Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
206 Postów
Doświadczony forumowicz
Piekło, NIE!-Bo, dusza, raj,
polej szklankę w to mi graj!

Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Cicho ciemny wcale nie musisz sie spoznic . Moji rodzice wracaja wlasnie w piatek z okolic Jelnia/Karpacz mozesz sie zabrac , oczywiscie jak bedzie miejsce i nie bedziesz sie bal z moja mama jechac . heheheehehe
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Witam w ten piekny,niedzielny poranek .To może i ja sie podłącze,baaaardzo lubie te ukhm zloty.
Moze znajdzie sie miejsce?
Chce ktos kota?To zabiore i oddam.Za mocno tupie po dywanie
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Hi Bzikowaty . Moje psiaki chetnie wciagna cos na deserek . A kiedy ten zlocik ?
bo i mod "4"sie zbiera i Dark.
No i oczywiscie gdzie ?
Bo ja tez chetnie ale nie moge dale jak 30 min od Goes sie stacjonowac
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Hi Joasiu,nie ma sprawy ;a co do zlotu to do Wiedźmy lub Wiedźmy nr2 aka Violka.....
za tydzień w sobote.....
Aż sie boje z Toba spotkać....swego czasu troche sobie "nawtykaliśmy"
A i z tego co czytam to raczej do abstynentów należysz...jammmer,nie mam asów atutowych
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Wiesz to bylo na klawiaturze a teraz bedzie okazja wlasnorecznie :-P paluchami powytykac .
abstynentem to jestem w duchu , krwi i kosci . Ale bedac przedwczoraj w UK kupilam zupki chmielowe , hehehe a dlaczego ???
hmmmm sama nie wiem moze czulam ze bedzie jakis zlocik ?
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
hmmmm...dasz sie kochać
Nastepna wiedźma..hehehehe
W pozytywnym znaczy sie
Klóp czupkuf siem powienksza,wiesz
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Dobra Dobra Bziku ty tak Pania juz nieslodz
Ja sie rowniez pisze na melanze ale Te wiedzmy za daleko mi mieszkaja!!
A no i przydaly by sie i Panie w Moim wieku a nie tylko CIOTKI no nie
Jak nie to sam jakas ze soba przytargam
I to juz w nastepna sobote , moze troche wiecej opcji ,w ta sobote bedzie ciezko
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Dasz rade...a jakby co,to zrobimy awarie i niestety przyjedziesz
Co do wyjazdu nie wiem..kula mówi ze ma problem techniczny i nie widzi....wiecej jak 3 dni naprzód
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Sa dwie opcje .
Do ciotek na dzikusa w sobote na cola tik . Albo robimy cos z rozumem ( hmm bedzie trodno z braku powyzszego ) i jakas skladka na jakies lokum na weckend i wikt w jakiejs nie zadalekiej przyszlosci , tak do 2-4 tyg i w bardziej centralnej okolicy .
Zgłoś wpis


Bliżej nas