Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

A tymczasem w Polsce... - Holandia

1988 Postów

()
Latający Holender
Ciotka wróciła do domu po ciężkim dniu pracy. Czekając na pewnego miłego gościa (heee, Ty wiesz! ) usadowiła się wygodnie w fotelu, otworzyła wysłużony laptop i zaczęła latać po necie. Nalała sobie szklaneczkę ulubionego trunku i... o mało się nie udusiła (zakrztusiła, utopiła, interpretacja dowolna).
Oczom jej ukazał się taki oto kwiatek:








Pomyślała przerażona:
- Kurna, to ja bilet w odwrotną stronę poproszę!!!

Bo iluż wspaniałych ludzi, nie stroniących od; kielicha, fajki (wodnej też!) czy czegokolwiek udało się jej spotkać na swojej drodze... Ojjj!

Czniam!
Jeśli ktoś nie chce niebieskich królestw, nie kręci go asceza, nie uważa cnoty za cnotę - zapraszam. Zakładam stichting 'Lepsze nie!-bo'.
Bez składek, bez regulaminu, obecność obowiązkowa wyłącznie podczas obrad.

Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
A co z pianoholikami Ciotka?
też znajdą miejsce w tym klubiku?
Zgłoś wpis
36 Postów

()
Moderator
Viooltje napisał:
Ciotka wróciła do domu po ciężkim dniu pracy. Czekając na pewnego miłego gościa (heee, Ty wiesz! ) usadowiła się wygodnie w fotelu.....
.....(...)Prawie usnęła z drinkiem w ręku...Z miłego letargu i marzen wyrwał ją dźwięk telefonu....Z bijacym sercem widząc na wyswietlaczu kto dzwoni,miłym głosem pyta:-Daleko jeszcze?..zimny pot po usłyszeniu wiadomości ....Czekam na ANWB

w754.wrzuta.pl/film/4sNicGiRNO4/cam00030

złośliwość przedmiotów martwych i głupia awaria sterownika komputera

Pojawie sie za tydzień frojndu
Zgłoś wpis
206 Postów
Moderator
zrobi się tłoczno
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Heja Violka
To tylko w Polsce mozliwe
Ale z drugiej strony jezeli ktos jest na tyle glupi ze niewie jak i ile sie pije to napewno wiezy w takie glupoty
pozdr
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Whahaha, Czwóreczko, na filmie słychać dokładnie Twoje myśli!

Myślę, że czas zrobić zlot. Dla tych, którzy nie boją się utraty miejscówki w niebiesiech z powodu... grzechu palenia tytoniu.
Pianoholicy są również welcome.

Git?

@Patboy, wpadaj! Pokażemy, że wiemy jak!
Zgłoś wpis
36 Postów

()
Moderator
Viooltje napisał:
Whahaha, Czwóreczko, na filmie słychać dokładnie Twoje myśli!

Wiara mi nie pozwala zbyt dosadnie wyrazic mysli....Słownik brzyTkich wyrazów nie ma w sobie słów które mógłbym uzyc.....No bo jak to do &*%*&%%&* i (&(&($%#$%#$^ wytłumaczyc ze jedziesz trzeźwy;połowa drogi i w myslach już szukasz bacy co Leninowi w Poroninie leczył kaca-znaczy adresu-a tu masz....
Ale to kosmetyka tylko;za tydzien bd gotowy.A jesli cos mnie zastanowi-to 2 kółka jeszcze mam
A i patboy'a polsko-niderlandzkiego ochleja mysle że warto poznać...hahahaha
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Moderator
ask4 to moze ja tak powolutku bede za toba jechac coby w razie niemoznosci twojej lokomosci bede cie mogla na pake zabrac .
Zgłoś wpis
206 Postów
Moderator
a ja jak się dziś dowiedziałem, mogę się nieco spóźnić, aczkolwiek nawiozę więcej grzesznych dobrodziejstw za to...

w piekle ciekawszych spotkamy ludzi!



Zlot!

to jest właśnie to, co na takich forach powinno się robić
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Moderator
Heh, zloty już bywały...
Ale... Hallo?... Jakie piekło. Mówię: NIE!-Bo.

Baileys, pomysł z paką wcale nie jest taki głupi! Ty, jako anty-ochlej doskonale wkomponowałabyś się w krajobraz po bitwie!
O rany!... To my się rozminiemy. Jednak masz miejsce w niebiesiech...

Czwóreczka, zamawiam bacę. Nie z Poronina, tubylec będzie. Obok mam "Karnemelk Boerderij'!

A i Patboy może się skusi?...
Zgłoś wpis


Bliżej nas