Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
topola145 Marcin9204 (7286 niezalogowanych)
11 Postów
magdalena matysiak
(Magda M.)
Bywalec
nie kierowałam odpowiedzi do "ciebie" no cóż mądra to chyba nie jestem skoro czytam twoje wypowiedzi,ale jestem tolerancyjna czego tobie brak
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Magda M
Nie pisałem ani o tobie ani do ciebie, gdyż kiedy się do kogoś zwracam personalnie, ( jak w przypadku Viooltje), używam na wstępie jego nicka lub imienia. Jak widać w mojej wypowiedzi nie ma twojego imienia . Hmmm

Pozdrawiam z Gandawy
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
@Magda M.: właściwie sama sobie zaprzeczasz, Madziu. Tolerancja to coś więcej. Mądrość chyba też. Jesteś na dobrej drodze .
Bez urazy, to nie instrukcja, ciotka również nadal się uczy!

Serdecznie pozdrawiam!

@HenrykO: Cieszę się, że mnie jeszcze pamiętasz!
Bezwiednie nie działa chyba nic. Moim zdaniem, zaznaczam. Trzeba chcieć i to nie tylko z jednej strony. No i to co mówisz, to właściwie moja teoreia! Hej!

@Adaś, a to mi się baardzo podoba: cyt:"Istnieja zagadki , w ktorych nie jest najwazniejsze ich finalne rozwiazanie,
lecz fascynacja sposobem ich rozwiazywania."

@Baileys: bez urazy.
Zgłoś wpis
11 Postów
magdalena matysiak
(Magda M.)
Bywalec
siłą mężczyzny jest jego charakter, a siłą kobiety mężczyzna z charakterem.Masz rację Henryk rzadko spotyka się związki idealne .Z reguły dzieli nas to co nas różni,życie to nie bajka ,ale nie wszyscy to pojmują.Ja swoją bajkę przeżyłam,dlatego stałam się cyniczna.sorry nie będę więcej wam umilać dyskusiji swoim pesymizmem
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
HenrykO napisał:
Magda M
Nie pisałem ani o tobie ani do ciebie, gdyż kiedy się do kogoś zwracam personalnie, ( jak w przypadku Viooltje), używam na wstępie jego nicka lub imienia. Jak widać w mojej wypowiedzi nie ma twojego imienia . Hmmm

Pozdrawiam z Gandawy


Pominę resztę, ale naprawdę bardzo się cieszę, że wróciłeś, EnricO! Pogadamy, ok?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Magda M. napisał:
siłą mężczyzny jest jego charakter, a siłą kobiety mężczyzna z charakterem.Masz rację Henryk rzadko spotyka się związki idealne .Z reguły dzieli nas to co nas różni,życie to nie bajka ,ale nie wszyscy to pojmują.Ja swoją bajkę przeżyłam,dlatego stałam się cyniczna.sorry nie będę więcej wam umilać dyskusiji swoim pesymizmem

Magda, ależ jedna bajka to nie całe życie. A pesymizm... no cóż... bywa upierdliwy, zarówno dla pesymisty, jak i jego otoczenia. Ale nie jest wrodzony! Jestem pewna, że za ileś tam czasu będziesz znowu optymistką!
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Viooltje,
też się cieszę, że jestem, bo to jakby znaczyło, że jeszcze jestem.
Pewnie, ze pogadamy, gdziekolwiek byś chciała.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
EnniO, melduj. Wiesz, gdzie mnie szukać. No, ok, nie w Gandawie!
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Ciezko sie zrobilo , na temat zwiazkow idealnych i mniej idealnych wylano juz morze slow i nikt jak do tej pory nie znalazl zlotego srodka. W jakim celu wiec go szukac?
Stworzenie dobrego silnego zwiazku jest tak indywidualne , ze zadne wskazowki nie sa wstanie w niczym pomoc, ewentualnie doswiadczenie, wyciaganie wnioskow ....e to tez sie nie sprawdza.
Osobiscie nie wierze w udane dlugotrwale zwiazki , to mit, to nam sie wydaje, ze osoby w takich zwiazkach sa nader szczesliwe ale nie siedzimy w nich i nie wiemy co naprawde zmienili by w swoim zyciu.
Autorowi tematu zycze jak najszybszego powrotu do ...zdrowia, wiem , ze boli , mnie tez bolalo nie raz. Nic nowego nie wymyslilem i nie wymysle.
Wracajac jednak do tematu, kobieta jaka jest ....kobieta jest kobieca i za to je wszystkie kocham.
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Magda M. napisał:
nie reguła, lecz metoda ciekawe.Jesteś jasnowidzem?"skromność zdobi mężczyznę ale prawdziwy mężczyzna nie powinien się zdobić"

Nie jestem jasnowidzem...wyciagam wnioski
" prawdziwego mezczyzne zdobi kobieta, a tego on nie powinien sie wstydzic"
Zgłoś wpis


Bliżej nas