Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kobieta, jaką jest. - Holandia

Czytali temat:
topola145 Marcin9204 (7249 niezalogowanych)
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Miłość, wierność, mówienie prawdy, to kwestie, które nie schodzą z ust kobiet. Kiedy jednak przyjrzeć się, w życiu nie mają zupełnie zastosowania. Zastanawiam się, skąd się bierze tyle hipokryzji. Nie chcę tu uogólniać ani nie twierdzić, że nie dotyczy to mężczyzn, zauważam to jednak jako zjawisko o bardzo szerokim kręgu.
Czy to domena kobiet ?
Zgłoś wpis
14 Posty
ef f
(Celina)
Bywalec
Oj widzę że ktoś tutaj dostał kosza ostatnio. Jako przedstawicielka tej demonicznej rasy powiem krótko: więcej luzu a mniej użalania się nad sobą. Nie ma za co
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Celina
, jestes jeszcze młoda ki wiele koszy przed tobą . Ja nieco uprościłem ale ty skwitowałaś to jeszcze prościej. Temat jest jednak nieco głębszy i nie dotyczy jednego kosza .
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
EnricO, a ja myślę, że nie jest ważne, czy mężczyzna to, czy kobieta. Kłamczuch kłamie niezależnie od tego czy ma jajniki czy też jądra.
Hipokryzja jest bezpłciowa.

Przy okazji: aaaa! Fajnie, że wróciłeś!
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Kosz czy nie kosz sport to dobra sprawa
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Ciotka juz ci sie imiona pier... to chyba przez ten spirytus :-P
ty juz go nie rozrabjaj bo zamocno ci maci w alfabecie hahahaha
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
ogolnie to madra nie jest zadna ale jedna taka znam kocham ja ona wie dziubole
w sumie mam w dupie obronilismy tytul zresetowalem sie wiola kocham cie buziaki
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Cokolwiek napisza w tym watku faceci to jedno jest pewne, natura stworzyla nas tak , iz postrzegamy kobiety w , delikatnie to ujmujac ...dwoch kolorach, czyli czarnym i bialym. Jakiekolwiek filozoficzne wywody nie maja sensu gdyz samcze usposobienie jakim zostali obdarzeni...prawie wszyscy faceci..powoduja jednoznaczny sposob myslenia.
Kobieta jaka jest?
To proste, dla mnie najwazniejsze jest by i `przed ` jak i `po `byla kims szczegolnie interesujacym.
Witam po dlugich wakacjach.
Zgłoś wpis
11 Postów
magdalena matysiak
(Magda M.)
Bywalec
jest człowiekiem według teorii Darwina pochodzącym od małpy,a według was męscy szowiniści jest istotą o pewnych kształtach ,nie posiadającą mózgu i nadającą się tylko do rozrywki, którą także można potraktować jak worek treningowy.A jacy Wy jesteście panowie?
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
@Magda.M, to ze dostrzegamy `pewne ksztalty` to chyba nic zlego, mysle, ze gorzej byloby gdybysmy ich nie dostrzegali
Jakas trauma? Nie kazdy facet zachowuje sie jak Mike Tyson , ktory przyjal jedna `kreske` za duzo. Chcesz o tym porozmawiac?
Zgłoś wpis


Bliżej nas