Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
topola145 Marcin9204 (7287 niezalogowanych)
11 Postów
magdalena matysiak
(Magda M.)
Bywalec
przecież nim jesteś powinieneś wiedzieć
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Baileys napisał:

A tak p.s. przyrodzenie , cycki , figora licza sie i to bardzo bo dobry sex to polowa szczescia . TO jest prawda tak samo wielka jak moja "wielka prawda ". I nie zparzeczam ze respekt i zaufanie licza sie w zwiazku w takim stopniu jak cala reszta ksztaltujaca nasze zwiazki . Repekt , zaufanie i seks sa fundamentem kazdego zwiazku a jak dobrym fundamentem to zalezy od nas samych .


Hahaha, Pani Baileys, zareagowałaś prawidłowo!
Ja tylko miałam na myśli, że jeśli ktoś kieruje się TYLKO takimi przesłankami - może być kiepściutko.

Jak na niejednym załączonym obrazku.

Adamm wszystkim tylko nie glowa a ze mezczyni nie potrafia robic 2 rzeczy na raz to znaczy ze nigdy nie mysla bo wykonaie rucu lub oddech to juz 1 zajecie :-P

A ja myślę, że Adamm potrafi, nawet o wiele więcej.
Pozdrowienia!
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Magda M. napisał:
przecież nim jesteś powinieneś wiedzieć

Z przyjemnoscia dowiem sie jednak wiecej, nie ukrywam , ze punkt widzenia kobiet , niezaleznie od punktu ich siedzenia , pozostaje dla mnie zawsze poprzez swoista egzotyke wielce zagadkowy
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Viooltje napisał:


A ja myślę, że Adamm potrafi, nawet o wiele więcej.
Pozdrowienia!


Moja nadwyraz wrodzona skromnosc nie pozwala mi......zaprzeczyc ,
wciaz jednak baaaaardzo daleko mi Ciebie
Zgłoś wpis
11 Postów
magdalena matysiak
(Magda M.)
Bywalec
Adamm twoje posty nie wskazują na to abyś był mało obeznany w relacji z kobietami, wręcz przeciwnie.Nie sądze aby kobieca egzotyka była dla Ciebie zagadką..............
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Magda M. napisał:
Adamm twoje posty nie wskazują na to abyś był mało obeznany w relacji z kobietami, wręcz przeciwnie.Nie sądze aby kobieca egzotyka była dla Ciebie zagadką..............

Naleze do tych co lubia wiedziec wiecej
Istnieja zagadki , w ktorych nie jest najwazniejsze ich finalne rozwiazanie,
lecz fascynacja sposobem ich rozwiazywania.
Nie wiem czy wiesz co autor tego stwierdzenia mal na mysli,
nie spytam rowniez o kolor twoich wlosow, bo przeciez oboje
dobrze wiemy, ze blond to raczej stan umyslu
Zgłoś wpis
11 Postów
magdalena matysiak
(Magda M.)
Bywalec
nie reguła, lecz metoda ciekawe.Jesteś jasnowidzem?"skromność zdobi mężczyznę ale prawdziwy mężczyzna nie powinien się zdobić"
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Magda tak sie zastanawiam czy ty moze blondyna jestes czy moze jeszcza b.mloda i naiwna a moze poprostu trol ?
W wypadku braku powyzje wymienionych zaczne podejzewac zes poprostu naiwna lub glupia . ( bez urazy )
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Trudno być z kobietą, która uważa, że myślę tylko fiutem. Znaczy to, że tylko mojego fiuta widzi.

Trudno być z facetem, który nie patrzy kobiecie w oczy tylko w dekolt, albo jej kolor włosów łączy z intelektem. bo taki gość nie jest w stanie nic innego dostrzec (możliwe, że przez brak intelektu.

Trudno tu prowadzić dyskusję na poważny (sic) temat, kiedy każdy nauczony jest popisywać się swoim cynizmem, wyimaginowanym dowcipem, czasem wulgaryzmami a nawet głupotą.

A można by się zastanowić co jest przyczyną rozpadu tylu związków i co zrobić, by tego uniknąć. To tak w uproszczeniu.

Będę próbował nakłonić was do odrobiny powagi

Pozdrawiam z Gandawy
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Viooltje,
zdrobnienie, którym mnie rozpieszczasz, jest bardzo osobiste, świadczy o relacji między nami (wow).

Oczywiście zgadzam się z tobą, że życie jest w sumie proste. Osoby, które ze sobą chcą być, po prostu są. Działa to coś, co powoduje, że chcą ze sobą być i nie wiem do końca, jak to nazwać.
Oboje bez dyskusji, jakby bezwiednie pracują na to aby było dobrze.
Tyle że takie związki to rzadkość.

Pozdrawiam z Gandawy
Zgłoś wpis


Bliżej nas