Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

holandia nas nie lubi - Holandia

Czytali temat:
Marcin Lewandowski likeros (8661 niezalogowanych)

()
Początkujacy
tylko kto ich w czasie drugiej wojny swiatowej wyzwolil od niemieckiej nienawisci he he historia sie klania baranom dla zainteresowanych polecam poczytac o generale stanislawie maczku
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Ale poczym wnioskujesz ze Cie nie lubi ?
Ale nie zapominajmy o gen Sosabowskim i Operacji Market Garden

Cmentarz wojskowy w Oosterbeek, na którym spoczywają żołnierze angielscy, kanadyjscy i polscy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
he widze co sie dzieje traf na jakas bojowke ich bedzie ciezko ale to jak wszedzie sa odlamy uwazaja nas za faszystow itd ale skad to sie wzielo mieszkalem tydzien czasu w brukseli uwiezcie mi nie da sie nie byc rasista po dwoch dniach ukradli mi tablice rejestracyjne
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
nie takie rzeczy kradną. Nie wspomnę o moich trzech rowerach, dwa zamkniete trzeci zostawiony pod drzwiami na około 10 sek, motorower wyjechał w nocy z szopy przy domu znalazł sie po tygodniu w kanale.
wszedzie kradną w polsce robią tak samo.
Ukradli tablice zeby zatankowac za darmo na stacji i pojechac w piz... np do polski lub nad morze popalać sie

stare. ale prawda o nas w oczy kole.
Zgłoś wpis
31 Postów
Izabela K
(MalutkaNiepokorna)
Bywalec
A czy "my" lubimy Holandie??
I dobrze powiedziane,Wiciu
A tak na marginesie...Antwerpia jest polozona w Belgii...
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Ja bardzo lubie Holandie!!!
Bo przeciez jak mowi stare przyslowie pszczol,
" jak sobie poscielisz , taka masz .....Holandie",
czy jakos tak
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
spoko nikt na moich blachach nie pojezdzil zglosilem na policje za 30min przywiezli a antferpia tak jest w belgii ladne miasto zapraszam
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
Ja nie narzekam, nauczylam sie jezyka, ich mentalnosci. Od zawsze pracowalam z Holendrami, byly czasami jakies glupie uwagi odnosnie akcentu itp. ale nie zwracalam na to uwagi, teraz czuje sie tutaj jak w domu. W Holandi mowia , ze dyksryminacja zaczyna sie od Ciebie....jak dajesz sie dyskryminowac to potem miej zal do samego siebie. Czasami trzeba sie postawic, ale ja sie tutaj czuje lepiej w Polsce. Nikt mi nie marudzi, ze nie ochrzcilam dzieci, ze nie trzymam sie zasad glupich tradycji. Holandia to fajny kraj. Alles kan, alles mag !
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
youtu.be/aNFPMYr5dg8
polecam wszystkie 5 odcinkow - historia generala sosabowskiego jest wyjatkowo tragiczna i anglicy powinni po dzisiejszy dzien palic sie ze wstydu!
Zgłoś wpis
9 Postów

()
Początkujacy
chciałem nadmienić, ze gen. Sosabowski zrehabilitowany został dopiero 2007 roku,
a żołnierze polscy pochowani są na cmentarzu pod płotem i na ich mogiłach nie ma krzyży.
Nie muszę chyba nikomu tłumaczyć kogo chowa się pod płotem i bez krzyża
ale ciężko szukać prawdy w książkach, a prawdziwa historia jest inna jak ta książkowa
Zgłoś wpis


Bliżej nas