dobry ) ksiegowy to koszta na kwartal +/- 1500-2000€ . koszta ogloszen , porpawek , zawrotne sumy ubezpieczen itd . jak ci z 10.000 € zostanie 5000 to sie musisz cieszyc . i oczywiscie z tego musisz oplacic takiego jak ty .
Co do obuwia itd to jest twoj obowiazek w takowe sie zaopatrzyc i je ozywiscie nosic .
Kazde jedno b.pracy zalatwia ci buty ochronne ale odcagaja ci za to z wyplaty tak samo jest z ciuchami .
8 z 10 duzych firm teraz zada bys sam sie zaopatrzyl w buty robocze na wlasny koszt .
Mowisz ze masz ciepla posadke itd , ok ale wiesz czemu masz taka ciepla jak narazie posadke ??
bo twoj szef na tobie zarabia( czytaj jestes tanszy jak Holender ) bo w chwili jak bys juz zyskow nie przynosil to bys wylecial bo wybor dla twojego szefa jest wtedy bardzo prosty .
A jak juz ktos wyzej powiedzial jak komu nie pasi to wcale nie musi pracowac dla danej osoby . Moze zalozyc swoja firme i samemu sie starac o zlecenia i zatrudniac innych oczywiscie juz za godziwa stawke lub juz przy przyjmowanu sie dogadac sie na dobra stawke .
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Czekałem na Ciebie Joasiu moze teraz w koncu po Twoich wpisach weżmie rozpęd
PZDR
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Witam bzikniety bzykaczu .
Ups bziku :-P
tak tak przez k
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wreszcie porządny wpis i na poziomie!!!Szacun wielki!!!Tak tylko sprowokowałem Pana BZIQ -mam nadzieję ,że się nie gniewa Wiem na czym ten system polega.Ja też nie jestem jakimś tam figo fago co prawda mam holenderskie obywatelstwo ale sam pracuję w jako listonosz w NL.Urodziłem się tu w Hadze ale kocham Polskę moja mama jest Polką pozdrawiam i przepraszam za prowokacje.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sorki wielkie Przepraszam!!!!!! Tak z nudów pisałem pierdoły.
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
francku francowaty , wiezyc mi sie nie chce bo dawno temu bylam piekna mloda i naiwna teraz to nawet "i "zepirdo...lili . W takie brednie ....tu sie urodzilem itd to tez nie wieze bo czleku wiele rzeczy wskazuje na to zes poprostu ciemniak z Zabludowia i nadal ci sloma wystaje z lakierow . i powiem tak czlowieku trzymaj ta ta ciepla posade dreptaka bo nikt ci innej nie da .Poprostu za prosty i za ciemny jestes .
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
a znudow to mozesz sbie np na spacerek wyjsc .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Na jaką spacerkę???Już przeklinam tą Holandię i moją starą,ochajtaj się z holenderką to też będziesz się nudził.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jaka słoma??? Nie jestem wieśniakiem urodziłem się w Hadze a moja rodzina od strony mamy pochodzi z Świnoujścia. Więc ni jestem wieśniakiem.Jeżdżę Range roverem z 2004 roku więc nie jestem wieśniakiem
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
krów krów krów już mam dosć pisania sam do siebie !
Zgłoś wpis


Bliżej nas