Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Chromal Marzenka88 Julia2344 (14598 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
D@rk, do innych epitetów dodaj sobie jeszcze "uzurpator"!
I poczytaj o Ockhamie!
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
dzisiaj goliłem się brzytwą Orwella
może być uzurpator, hipokrytyk, łodewa...
ważne, że jestem do sekt na NIE
Zgłoś wpis
13 Posty
Monika Borowiecka
(Mushroom321)
Bywalec
D@rk dajesz dajesz, czekam
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
nie ma boga, nie nie nie, trala lala la!
ole!


(sie nie będę szczypał, wale od razu z najgorszego co mam)



Zgłoś wpis
13 Posty
Monika Borowiecka
(Mushroom321)
Bywalec
Pff... Myślałam, że gimnazjum już skończyłeś, ale wypowiedzi Twoje sugerują coś innego. Ojj D@rk, ciężko, ciężko. Jak Ty masz mi się tu wykłócać jak dziecko to może dajmy sobie spokój? Myślałam, że po prostu naprawdę jesteś ciekaw czemu jestem osobą wierzącą i czemu uważam, że jestem z tego względu na dobrej drodze. No i że chcesz się czegoś w tym temacie dowiedzieć. Jeśli więc podejdziesz na poważnie do tematu to proszę, zapoznaj się: m.facebook.com/notes/gniewomir-mazurek/k%C5%82amstwa-teorii-ewolucji-/569038353162111?refid=18&ref=bookmark
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
zanim podejmę wątek, poproszę szanowne gremium (bywalców Sofistykalnych) o wypowiedź, czy na prawdę FAKt iź nie skończyłem gimnazjum (wówczas takowych już/jeszcze nie było) rzuca się aż z taką siłą w oczy...

do tematu podchodzę jak najbardziej poważnie i z pominięciem personalnych wywodów.

Widzę świat swoimi oczami od jakiegoś czasu i nie widzę powodu, dla którego bóg miałby istnieć...

Ewolucja nie jest tylko teorią, jest FAKtem, na którego poparcie zgromadziliśmy wiele dowodów, choćby w postaci skamielin datowanych na okrest wiele wcześniejsze niż głosi Pismo...

Skamieliny badane są metodą węglową, która polega na obserwacji stanu rozpadu izotopu, co pozwala określić wiek zadziwiająco dokładnie.
Jeśli chcesz, bym się rozpisał o fizycznych aspektach c14 i jak to cholerstwo działa, to powiem.

Wrodzona kultura osobista zniechęca mnie do zasłaniania się cytatami, a resztki godności nakazują mówić do współrozmówców własnymi słowami.
To uznaję poważne podejście do rozmowy, doradzam naśladownictwo.

Proszę obal ten dowód posługując się myśleniem zdroworozsądkowym a nawet logiką...
Obal Fakt, że jest kamień, który ma milion lat a nie 6 i pół tysiąca...

pozdrawiam, z sercem przepelnionym nadzieją i bezbożnym światłem
odrobina poczucia humoru i przyjazne traktowanie pomoże nam tracić tu czas w przyjemnej atmosferze.


Zapraszam teź innych bywalców do szerokiego wypowiadania się na froncie walk między dogmatyką a zwykłym rozsądkiem...
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Czyli co?
Ona z jego zebra stworzona, na wespol z wezem na jablkowe pokuszenie wodzaca to nie historia najprawdziwsza?
Coz mam teraz powiedziec tym setkom niewiast, matkom dziewicom, com za utracony w grzechu pierworodnym ogrod rajski w zemscie pokrzywdzil?
Pieprzona skamielina!!!!
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
Tak Adamm, zmartwię Cię, ale Biblia to taka beletrystyka...
w skamielinę jeszczem aż na tą głębokość nie wszedł i bez wyraźnego rozkazu nie chce mi się...

( egotrip w temacie AGAIN )
www.facebook.com/notes/strefa9-portal-fa...4%99/246943781984519

Mooshromkę pozwolę sobie spróbować pocieszyć...
Otóż myliłem się, tkwiłem w totalnym błędzie Bóg istnieje!
Z całą swoją głębią i boskością.
Istnieje w wierszach, książkach, filmach, pieśniach,
istnieje w naszej tradycji, kulturze,
istnieje jako pewien sposób myślenia lub po prostu symbol...

Bóg istnieje głęboko w naszych jaźniach i to jest chyba właśnie najlepszy powód, by pałać do niego nienawiścią...

Dlatego ja se osobiście wierzę w jego nieistnienie, bo tym jestem. Gdyby istniał, byłby dla mnie czystym złem, w którego nieistnienie wierzę z całych sił


no bo przecież nie wiem...

nie mam dowodu na nieistnienie boga... :/
a Ty masz na jego istnienie?
Zgłoś wpis
13 Posty
Monika Borowiecka
(Mushroom321)
Bywalec
Mam. Jest ich mnóstwo... Ale nie wystarczy mieć oczy by widzieć, uszy by słyszeć i mózg żeby rozumieć Serce też musi być sprawne... Mamy się pojedynkowac na własne słowa? Doskonale, bo nie mam zamiaru tu jakichś naukowych wywodów prowadzić. Tylko ciężko będzie to wszystko opisa, zdecydowanie lepiej by mi się rozmawiało, ale cóż - damy radę
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
Pisząc dowody miałem na myśli dowody w pojęciu naukowym....
konkrety tzw...
Zgłoś wpis


Bliżej nas