Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Chromal Marzenka88 Julia2344 (14756 niezalogowanych)
206 Postów
Doświadczony forumowicz
ja znam tą osobę, ale ona teraz chyba chla i jara, to nie wiem czy można z nią pisać...
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
siedzę se w tych moich górach kochanych, w tym całym polandzie a przypomnę, że ładnych kilka lat mnie tutaj nie było i nie wszystko ogarniam.
Nie do końca się jednak znajduję. Może dlatego, że nie chcę...
Dodam, że nie ma tu żadnych turbanów, ani innych rasistowskich pretekstów, jestem tutaj tylko ja, a reszta ma dalece drugorzędne znaczenie.
Konfrontacja jest absolutnie pełna.
Także rozumiem was, że tam wciąż jesteście i siebie, że wciąż chcę tam wrócić...
Zwłaszcza, że co tu będę sam tak siedział, tu wszyscy polacy są z polski, a ja takich dawno nie znałem...
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
tez bym sobie tak posiedziala w gorach i zapomniala o reszcie swiata ...fajnie tam musi byc...mozna zebrac mysli do kupy, nabrac dystansu i sprobowac nie pamietac wielu rzeczy...oddychac swiezym powietrzem a nie tylko ta cuchnaca plesnia...niektorym to dobrze....
inni musza sie uwijac jak te pszczoly - robotnice, zasuwac od rana do wieczora....dochodze do wniosku, ze emancypacje wymyslily bezdzietne lesbijki

ale sa tez dobre aspekty w zyciu takiej pszczoly, np. taki, ze istnieje zycie poza netem, w realu tez sa ludzie mozna sie z nimi komunikowac werbalnie, a nie tylko za pomoca maili itp. juz zapomnialam jak to jest...

ale kicha....
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
Belka, ale ja przecież pracuję na tych wczasach codziennie...
Zgłoś wpis
28 Postów

()
Bywalec
Belcia!
Co za poezja!!! Uśmiałem się do łez. I choć, życzę Tobie szybkiego powrotu do wewnętrznej równowagi. To przyznać muszę że pięknie piszesz na wkurwie...
haha
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
...
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
wrednu sqrwiel - <u-ignor>
p.s. ja sie dziwie, ze kogos to smieszy ze jestem wqrwiona.....no coz , ludzie maja rozne poczucie humoru.....

a to o pustej glowie to o mnie???
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
to o główce to sztuka
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
Zgłoś wpis


Bliżej nas