Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Viooltje
''Mimo, ze kocham Polske, mysle ze tam nie mialabym wystarczajaco duzo przestrzeni aby byc szczesliwa. Dla otoczenia zawsze bylam inna, ekstrawagancka a przez to czesto potepiana. Bez powodu.
Tu nie musze sie miescic w czyichs ramkach. Po prostu!''
dokladnie !!!
tutaj moge wyrazic swoja opinie bez obawy przed atakiem ! umiejestnosc komunikacji to, to czego brakuje w Polsce...
Mnie w szkolach dosyc srogo karali za wyrazanie wlasnej opinii- nie koniecznie zgadzajacej sie z opinia ''nauczyciela''.
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
tuska_muska napisał:
Viooltje
''Mimo, ze kocham Polske, mysle ze tam nie mialabym wystarczajaco duzo przestrzeni aby byc szczesliwa. Dla otoczenia zawsze bylam inna, ekstrawagancka a przez to czesto potepiana. Bez powodu.
Tu nie musze sie miescic w czyichs ramkach. Po prostu!''
dokladnie !!!
tutaj moge wyrazic swoja opinie bez obawy przed atakiem ! umiejestnosc komunikacji to, to czego brakuje w Polsce...
Mnie w szkolach dosyc srogo karali za wyrazanie wlasnej opinii- nie koniecznie zgadzajacej sie z opinia ''nauczyciela''.


Zgadzam sie z wami
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viola, robie im takie kuku, że zaczyna im sie wydawac ze sa Caryca Katarzyną, Joanna D'Arc, królową angielską i Paris Hilton w jedym. A jak ta faza puszcza to boli, oj boli

Któraś jeszcze chce spróbować pókim nie na mojaszwecja.pl????
Zgłoś wpis
1 Post
Jan Baksalary
(baks326)
Początkujacy
Ja wyjechałem 12lat temu i nie żałuję ,od tej pory nie byłem w POLSCE!!!!!To chyba rekord na skalę eu.Pozdrawiam serdecznie .JaS/Venlo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
tuska_muska napisał:
Viooltje
''Mimo, ze kocham Polske, mysle ze tam nie mialabym wystarczajaco duzo przestrzeni aby byc szczesliwa. Dla otoczenia zawsze bylam inna, ekstrawagancka a przez to czesto potepiana. Bez powodu.
Tu nie musze sie miescic w czyichs ramkach. Po prostu!''
dokladnie !!!
tutaj moge wyrazic swoja opinie bez obawy przed atakiem ! umiejestnosc komunikacji to, to czego brakuje w Polsce...
Mnie w szkolach dosyc srogo karali za wyrazanie wlasnej opinii- nie koniecznie zgadzajacej sie z opinia ''nauczyciela''.


Dokladnie i na temat Pozdrawiam
Zgłoś wpis
92 Posty

()
Gaduła
A u mnie to jakos tak wyszlo ze przyjechalem nascie lat temu i z czasem Holandia stala sie moim
drugim domem...teraz to w zasadzie pierwszym. O Polsce mysle raczej w kategoriach
emerytury, domu gdzies na wsi, najlepiej nad jeziorem Bo Polska to piekny kraj tylko
a tylko fakt ze jestem wrazliwy politycznie spowodowal ze zmienilem klimat na bardziej
wilgotny
Zgłoś wpis
21 Postów
Bywalec
Kiedy poznalam mojego ex myslalam ze to ten jedyny , przyjechalam z Wroclawia na 3 miesiace a to bylo 24.10.1988 roku a wiec prawia 22 lata temu .

Monika
Zgłoś wpis
18 Postów
_ _
(__D)
Bywalec
bo od czasu do czasu lubie zapalic zielone
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Mnie tez przywiodla tu milosc Musielismy wybrac- albo PL albo NL, ale nie widzialam dla Niego przyszlosci w PL- nie sadze, ze udaloby mu sie zaakceptowac realia Wiec wybralismy NL.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Sus, zycze Ci aby milosc przetrwala... A jesli nie - zeby nowa zastapila stara... albo odwrotnie..., albo jeszcze raz odwrotnie... albo - jak sobie zyczysz!
Zgłoś wpis


Bliżej nas