Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
topola145 Marcin9204 (7306 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Idealow nie ma kazdy z nas ma swoje wady, wiecej lub mniej nie ma ludzi doskonalych
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Znow dyskusja o kwadraturze kola Jak powiadal dziadzia Einstein"... żona stanowi dla mężczyzny luksus, na który może sobie pozwolić dopiero wtedy, gdy już się urządzi. Mam w głębokiej pogardzie taki pogląd na związek między mężczyzną a kobietą, ponieważ wtedy żona różni się od prostytutki tylko tym, że ze względu na lepszą pozycje społeczną może zapewnić sobie kontrakt na całe życie..."
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Napisal co wiedzial bardzo smieszne, to pewnie zostaniesz starym zgorznialym kawalerem i z nikim kontraktu na cale zycie nie podpiszesz, nawet z prostytutka, bo ktora by chiala takiego zgorznialego faceta z takim pogladami. I tacy jak ty milosci nie zanali chyba nigdy tylko kobiety i dzewczyny traktowali jako zaliczone. I zycze powodzenia zeby jakas prostytutka cie chociaz zechiala bo tacy jak ty z twoimi pogladami zasmiecaja tylko fora.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Cindy1965 napisał:
Napisal co wiedzial bardzo smieszne, to pewnie zostaniesz starym zgorznialym kawalerem i z nikim kontraktu na cale zycie nie podpiszesz, nawet z prostytutka, bo ktora by chiala takiego zgorznialego faceta z takim pogladami. I tacy jak ty milosci nie zanali chyba nigdy tylko kobiety i dzewczyny traktowali jako zaliczone. I zycze powodzenia zeby jakas prostytutka cie chociaz zechiala bo tacy jak ty z twoimi pogladami zasmiecaja tylko fora.

Kotku moze na poczatek taka mala sugestia. Przeczytaj jeszcze raz co napisalem bo niestety logika
typu "banan-malpa" nie zadziala w tym przypadku. Dlaczego tez pytam grzecznie dlaczego przybralas taka fundamentalistyczna postawe "kto sie ze mna nie zgadza jest beee" Otworz sie troche na inne poglady. Cytowalem Alberta Einsteina. Jak zdobedziesz Nobla to przysiegam uroczyscie ze odszczekam wszystko na forum A jesli chodzi o moje zycie erotyczne...skad takie dziwne pytania? Co ma do tego jakis twoj belkot o milosci i prostytutkach??? I nieladnie tak zyczyc zle bliznim. Mowi ci to stary ateista Acha stety niestety stary kawaler mi nie grozi he he. Tak wiec przypudruj nosek, skocz do pubu (nie mylic z kosciolem)nastepne posty beda mniej chamskie OK.
Zajebistego weekendu zycze

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Twoje chamstwo i prostactwo to widac, ty juz zdobyles 100 Nobli, a popisywac sie mozesz i podskakiwac mamusce, nie robi to na mnie zadnego wrazenia. Lubisz sie widac klocic, bo prawdziwy mezczyzna nie zachowuje sie tak prostacko jak ty. Przed kim robisz tu te popisy i przed kim chcesz nazbierac punktow. Bijemy ci wszyscy brawo tutaj, za twoje swiatowe poglady, z chama na Pana jak mowi przyslowie, twoja logike widac ze nawet kobiet nie umiesz uszanowac, ale tak jak ty traktuyjesz innych tak bedziesz wszedzie traktowany swiatowcu z nagrodami Nobla, a jeszcze powiedz nam w jakiej dziedzinie go zdobyles? Jestesmy bardzo ciekawi, skoro potrafisz dogryzac kobieta.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Poza tym poznalismy sie juz wczesniej gdzies indziej, bo jak napisze tutaj cala prawde o tobie, co wiem to nikt nie bedzie chcial z toba pisac, a znam cie bardzo dobrze, lepiej powiedz pod iloma nickami tu znopwu siedzisz? co?
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
A wiec tak.. kobiety sa fajne chociaz moga byc i mniej fajne ale w sumie to tez kwestia gustu bo dla kogos mniej fajna moze byc fajna i odwrotnie to samo tyczy sie facetow..Jesli czegos jeszcze nie wiecie prosze pisac na priv.znam wszystkie odpowiedzi na wasze pytania
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Cindy1965 napisał:
Poza tym poznalismy sie juz wczesniej gdzies indziej, bo jak napisze tutaj cala prawde o tobie, co wiem to nikt nie bedzie chcial z toba pisac, a znam cie bardzo dobrze, lepiej powiedz pod iloma nickami tu znopwu siedzisz? co?Marku uciekaj z Holandii wpadles!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dokladnie Blondyn jest tak jak piszesz, no mysle ze w tej kwestii pisac do ciebie nikt nie bedzie na priva, chyba ze prywatnie, bo odpowiedzi w tym temacie kazdy zna.
Zgłoś wpis


Bliżej nas