Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

()
Początkujacy
Viooltje
''Mimo, ze kocham Polske, mysle ze tam nie mialabym wystarczajaco duzo przestrzeni aby byc szczesliwa. Dla otoczenia zawsze bylam inna, ekstrawagancka a przez to czesto potepiana. Bez powodu.
Tu nie musze sie miescic w czyichs ramkach. Po prostu!''
dokladnie !!!
tutaj moge wyrazic swoja opinie bez obawy przed atakiem ! umiejestnosc komunikacji to, to czego brakuje w Polsce...
Mnie w szkolach dosyc srogo karali za wyrazanie wlasnej opinii- nie koniecznie zgadzajacej sie z opinia ''nauczyciela''.
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
tuska_muska napisał:
Viooltje
''Mimo, ze kocham Polske, mysle ze tam nie mialabym wystarczajaco duzo przestrzeni aby byc szczesliwa. Dla otoczenia zawsze bylam inna, ekstrawagancka a przez to czesto potepiana. Bez powodu.
Tu nie musze sie miescic w czyichs ramkach. Po prostu!''
dokladnie !!!
tutaj moge wyrazic swoja opinie bez obawy przed atakiem ! umiejestnosc komunikacji to, to czego brakuje w Polsce...
Mnie w szkolach dosyc srogo karali za wyrazanie wlasnej opinii- nie koniecznie zgadzajacej sie z opinia ''nauczyciela''.


Zgadzam sie z wami
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viola, robie im takie kuku, że zaczyna im sie wydawac ze sa Caryca Katarzyną, Joanna D'Arc, królową angielską i Paris Hilton w jedym. A jak ta faza puszcza to boli, oj boli

Któraś jeszcze chce spróbować pókim nie na mojaszwecja.pl????
Zgłoś wpis
1 Post
Jan Baksalary
(baks326)
Początkujacy
Ja wyjechałem 12lat temu i nie żałuję ,od tej pory nie byłem w POLSCE!!!!!To chyba rekord na skalę eu.Pozdrawiam serdecznie .JaS/Venlo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
tuska_muska napisał:
Viooltje
''Mimo, ze kocham Polske, mysle ze tam nie mialabym wystarczajaco duzo przestrzeni aby byc szczesliwa. Dla otoczenia zawsze bylam inna, ekstrawagancka a przez to czesto potepiana. Bez powodu.
Tu nie musze sie miescic w czyichs ramkach. Po prostu!''
dokladnie !!!
tutaj moge wyrazic swoja opinie bez obawy przed atakiem ! umiejestnosc komunikacji to, to czego brakuje w Polsce...
Mnie w szkolach dosyc srogo karali za wyrazanie wlasnej opinii- nie koniecznie zgadzajacej sie z opinia ''nauczyciela''.


Dokladnie i na temat Pozdrawiam
Zgłoś wpis
92 Posty

()
Gaduła
A u mnie to jakos tak wyszlo ze przyjechalem nascie lat temu i z czasem Holandia stala sie moim
drugim domem...teraz to w zasadzie pierwszym. O Polsce mysle raczej w kategoriach
emerytury, domu gdzies na wsi, najlepiej nad jeziorem Bo Polska to piekny kraj tylko
a tylko fakt ze jestem wrazliwy politycznie spowodowal ze zmienilem klimat na bardziej
wilgotny
Zgłoś wpis
21 Postów
Bywalec
Kiedy poznalam mojego ex myslalam ze to ten jedyny , przyjechalam z Wroclawia na 3 miesiace a to bylo 24.10.1988 roku a wiec prawia 22 lata temu .

Monika
Zgłoś wpis
18 Postów
_ _
(__D)
Bywalec
bo od czasu do czasu lubie zapalic zielone
Zgłoś wpis
148 Postów
Zuzia Ce
(Sus)
Stary wyjadacz
Mnie tez przywiodla tu milosc Musielismy wybrac- albo PL albo NL, ale nie widzialam dla Niego przyszlosci w PL- nie sadze, ze udaloby mu sie zaakceptowac realia Wiec wybralismy NL.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Sus, zycze Ci aby milosc przetrwala... A jesli nie - zeby nowa zastapila stara... albo odwrotnie..., albo jeszcze raz odwrotnie... albo - jak sobie zyczysz!
Zgłoś wpis


Bliżej nas