Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Pacik wszytkie jagababy mieszkaja na zadupiach bo im nie dane zyc w cywilizowanym swiecie .
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
yyyy...

sobota ta, tamta, czy jakieś jeszcze inne, bo to jest kluczowe zagadnienie.

jak ta, to mam niczyich się nie boję, nie wykształciły mi się tego typu lęki w przeszłości...

ale jakby plan się określił to byłoby łatwiej się wszystkim dostosować...

a mi to już całkiem...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Sie Wiedźmy rozpleniły...
A najprawdziwsza milczy, aż w końcu jak się odezwie, usłyszymy ją na krańcach piekieł! Oh... nie, na skraju stichtingu 'NIE-Bo'.

Baileys, nie podwalaj się ze swoim chmielem z UK, bo jak Ci przed zlotem zrobimy nalot, to ucierpi cały wijk.

Pat, Ty się do wiekowej ciotki z szacunkiem odnoś, bo jeszcze parę w prawej ma! Elfów mu się zachciewa...

Dark, terminy będziem uzgadniać. Zlot otwarty, więc może jeszcze ktoś dołączy.
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Co do nalotu na wijk to ci powiem . nr 21 za rogiem poprosze tam zaczac :-P
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Taa, a Twoje wilki nas napoczną...
Zgłoś wpis
36 Postów

()
Moderator
ja takiego sabatu nie opuscze...do kolekcji zabiore wam jeszcze jedna czarownice...czarna,wredna... i w ciązy
Zajefajny weekend (czyt. łyk i end) sie szykuje
Zgłoś wpis
206 Postów
Moderator
Dobra, cofam co pisałem, mam obawiam się jednak znacznie bardziej niż wilków.
No chyba, że one inaczej zdecydują.

a całe to rozkojarzenie przez Patboja i jego Elfy...
Gromki toast wspólnie osuszony, powinien jednak załatwić sprawę...


Podobno marzenia się spełniają, podobno im bardziej są doprecyzowane, tym bardziej, podobno jeszcze w starych księgach pisali (to już wiedźmy będą lepiej wiedzieć), że im więcej dusz precyzuje swoje marzenia podobnie i wyraża je wspólnie z tym większą siłą one się realizują...

Ja tu widzę spory potencjał o pewnej spójności, jak np. gdzie tu by sabat urządzić...

Ciotka, ja tam jestem pełen dobrych przeczuć, najgorszym wrogiem i najlepszym przyjacielem jest tu chyba tylko czas.
Technologia i zasoby energii są, potrzebny jeszcze tylko wektor, który nada pęd...

@Baileys:
to wilków jest więcej???
:O
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Moderator
Ciemny tak sa 2 wilczyce ( nie mylic z wilczorami ) i jedna nie wilczyca .
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Moderator
He He He Dowcipnisie
Jeszcze mnie nieznasz kochany ,czekanie jest dla mnie obce, wole miec lejce w wlasnych rekach zaczaruje jakas sexi Elfika ,pod pache i mam
przeciesz trzeba grono rozmaicic prawda
Niestety Elfy z tapety tutejszej lekaja sie wkrazyc w grono doswiadczonych wiedzm
czasami zastanawiam sie wlasnie dlaczego, moze te nasze ciotki zaduzo czaruja
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Moderator
od wiekow bano sie wiedz /czarownic .
A jak mnie ktos poznaje wie dlaczego wlasnie ich sie nalezy bac :-P
Zgłoś wpis


Bliżej nas