Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

spodnie czy sukienka - Holandia


()
Początkujacy
nie od dzis wiadomo ze lubie wszelkie prowokacje, w zwiazku z tym chcialbym poruszyc pewien bardzo wazny damsko/meski temat, mianowicie w spodniach czy w sukience?

jako posiadacz wylacznie tych pierwszych zdecydowanie jestem za odebraniem(ograniczeniem) prawa posiadania i uzywania spodni przez plec piekna
Zgłoś wpis
16 Postów
Lukasz Mysliwiec
(ciufciaJah)
Bywalec
patrzac pod wzgledem ergonomicznym zgodze sie z przedmowca, jednakze czy to idzie facet czy dziewczyna i czy ma spodnie czy sukienke to mi nie przeszkadza.

A takie jedno ale, mozesz powiedziec dlaczego chcesz zakazywac ? bo jak an razie to mi tylko przychodzi do glowy szowinizm

you are BAD rastaman!

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
z czystej przekory
dla mnie osobiscie kobieta w sukience kojazy sie z delikatnoscia
a natomiast w spodniach z rownouprawnieniem hehehe
Zgłoś wpis
16 Postów
Lukasz Mysliwiec
(ciufciaJah)
Bywalec
czyli nie akceptujesz ludowego szkockiego kiltu ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
przedewszystkim jestem Polakiem i nie wyobrazam sobie gorala w spodnicy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jak pan tak lubi sukienki to czemu opowiada sie za spodniami Niech pan ten kilt zalozy to sie pan napewno lepiej poczuje i wogule panu pewnie bedzie wygodniej Co do postu to pozostaje bierny w tym temacie Fakt faktem kobiety powinne byc kobiece i nie powinny nosic adidasow to podobno grozna choroba Ja sam nosze tylko meskie obuwie
Zgłoś wpis
49 Postów
Krasnoludek znad morza
(Krasnoludek)
Bywalec
kobiety....tylko spódniczki.....wiadomo po co
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
polecam tez stringi, bardzo wygodne i malo miejsca zajmuja
Zgłoś wpis
16 Postów
Lukasz Mysliwiec
(ciufciaJah)
Bywalec
troche za duzo tego pana...pany to byly sredniowieczu ale ich wytepili.
fakt faktem co bede chcial to sobie ubiore a co do "kiltu" to podalem ten przyklad jako odwrotnosc do zakazu kobiet co do spodni.

No tak, kobiety powinny byc kobiece , a facet powinien smierdziec potem, golic sie raz na 3 dni etc. etc. troche archaiczne myslenie , ale kazdy orze jak moze

osobiscie uwazam ze dziolszki w bojowkach wygladaja zajebiscie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a wie pan co to znaczy metroseksualny No nto jak pan wie to ja taki jestem dbam ,o siebie i potem nie smierdze to tak pewnie troche wbrew pana pogladom o mnie co A pan jak smierdzi czy nie
Zgłoś wpis


Bliżej nas